Přejít na obsah

Jakou máte motorizaci?


Aidolon

Doporučené příspěvky

Koukam, ze majitelu benzinu 2.0i 85kW je tu celkem dost.

Mel bych jednu otazku, nechal jste si nekdo 2.0 chipnout?

No to taky koukám a doufám že jsem vám pomohl, stal jsem se majitelem 2,0 2001 combi 85kw. Na to čipnutí bych se rád taky zeptal, na kolik to asi přijde. No a jinak jak jsi spokojen s motorem? já ho mám zatím pár dní a zatím dobré, no hodně dělá že jsem přešel s felicie 1,3 do octávky 2,0 tak jsem jak Alemka v říši divů kol5:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ta 55kW tam celkem chybi, tech je hodne

Myslíš? Já jsem se tak nějak domníval, že jich je celkem zanedbatelné množství. Možná 96kW PD jsem tam neměl dávat, těch bude asi hodně málo, co?

souhlasím, těch 1,6 55kW je opravdu hodně, myslím, že zhruba stejně, jako 1,8 20V :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukam, ze majitelu benzinu 2.0i 85kW je tu celkem dost.

Mel bych jednu otazku, nechal jste si nekdo 2.0 chipnout?

No to taky koukám a doufám že jsem vám pomohl, stal jsem se majitelem 2,0 2001 combi 85kw. Na to čipnutí bych se rád taky zeptal, na kolik to asi přijde. No a jinak jak jsi spokojen s motorem? já ho mám zatím pár dní a zatím dobré, no hodně dělá že jsem přešel s felicie 1,3 do octávky 2,0 tak jsem jak Alemka v říši divů kol5:palec2:

Ja prechazel z formana 1,3 50kw.

Na beh motoru nemam vycitky. Zaber na nizky otacky. Staly narust vykonu(temer konstantni zrychleni). Zprvu jsem si myslel, ze auto moc netahne, ale ruficka rikala neco jineho. Do sedacek te teda moc nezatlaci. Pocit to je sice pekny, ale zase je vetsi kontrola nad vozidlem pri nizsich stupnich. Otec ma 1.6 74kW a rozhodne bych nemenil. Stejna spotreba, pohodlnejsi jizda, lepsi projev motoru. Rozhodne by se hodila 6ka, spotreba o 1l mene a bylo by to uplne idealni. Ze jsem koupil 2.0 byla nahoda. Objel jsem jizni Cechy, ale nic kloudneho nenasel. Bouracky, priserne stavy atd. Chtel jsem 1.6 74kW nebo lepe naftu. Nejlepsi, co jsem nasel, tak u znameho v bazaru - 1.6 55kW a tuhle 2.0 tuklou trochu na predek. Zmeril jsem symetrii, koukl, co je v haji, jak sel naraz hluboku a opravdu to byl tukanec. Blatniky vpoho, naraznik odreny a trochu napraskly(mam dodnes), na motor to neslo(neohnuty olejovy filtr). Co velmi chvalim, tak je vyvazeni, podvozku, rizeni, brzd(vpredu i vzadu kotouce,ABS) a motoru. Jeste by se ale sikly dalsi stabilizacni systemy. Spotreba mezi 6-7l neni problem. Ale pri opravdovem pozitku z jizdy - dalnice 160 - 200km/h, silnice 100-120km/h, tak to je na 8-10l. Samozrejme oboji spotreba je po navyknuti na chovani motoru a urcite predvidavosti.

Editováno: , autor: pulux
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...