Přejít na obsah

FABIA RS


anry

Doporučené příspěvky

supr kluci, dík moc..

Beru si z toho všeho, že FRS je prostě držák.., není tak?

Originální kola se na ní dávaj 16", že? Dá se na ni dát i 17" ? Hledal jsem tu na fóru infoarmace okolo kol na FRS, ale nenašel jsem.. předpokládám, že tu něco takového ale bude, kdyžtak kdyby ste mi sem hodili odkaz, dík moc..

zene

ja mam na frs 18ky 215/35 a kw pruziny a celkom sa to da.tak 17ky tam das v pohode len zalezi aky tam das profil ;)

post-22951-1222963633_thumb.jpg

post-22951-1222963771_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

hmmmm.. dikec to na ty rozvody asi pofrčim protože mám 158.000km a občas to večer z práce tahámmm.

CHIP - jsem si nechal udělat asi 3měs. po koupi ale když jsem byl na brzdě tak 154PS deklarovaných firmou tam nebylo a ani krouták takže reklamace a peníze zpět a když mi tam po 10dnesch vrátily sériové nastavení tak jsem hodně zabrečel ten rozdíl je hooodně znát. Nejsem závodník,myškař apod. ale když předjíždim a někdo inteligentní mi do toho zoufale přidá tak ten výkon ocenim. Ted mám načiplo 158PS při 400Nm a je to tak akorát - jo a mám to odbržděný...takže tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo má chip tak tomu se zkracuje doba na rozvody? :kuk:

je doporučený měnit rozvody dříve, stejně tak olej a filtry...logicky je to víc namáhaný, jak mechanicky tak především tepelně = rozvody dělám po 60t místo po 90t a filtry s olejem se snažím místo 15t každých 10t ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem mluvil s mechanikem ze Škodovky a řikal mi at jsem v pohodoě že by měli být měněny ve 180.000km ale že jsou opřednastaveny pro 120.000km a že mám chip (4měs.) to zas tak neovlivní ale je to dle jízdy a on ví že spíš závodim sám se sebou na spotřebě ;) takže je nechám preventivně před Chorvatskem prohlídnout a je to.

S chipem to u první firmy bylo tak že to asi byla uni mapa protože na vývěsce měli 81kW OI a přesné hodnoty jako u mé FRS a hlavně komunikace s nima byla nelehká-nulová a pak jsem jim navrhl aby mi to doladily a to nešlo takže jinam a tam to naladily dokonce tam měli mít (neměli) mapu na Fábii do vrchu 200PS ale co já bych s nima dělal nevim, u Prahy moc kopců neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Těch 200PS mi bylo taky nabídnuto jednou firmou ale za ty prachy::::: to bych radši prodal FRS doplatil co oni chtěj za úpravu a koupil něco silnýho už v základu.

--Dodáme a namontujeme vše kvalitní co potřebuješ, ale za kvalitu se platí!

Lepší spojka, hybridní turbo, větší IC a k tomu chip...cca 195 PS...cena včetně montáže zhruba 90.000,- Kč.

Do cca 200 PS ovšem stačí sériová spojka, pokud už nedodělává tzn. pak mínus 20.000,- od výše uvedené částky.

http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?...asc&start=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...