Přejít na obsah

Zpětné vedení výfukových plynů


Doporučené příspěvky

Může mi tady někdo odpovědět, jestli mají všechny dieslové motory váhu vzduchu? Konkrétně mě zajímá motor SDI. Jak se to projeví, když budu mít na výfukové soustavě nějakou poruchu, když něco přestane fungovat? :kuk:

No napiš co s tím máš,tak mne to zajíma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud máš na výfukové soustavě poruchu a dle příspěvku nahoře nemá SDI váhu vzduchu (pak nevím, co je to I ?), tak motor bude jenom řvát. Výfuková soustava - svody+vlnovec+díl ke katíku + "oxidační katalyzátor" + střední díl + koncový tlemič.

V tomto případě auto bude jenom řvát a u 47 kW žádný rapidní pokles výkonu nepocítíš - navgíc nemusíš utrácet za laděný výfuk (ale za 3 dny stejně necháš ruplý díl vyměnit :) )

Pokud ale SDI má řídící jednotku a před katíkem máš lambdu ("řízený katalyzátor"), pak musíš mít také řidící jednotku a váhu vzduchu... a silně pochybuju, že by motory splňující EURO 3 neměly řídící jednotku a váhu vzduchu.

V tomoto případě může dojít k poklesu výkonu motoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, díky, to se mi ulevilo. Všude totiž slyším, že největší problémy u vznětových motorů jsou váhy vzduchu a nikde jsem se nemohl dopídit, jestli SDI to má taky. Sice nemám s tím žádný problém, ale v televizi v automotorevue v ojetinách se pořád zmiňují o závadách na vznětových motorech (váhy vzduchu). Nebylo mi jasné, jestli přisávání elektromagnetickým ventilem , které je u SDI 18 % výfukových plynů do sacího potrubí , je ta váha vzduchu. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marvine nepleť mu hlavu, jedinej motor TDi u koncernu VW co má lambda sondu je 2.0TDi 125kw má širokopásmovou lambdu před filtrem pevných částic DPF.

SDi znamená Sauger Direct Injection tedy nepřeplňované přímé vstřikování paliva.

Diesely vůbec nemaj řízený katalyzátor, ale oxidační katalyzátor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marvine nepleť mu hlavu, jedinej motor TDi u koncernu VW co má lambda sondu je 2.0TDi 125kw má širokopásmovou lambdu před filtrem pevných částic DPF.

SDi znamená Sauger Direct Injection tedy nepřeplňované přímé vstřikování paliva.

Diesely vůbec nemaj řízený katalyzátor, ale oxidační katalyzátor.

Vidíš - tím pádem mu to bude akorát řvát :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 15 let později...
  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...