Přejít na obsah

FABIA RS


anry

Doporučené příspěvky

jen kdyz uz tak se bavime o nicem... nemate pocit, ze tim jak je Fabia velka, tak ze tak nad 160 ma vetsi odpor vzduchu a uz to neni tak super zrychleni?

Mno, nechci se te moji slepice zastavat, ale skocit ze 160 na 200km/h fakt neni problem, kdyz tak ti tu hodim vido -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja som to myslel s tou 1.4 100k tak, ze ona sa tam niekde prave dostava do tych spravnych otacok a akokeby ozila (do tych 180) - tot moja skusenost, ked som mal tu cest s nou parkrat jazdit po dialnici..

To mas pravdu, i moje fabulca je ve svym zivlu a na tu petku kolem 150 je po pridani plynu to citit... Ale tak nejak porad te FRS nemuzu prijit na chut...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no moment chlapi, jak to myslíte s tim profukováním?? :o:o:o

Jo jinak, zajímalo by mě, co se na RSu, bo fabii obecně nejvíc se... "odchází", co si pohlídat při koupi a tak... No a mimochodem, jak jsou na tom cenově náhradní díly na tokové RSo v porovnání s obyčejnou fabií?? Myslim takový běžný díly, které se občas vyser... a jsou potřeba vyměnit...??

Je to RSo celkově spolehlivé auto, lze s ním počítat na delší dobu?? Nebo je to jen auto na vyřádění se a pak odrasovaný zahodit?? chápu, že to se asi takhle říct nedá, ale tak nějak zkušenosti, jestli často něco odchází a tak,.. díky

jo jinak, dobře se tu ta diskuze drozjela s tím jsem ani nepočítal.. supr, jen tak dál..

jo a dobrej odkaz na spotřebu profore ;)

jo a ty videa JOHNYS, seš dobrej blázen... mazec... na to se hezky kouká.. :D , taky ji chci.-.. -_-

Editováno: , autor: jvees69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najradni dily jsou dost podobne cenove jak s normalni... myslim tim rozdilne komponenty... Ono totiz drtiva vecina veci je stejna jak na normalni fabii.

Jestli je to auto jen na vyradeni, tak to urcite ne. Je to auto na dlouho dobu... a kdyz se o to budes i radne starat, tak i na delsi...

co odchazi... to nemuzu posoudit, protoze nema skoro nic najeto...

To me tesi, ze se ti libi video :) - - jen porad cekam na Grygyho az sem neco hodi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua, toz cosi jsem chtel , ale nemam spolujezdce :disgust:

Neco najdu, vymyslim, natocim a pak se rozstrelim :smich:

Jinak me zatim jen odeslo turbisko, a unikala klima na chladici v torpedu, spojka se zacina hlasit :kuk: Jinak zadne nezname poruchy :t

Editováno: , autor: Grygy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsi na skole??Zebych se zitra vecer stavil?,Mas u sebe kameru?Dame LIVE sloup?? :smich:

jj, jsem ... klidne se stav.. jen si vezmu posltarky z postele aby me to tak nebolelo. Ne ze bych mel neco proti tvym airbagum, ale kdyz slysim co vsechno ti odchazi, tak nemuzu tak riskovat :smich:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...