Přejít na obsah

FABIA RS


anry

Doporučené příspěvky

supr chlapi, jsem mrád, že jste se tu našli... říkáš abs na hovno jo? to slyšim poprvé... ty sedačky jsou světlý a asi bude něco na tom, že se špiněj, materiál asi taky nic moc, jasný že kůže je kůže... jinak málo prostoru? s tim bych nesouhlasil..., ale každopádně dík za každej příspěvek.. o tom podvozku jsem taky četl, že je sice sportovní, ale kritiky je na něj dost... to abs si pořádně prubnu v obyčejný fabii... a ta spotřeba, na ofic. stránkách jsou podstatně jiná čísla... 4,4 100km/h a k 7mi město...

zajímalo by mě hlavně, jestli ten dieselovej motor moc neřve.. měl jsem auto nanaftu a všechno se klepalo, řinčelo, no hrůza, benzin je benzin.. já jen doufám, že novější dieselovej motor nebude v tomhle tak hroznej, co??

Editováno: , autor: jvees69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, s tim tvrdsim podvozkem nevim, nevim, snad jen pokud najezdis rocne tak do 10tiskm <_< Celkem me daval zabrat po delsich cestach i tenhle, samozrejme jina vec je vzhled, tam by to chtelo,at to nevypada jak terenkoza. -_-

Haha, neni pravda, ze co je psano tp je dano :D Ale ja si na ni nestezuji, mel jsem ropaky , ktere hovno jely a zraly vse kolem cesty.Todle aspon jede a ta spotreba neni zla, pokud neberes TDickare se spotrebou 3,5l :D:D:D Ten proster beru, ze jsem byl zvykly na MPV, vim nemuzu srovnavat, mno je to proste 2+1 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na delsi trasy by ten tvrdsi podvozek asi nebyl super... Jen vychazim z predpokladu, ze je to auto, se kterym se chces i svest.. takze to naklaneni a mirne nedrzeni stopy by se rychle smazali pri dani lepsiho podvozku...

Spotrebu moc hodnotit nemuzu.... jsem naco kolem 9.5 a to je noha na podlaze. Ale na delsi cestu to jednou bylo neco kolem 5.5 a jelo se teda pianko..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove cim to je ze to abs tak blbne....jednou sem malem sejmul zenskou na prechodu co tam na posledni chvili vletela a co buh nechtel pred prechodem asi cca 10 metru byl kanal do ktereho sem vjel...vysledek...vsecko se sebehlo tak rychle ze sem proste nedokazal znova ten pedal seslpanout...a ta zenska malem tak tak uskocila...dneska uz sem si nacvicil sundat rychle nohu z brzdy a zase fest zatlacit....

Sorry za OT v tomdle tematu do ktereho hovno pozitivniho prinesu ale at se to neprobira znova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle me, je problem, ze pri nerovnosti a sepnutem ABS kolo mirne skace a nemuze se ustalit na to aby chytlo se vozovky... takovy fletr.. tim ze pustis pedal a pak ho zase zaslapnes, tak se kolo chytne a uz normalne brzdi...

To jo to uz mi doslo , ale nechapu ze s tim geniove ve skodovce neco nedelaji ...stacilo abych misto 40 jel tacho 60 a uz brucim....riznout nekoho na prechodu ...ufff

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tim ABS co se tui tak vehementně řeší je to fakt divný.., tohle je přeci špatně, nemůže se stát, aby to brzdilo až při opětovném sešplápnutí, to je přece nebezpečná závada... Myslim, že v rámci záruky s tim musejí ve škodovce něco udělat... a když už jsem u té záruky, jak dlouho je taková záruka na auto za půl mega co RSo stojí...?

Jinak kluci, moc by mě zajímalo, jak je to s tim hlukem TDi.. Dieselové motory jsou tím známé, že motor řve, všechno se klepe atd. Je to dost nepříjemný, zkušenost s tím mám..., pořád doufám, že mi někdo napíšete, že u fabie RS je tohle v pohodě... :unsure:

Editováno: , autor: jvees69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tim ABS co se tui tak vehementně řeší je to fakt divný.., tohle je přeci špatně, nemůže se stát, aby to brzdilo až při opětovném sešplápnutí, to je přece nebezpečná závada... Myslim, že v rámci záruky s tim musejí ve škodovce něco udělat... a když už jsem u té záruky, jak dlouho je taková záruka na auto za půl mega co RSo stojí...?

Jinak kluci, moc by mě zajímalo, jak je to s tim hlukem TDi.. Dieselové motory jsou tím známé, že motor řve, všechno se klepe atd. Je to dost nepříjemný, zkušenost s tím mám..., pořád doufám, že mi někdo napíšete, že u fabie RS je tohle v pohodě... :unsure:

Modifakace motoru 1.9 TDI nejsou nijak extra hlucne, diky PD koncepci je to jiste o neco hlucnejsi nez common rail , ale je to fakt v pohode.mam moznost jezdit i s trivalcem 1.4 TDI a to je v nekterych spektrech zuzo co to vyluzuje za zvuky..hlavne pruzne zrychleni na 5 tku z 80 km/h, vibruje jak svina. -)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

děkujeme za Vaše dotazy a sdělujeme Vám, že výroba vozu Škoda Fabia RS končí v březnu 2007. Vzhledem k tomu, že se tento model v barevném provedení „Modrá Race metalíza“ zatím nevyráběl, nemáme k dispozici ani fotografii.

to je dalsi mail od skodovky :angry:

Editováno: , autor: kodemi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...