Přejít na obsah

FABIA RS


anry

Doporučené příspěvky

Já mám taky známého v autorizovaném servisu a platím např. (75tis. km )olej+filtr+vzduchový filtr+pylový filtr+brzd. kap.=3.000.- :palec2:

Když jsem byl na servise poprvé a oficiálně ( 15tis ), tak jen olej+filtr+vzduchový filtr 5.200.-

Editováno: , autor: MELLO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz - co vlastně znamená RS .

Kdysi bylo označení jako L , LS , GLS , R ,u Škodovek druh výbavy.Co jsem zjistila tak

L - de Luxe

LS - Lux Sport

GLS - Grand Lux Sport

R - Rapid + Coupe ( druh karoserie )

nevím možná že to není pravda .Dík,ale každej nemůže vědět vše ;) Renča

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám taky známého v autorizovaném servisu a platím např. (75tis. km )olej+filtr+vzduchový filtr+pylový filtr+brzd. kap.=3.000.- :palec2:

Když jsem byl na servise poprvé a oficiálně ( 15tis ), tak jen olej+filtr+vzduchový filtr 5.200.-

:palec2::palec2::palec2:

Renča: někdo tomu říká Rychlá Smrt, ale tak to snad nebude :help:

Nejsem si jistý, ale mohlo by to být odvozeno od WRC, ale co přesně to znamená sám nevím :help::help::help:

Oni se tu kluci určitě pochlapí a vysvětlí nám to :):):);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:palec2::palec2::palec2:

Renča: někdo tomu říká Rychlá Smrt, ale tak to snad nebude :help:

Nejsem si jistý, ale mohlo by to být odvozeno od WRC, ale co přesně to znamená sám nevím :help::help::help:

Oni se tu kluci určitě pochlapí a vysvětlí nám to :):):);)

s WRC to nemá absolutně nic společnýho ;) RS se používalo už pro Škodu 110 v 70. letech.. Ovšem co přesně to znamená netuším - že by Race sport? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove k tomu vrzani u volantu, vrze ten plast mezi budiky a volantem, aspon tak to bylo u mne. Vzal jsem kousek tlumiciho materialu, podlepil cely plast a mam klidek :-)

Jinak k servisu, servisuju stejne jako Martinoslav a v pohode, prece nebudu platit o vic jak 100% vic v srvisu, za stejny sluzby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si taky všechno dělám sám. Vyměnit olej a filtry snad zvládne každej. A ušetříte 4 tisíce :-)) Na čem si myslíte, že vydělávaj originál servisy? Na prodeji aut? Na to zapomeňte. Vydělávaj na servise a na opravách při havarijkách!! lollol

Stará dobrá pravda ... :palec2: A prodejci se tím už ani netají lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz - co vlastně znamená RS. Nevím možná že to není pravda .Dík,ale každej nemůže vědět vše ;) Renča

Ahoj Renčo, vítám zastupkyni něžného pohlaví mezi námi Fabiomaniaky :kol-48:

Co se týče zkratky, jak napsal Čaryfuk, myslím že se jedna buď o RS - race sport

nebo o RS - rally sport. Osobně se přikláním ke druhé variantě.

Jinak dle mě jde o Rychlou Slečnu :wub:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena je dobrá, ale pořád je to dost ... lol

Mě stojí výměna oleje s filtrem:

- 1200,- 4 litry oleje Castrol 5W-40 s filtrem :kol-138:

- 200,- za práci :kol-138:

Jo ale ty 4 litry máš tak maximálně pod spodní rysku. :p

Já měním vždy s olejem i vzduchový a pylový filtr. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ale ty 4 litry máš tak maximálně pod spodní rysku. :p

Já měním vždy s olejem i vzduchový a pylový filtr. :palec2:

Nee, Mello byla to cena za 5 litrů a z té poslední co zbylo jsem si hodil do auta na dolívání...

Já do toho pyláče půjdu taky. Necháváš i čistit náplň klimatizace jednou za rok nebo nee?

.:M:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mello co obnáší vyčištění klimošky a kolik to stojí?

Nastříkání spreje do všech výdechů v palubce takovou dlouhou hadičkou a potom puštěný tuším topení tak 15 min. na max. a stojí mě to tuším 200 nebo 300 u kámoše v servise. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nastříkání spreje do všech výdechů v palubce takovou dlouhou hadičkou a potom puštěný tuším topení tak 15 min. na max. a stojí mě to tuším 200 nebo 300 u kámoše v servise. :palec2:

Díkes, si jí teda nechám taky vyčistit :D:D

Sem myslel, že se musí rozebrat půlka auta! :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...