Přejít na obsah

Naše koníčky, zájmy...


Peterer

Doporučené příspěvky

Já rád fotim letadla, není to pravidelně ale je to pěkné odreagování :)

Nejsem profik :)

Pěkně... :palec2:

Doplním pro profíky, na první fotce ruská akrobatická skupina "Rušší bohatýři" tři stroje vlevo jsou Su-30MK, pod nimi vpravo Su-27. Na druhé fotce nákladní verze stroje Boeing 747-400.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to tak nějak bude.

Fotím obyčejným Canonem C3, pro mé zdokumentování to stačí. Nikam o nedávam, ale par fotek je na planes.cz

Jistě, Su-30MK (Modernizirovannyj Kommerčeskij - tedy modernizovaný obchodní) je v principu spárka Su-27UB vybavená avionikou izraelského Elbitu spolu s odpovídači sekundárních radarů amerického Bendix-Kingu z důvodu schopnosti přeletů v řízených letových prostorech ICAO (CTR a TMA). A různé názvy téhož ze základny Kubinka ani nemá smysl rozebírat... ;)

Co takhle zkusit nějaký zcradlo od Nikonu, řekněme D300 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jistě, Su-30MK (Modernizirovannyj Kommerčeskij - tedy modernizovaný obchodní) je v principu spárka Su-27UB vybavená avionikou izraelského Elbitu spolu s odpovídači sekundárních radarů amerického Bendix-Kingu z důvodu schopnosti přeletů v řízených letových prostorech ICAO (CTR a TMA). A různé názvy téhož ze základny Kubinka ani nemá smysl rozebírat... ;)

Co takhle zkusit nějaký zcradlo od Nikonu, řekněme D300 ?

Oproti SU-27 UB to je předělaný trochu víc, třeba větší SOP, větší žihadlo mezi tryskami , upravy na trupu, křídle atd.

Ruský letectvo oficiálně verzi MK nezavedlo, byla dána na export- Indie ,Alžír, Malaysie, Venezuela atd. , rusové čekali až se dotáhne verze Su-35/37 s vektorovanými tryskami .

Obecně je ale v celý rodině Sucharů 27, pěknej binec s jejich označováním.

Editováno: , autor: beeson
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

tak zase něco přidám. Zlatý křeček nám odešel do věčných lovišť, tak jsme zavítali do zverimexu. No a nečekaně jsme odcházeli s králíkem+klec+žrádlo,... a taky osmákem. Králíka si vysomrovala mladá a osmáka jsem si koupil já. Ještě mu chci koupit přítelkyni s vlastním bytem, protože prej je lepší opačná pohlaví držet zvlášť, jinak by ji ušukal. lol

A ještě tady mám řadu let sumíka, kterýho jsem kdysi zlákal na rousnici. Měl jsem i úhoře, ten ale zdrhnul při stěhování, ostatní ryba postupem času sumík buď sežral nebo rozcupoval, i když byly vůči němu dost velké. Tak už je sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
Myslim že MK ještě nemaj. Ikdyž tam je vše možný.

Tak asi je to foták a dobrý ,ale to je ted trošku nedostupný finančně. Takže počkám až zaměstnavatel někdy přidá, pač tvrdí že nemá prachy a dělá večirky za 2 a pul mega fuck

http://neviditelnypes.lidovky.cz/politika-..._p_politika_wag

No něco jsem o té párty slyšel ;) a tak jsem tam na chvíli zašel. V tom článku je mnoho pravdy, bohužel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam tuhle hracku, http://www.usaircore.com/airplanes/usaa2030.html , pokud jsi zacatecnik, tak je nerozbitny letadlo urcite dobra volba. Nez furt opravovat balzaky a podobne, na to jsem taky nemel nerva. Tohle proste rozmlatit nejde :) Havarky byly, ale jen pri pristanich, ale tatik ho poslal pri jeho prvni a posledni pilotazi stremhlav. Prezil, jen motor byl v kabine, ale opravit to slo celkem bez problemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...