Přejít na obsah

Zjištění kódu Symphony


Doporučené příspěvky

Jak jsem již psal v jiném threadu, tak jsem ze svého auta vyhodil původní Symphony, ale to bych teď chtěl použít jinde, jenže nemám kód:( V dokladech jsem našel akorát papírek, kde mi píšou, že mé vozidlo je vybaveno komfortním systémem kódování a proto kód není třeba, případně mi ho sdělí autor.servis Škoda, takže jsem celkem nahraný.

Umíte, prosím, ten kód někdo zjistit, když vám pošlu číslo toho rádia?

Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádio je získáno tak, že bylo koupeno s novým vozidlem, jenže jsem si tam teď dal jiné rádio, takže neřešte, že rádijko bylo "jinak" získáno.

Jasně, píšou, že mi ho sdělí servis, ale určitě zapomněli dodat, že si musím připravit určitě nějakou bankovku, než mi ho sdělí, takže dřív než tohle udělám, tak se ptám, jestli na to nemáte nějaký dekodér nebo něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádio je získáno tak, že bylo koupeno s novým vozidlem, jenže jsem si tam teď dal jiné rádio, takže neřešte, že rádijko bylo "jinak" získáno.

Jasně, píšou, že mi ho sdělí servis, ale určitě zapomněli dodat, že si musím připravit určitě nějakou bankovku, než mi ho sdělí, takže dřív než tohle udělám, tak se ptám, jestli na to nemáte nějaký dekodér nebo něco.

Jo já to chápu... ale buď bude možnost ten servis = což asi budou nějakou tu bankovku chtít, ikdyž to popravdě nechápu :( (ale proč se vlastně divím, za chvíli budou chtít bankovku i za to, že tam přijdu)

Jako druhá je nechat si to odblokovat někde u překupníka a to budeš muset taky sáhnout pro nějakou bankovku... takže asi tak. Jinak ad 2. bez rozebrání to pravděpodobně nepůjde :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nejde to vyčíst přes VAG???

Mě když dělali při prodeji kompletní sjetinu tak u rádia (Symphony CD bez MP3) nějaký 4 místný kód vypsaný byl. Je ale otázkou, jestli to je kód od rádia nebo jen nějaké číslo. :(

Editováno: , autor: MaD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nejde to vyčíst přes VAG???

Mě když dělali při prodeji kompletní sjetinu tak u rádia (Symphony CD bez MP3) nějaký 4 místný kód vypsaný byl. Je ale otázkou, jestli to je kód od rádia nebo jen nějaké číslo.  :(

Mno obecně by to snad možný bylo... ale tak snadný to zase nebude...

Když jde po káblu upravit komfortku tak proč by nemělo jít rádio...

Editováno: , autor: lukash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nejde to vyčíst přes VAG???

Mě když dělali při prodeji kompletní sjetinu tak u rádia (Symphony CD bez MP3) nějaký 4 místný kód vypsaný byl. Je ale otázkou, jestli to je kód od rádia nebo jen nějaké číslo.  :(

Mno obecně by to snad možný bylo... ale tak snadný to zase nebude...

Když jde po káblu upravit komfortku tak proč by nemělo jít rádio...

Pokud to autorádio je koupené i s autem a bylo tam už z výroby, tak ti zjistí ve škoda servise kód přes vin číslo.

Více se optej kakamaráda Aidalona, ten to tak zjišťoval a zjistil. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

Zdravím, koupil jsem si O1 (r.v 2003) s originálním rádiem Symphony na CD(mp3), chci si tam vrazit nějáké jiné, s usb a se slotem na SD..Rádio jsem demontoval, odpojil kabely, zkusil zapojit nové rádio a kupodivu nefunguje...přitom nové rádio na jiném voze šlape v pořádku..JInak jsem teda vrazil Symphony zpět a zapojil, ale chtělo to 4 místné heslo. Tak jsem se podíval na rádiu co by tak asi mohlo být heslo a 2x zkusil namačkat... Po nepodařeném pokusu to napsalo SAFE a nejde napsat už žádný kód takže je zablokované.

Ani jedno rádio nefunguje..a nechce se mi zajíždět do Škoda servisu aby po mě nechtěli baťoh za to že mi řeknou že to je nějákej malinkej problém který jsem přehlídl..

Autorádio není odcizené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autorádio zablokované na dobro není.

Stačí jej nechat zapnuté spolu se zapnutým zapalováním nějakou dobu. Je to napsané v manuálu k rádiu. Ten najdeš zde na fóru, na stránkách Škody a taky různě na netu.

Nicméně pokud Ty sám kód neznáš (na rádiu ho nehledej) tak Ti nic jiného než Škoda servis nezbude. Samozřejmě existují maníci, kteří to taky umí, ale ani ti to zadarmo nedělají.

Pokud bylo rádio v autě od výroby a auto má čistý původ, nemusíš mít obavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...