Přejít na obsah

FABIA RS


anry

Doporučené příspěvky

Kucííí. Kamarádi. Chci kupovat RS majitel mi poslal VIN ale jeste jsem ji nevidel...muzete mi zjistit jestli to VIN co napisu je opravdu RS? V databazi odcizenych neni ale to mi nestaci..... VIN TMBWU46Y764511046 Predem dik moc vsem. -_-

Koukal jsem do ETKY a ta ho bohuzel nezna, coz ale neznamena, ze to neni rs, jen proste nevim, treba nekdo jiny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucííí. Kamarádi. Chci kupovat RS majitel mi poslal VIN ale jeste jsem ji nevidel...muzete mi zjistit jestli to VIN co napisu je opravdu RS? V databazi odcizenych neni ale to mi nestaci..... VIN TMBWU46Y764511046 Predem dik moc vsem. -_-

Škoda Fabia RS 1.9 TDI 96kw

modelový rok 2006, výrobné číslo 511046

2x airbag, výrobný závod Mladá Boleslav

Zadaný VIN kód je platný!

P.S.: Zjištěno pomocí Igorova VIN dekodéru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najradni dily jsou dost podobne cenove jak s normalni... myslim tim rozdilne komponenty... Ono totiz drtiva vecina veci je stejna jak na normalni fabii.

Jestli je to auto jen na vyradeni, tak to urcite ne. Je to auto na dlouho dobu... a kdyz se o to budes i radne starat, tak i na delsi...

co odchazi... to nemuzu posoudit, protoze nema skoro nic najeto...

To me tesi, ze se ti libi video :) - - jen porad cekam na Grygyho az sem neco hodi

Já si říkal, že náhradní díly budou cenově stejné, je to přece fabie jako fabie..

No a když už sme u toho, čím vším se RSo liší od obyčejné fabie? Jasný, můžu si to vyhledat a samozřejmě že už o tom něco vim, ale mohl by tu někdo udělat takovej výčet toho všeho..?

Vy ste sï je kluci kupovali fungl nové ??? Myslíte, že se mám bát při koupi ojeté???

Jinak jsem rád, že jsi JohnyS napsal, že je to auto i na dlouhou dobu, ne jen na blbnutí.., jasný, že bych se o ni staral, myslim, že až moc.., bych v ní asi i spal mít ji v garáži... :D:D:D:D

-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) bych v ni spal... jj, to bych i veril...

Ja bych se koupe ojeteho vubec nebal...

Jinak ty dily, kdyz pominu cely interier. Tak jine jsou

- motor(pisty, prevodovka, spojka, intercooler a nejake drobnosti)

- podvozek ( pruziny, brzdy predni)

cela karoserie ma o neco vice svaru, aby to zarucovalo u takto tezkeho motoru nekrouceni karoserie...

ale jinak to je fabia, jako kazda jina :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jsem taky vážně přemýšlel o koupi FRS, ale poté, co jsem si zde přečetl tolik negativního (nejvíce mě rozhodilo to ABS, jsem na brzdy dost háklivý), tak jsem zase na bodu O.... :(

Protoze kdyz se sepne a jsi na nejake nerovnosti, tak musis bud znovu seslapnout, nebo cekat Proste to nebrzdi!!

Ale je to chyba vsech Fabii s ABS

Je to napsáno hned na první straně

Editováno: , autor: Garrett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucííí. Kamarádi. Chci kupovat RS majitel mi poslal VIN ale jeste jsem ji nevidel...muzete mi zjistit jestli to VIN co napisu je opravdu RS? V databazi odcizenych neni ale to mi nestaci..... VIN TMBWU46Y764511046 Predem dik moc vsem. -_-

Škoda Fabia RS 1.9 TDI 96kw

modelový rok 2006, výrobné číslo 511046

2x airbag, výrobný závod Mladá Boleslav

Zadaný VIN kód je platný!

P.S.: Zjištěno pomocí Igorova VIN dekodéru

Mnohokrate dekuji... asi to bude ok... Akorat me zarazi, proc udavaji u FRS 2 airbagy kdyz ma kazda v zakladu 4? 2 vepredu a 2 v sedackach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeee video..... tos, ale ta tma.. ale jinak pekne.. kdy jsi to tocil?

Po pravde tedka premyslim, co ti to tam hralo... jak se ta zpevacka jmenuje... :t

Vcera vecer :D:D

Ale na otackomeru jde pekne videt , jak klouze spojec :disgust:

Editováno: , autor: Grygy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...