Přejít na obsah

FABIA RS


anry

Doporučené příspěvky

jj, každé auto má své chybky jak píše kolega... to ABS je sice chyba pořádná, ale bůh ví, jak to s tím vlastně opravdu je...

jinak chlapi, jak se daj zvýšit koníci u RSa? výměnou za výkonější turbo??? z kolika na kolik..? moc se v tom nevyznám..., ale FRS má pokud se nepletu 130koní..., je tak?? :unsure: co takové turbo stojí?? teda ne že by FRS potřebvala zvyšovat výkon, ale ptám se čistě ze zvědavosti..

a co zvuk??? Má jakožto diesel aspoň pěknej tuningovej zvuk když se potůruje a tak??? Mám nějaký informace, že se dieselem se toho po téhle stránce moc udělat nedá..., nebo se mýlím a sportovní tlumič, tuningová koncovka dokáže i u dieselů udělat pěkný zvuk???

Editováno: , autor: jvees69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm, mas pravdu, ale ono to casom opadne (napr. po vymene spojky) :smich::smich::smich:

:smich: Taky by mě to celkem zajímalo, uvažuju o chipu také, ale zatím ani nevím u jaké firmy a tak. Ale kdyby měla odejít tím dřív spojka, či turbo, tak pak mi těch 130 kobylek bohatě stačí...

Jinak já si FRS nemůžu vynachválit, názory na ABS nemůžu soudit, nic takového se mi ani náznakem nestalo, jinak super car!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže se dá chipnou na 170koní??? Co to stojí taková legrace??? A jak je to mysleno s tím turbem a spojkou?? To jako odchází když se to chipne nebo i normálně při sportovní jízdě??? Co stojí takový turbo a spojka?? D9ky moc každýmu kdo se ozve, moc mi pomáháte chlapi.. -_-

a jak obecmě náhradní díly, jak je to s cenama ??? co často odchází když teda pomineme to turbo a spojku... ??

Editováno: , autor: jvees69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže se dá chipnou na 170koní??? Co to stojí taková legrace??? A jak je to mysleno s tím turbem a spojkou?? To jako odchází když se to chipne nebo i normálně při sportovní jízdě??? Co stojí takový turbo a spojka?? D9ky moc každýmu kdo se ozve, moc mi pomáháte chlapi.. -_-

a jak obecmě náhradní díly, jak je to s cenama ??? co často odchází když teda pomineme to turbo a spojku... ??

Hele jak bych to rekl, no proste neodejde nic pokud se k tomu clovek chova slusne. Vzdycky zalezi jak moc ten dotycnej s tim autem "prasi". Ale to u kazdeho auta ne jen u FRS ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele jak bych to rekl, no proste neodejde nic pokud se k tomu clovek chova slusne. Vzdycky zalezi jak moc ten dotycnej s tim autem "prasi". Ale to u kazdeho auta ne jen u FRS ;)

Taky tak nějak myslím, jenže RS je RS a jezděte si s tím tak nějak slušně :t i když často jezdím na spotřebu, často se i rád svezu a kdyby po čipu mělo odejít např. turbo po 50 místo po 150 tis. km to by bylo skoro na provaz :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele jak bych to rekl, no proste neodejde nic pokud se k tomu clovek chova slusne. Vzdycky zalezi jak moc ten dotycnej s tim autem "prasi". Ale to u kazdeho auta ne jen u FRS  ;)

Taky tak nějak myslím, jenže RS je RS a jezděte si s tím tak nějak slušně :t i když často jezdím na spotřebu, často se i rád svezu a kdyby po čipu mělo odejít např. turbo po 50 místo po 150 tis. km to by bylo skoro na provaz :(

jakto?? to to turbo stojí takovej balík??? nemyslim originál, ty jsou vždycky 3x dražší než repliky...

jo a to mě tak napadá, kolik koní má v porovnání obyčejná fabie 1,2 / 1,4 ?? :unsure:

-_-

Editováno: , autor: jvees69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Helel, nekde jsem to tad y uz psal.JA koupil FRS, najeto 70tis/km, ve 140tis/km jsem dal chip , jizda bych rekl jeste pomalejsi nez s e serii, jen jsem si semtam pochutnal na pasikach atd na dalnici co se tyce zrychleni.Sprinty nejezdim!!Ve 150tis/km odeslo turbo, ted po dalsich 4 tis/km spojka=)Nemuzu to davat za vinu chipu, je v tom vice faktoru, jednak najete km, nevim, jak se k tomu auti choval manik prede mnou atd.

Turbo koupis starsi kolem 6tis, nove do 10tis.Spojka vyjde kolem 10-12tis.

NA FRS sezenes vse a ceny nejsou nejhorsi -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...