Přejít na obsah

FABIA RS


anry

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
supr chlapi, jsem mrád, že jste se tu našli... říkáš abs na hovno jo? to slyšim poprvé... ty sedačky jsou světlý a asi bude něco na tom, že se špiněj, materiál asi taky nic moc, jasný že kůže je kůže... jinak málo prostoru? s tim bych nesouhlasil..., ale každopádně dík za každej příspěvek.. o tom podvozku jsem taky četl, že je sice sportovní, ale kritiky je na něj dost... to abs si pořádně prubnu v obyčejný fabii... a ta spotřeba, na ofic. stránkách jsou podstatně jiná čísla... 4,4 100km/h a k 7mi město...

zajímalo by mě hlavně, jestli ten dieselovej motor moc neřve.. měl jsem auto nanaftu a všechno se klepalo, řinčelo, no hrůza, benzin je benzin.. já jen doufám, že novější dieselovej motor nebude v tomhle tak hroznej, co??

Zdravím mám Fabii RS teměř 4 roky a možná to zní neuvěřitelně ale jsem nad miru spokojenej!!! Diesel moc hlučnej??? Vubec jsem spokojenej je pravda že mám najeto 114 000km a přijde mi že to je línější než bylo.....:( Ale to je pouha doměnka zvyku!!!!! :feve: Jinak sedačky a material je v poho jen kombinace bílé barvy na straně je smutné a špiní se.... Zas na druhou stranu to aspon trošku vipada než u clasica že??? :p:palec2: Vše řeší jen Tepování!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

supr chlapi, jsem mrád, že jste se tu našli... říkáš abs na hovno jo? to slyšim poprvé... ty sedačky jsou světlý a asi bude něco na tom, že se špiněj, materiál asi taky nic moc, jasný že kůže je kůže... jinak málo prostoru? s tim bych nesouhlasil..., ale každopádně dík za každej příspěvek.. o tom podvozku jsem taky četl, že je sice sportovní, ale kritiky je na něj dost... to abs si pořádně prubnu v obyčejný fabii... a ta spotřeba, na ofic. stránkách jsou podstatně jiná čísla... 4,4 100km/h a k 7mi město...

Vše řeší jen Tepování!!!!

Nebo sedacky z ORSII=)))) :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo sedacky z ORSII=)))) :palec2:

Taky varianta ale recaro jaou recaro vid.... :p Jinak chci se tě zeptat co si myslíš.... Mám Rsko už 4 roky... Mám najeto 100 000km a uvažuju nad čipem ale mám strach že to nebude tomu motoru prospěšný.....:(

Kamarád má 4 roky starou OI,najeto 220 tis km,před 3 měsícema ji nechal čipnout a úplně v pohodě,už na tom nalítal 15 tis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo sedacky z ORSII=)))) :palec2:

Taky varianta ale recaro jaou recaro vid.... :p Jinak chci se tě zeptat co si myslíš.... Mám Rsko už 4 roky... Mám najeto 100 000km a uvažuju nad čipem ale mám strach že to nebude tomu motoru prospěšný.....:(

Kamarád má 4 roky starou OI,najeto 220 tis km,před 3 měsícema ji nechal čipnout a úplně v pohodě,už na tom nalítal 15 tis

No doufejme..... Jsem příjímací technik a jsou tady lidi který májí hroznýá věci kvuli právě čipum ale myslím si že je to tím kdo to dělá.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo sedacky z ORSII=)))) :palec2:

Taky varianta ale recaro jaou recaro vid.... :p Jinak chci se tě zeptat co si myslíš.... Mám Rsko už 4 roky... Mám najeto 100 000km a uvažuju nad čipem ale mám strach že to nebude tomu motoru prospěšný.....:(

Kamarád má 4 roky starou OI,najeto 220 tis km,před 3 měsícema ji nechal čipnout a úplně v pohodě,už na tom nalítal 15 tis

No doufejme..... Jsem příjímací technik a jsou tady lidi který májí hroznýá věci kvuli právě čipum ale myslím si že je to tím kdo to dělá.....

Přesně tak.Spousta lidí si myslí,jak ušetřili,když dali za chip jen 2000 Kč.......Kamarád chipoval u Sportmotoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak.Spousta lidí si myslí,jak ušetřili,když dali za chip jen 2000 Kč.......Kamarád chipoval u Sportmotoru

No jo no ale opak je pravdou...Já přemejšlím nad cimbu......??? :palec2:

jojo,Cimbu a Sportmotor jsou asi jediný 2 firmy,kde bych si nechal auto nachipovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak.Spousta lidí si myslí,jak ušetřili,když dali za chip jen 2000 Kč.......Kamarád chipoval u Sportmotoru

No jo no ale opak je pravdou...Já přemejšlím nad cimbu......??? :palec2:

jojo,Cimbu a Sportmotor jsou asi jediný 2 firmy,kde bych si nechal auto nachipovat

A co ty ty máš chip???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak.Spousta lidí si myslí,jak ušetřili,když dali za chip jen 2000 Kč.......Kamarád chipoval u Sportmotoru

No jo no ale opak je pravdou...Já přemejšlím nad cimbu......??? :palec2:

jojo,Cimbu a Sportmotor jsou asi jediný 2 firmy,kde bych si nechal auto nachipovat

A co ty ty máš chip???

Nechával jsem kamarádovi chipovat OI combi u Sportmotoru.Z 66 kW na 85 kW a je max.spokojenej.Já používám doma OI combi TDI PD-96 kW,vlastně ten stejnej motor jak u FRS a nějak nemám potřebu chipovat,výkonově mi to bohatě stačí.I jsem se docela divil,že mi lehčí FRS neujede.A po pravdě se chipu i docela bojím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak k cimbu bych asi nešel. Jen a pouze dieselpower.

Hoooodně kolegu a lidí který maji zkušenost ohledně chipu tak je Cimbu a věřím možná motosportu ale zkušenost zatím nemám....

Jojo, muzes jit kam chcesz, ze jo?=))

Jinak nevidim problem to chipnout i v tech 100tis km.Odkud jsi, muzes se stavit ke me a zkusit to moje pudlo po chipu, at si to trosku srovnas=))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravim,na tomto foru jsem novacek a potreboval bych se dozvedet,kdy zacala vyroba FABIE RS.

Je to predcasne,ale chtel bych se zeptat,jestli nejaky odbornik :) muze odhadnout cenu,za kterou by se mohla FABIE RS prodavat v pristim roce(v tehle dobe),dejme tomu,ze to bude model 2001 s prumernou vybavou.Predem diky za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...