Přejít na obsah

po nastartování píská klínový řemen


josik

Doporučené příspěvky

Taky by ti mohlo pomoci řemen "namazat" smůlou :t . Ale vážně. Buď už napínací kladka nemá takové předpětí, což se, pokud ti to bude hodně vadit, dá vyřešit její výměnou, tak jsem na internetu našel sprej na zvýšení adheze klínového řemenu.

http://shop.salix.cz/weicon/index.phtml?dzid=205&zid=15

- nebo hledej na webu heslo "sprej na řemeny". Stačí fouknout a bude po problému. V neposlední řadě může být na vině i "levnější" klínový řemen. Ten origo stojí totiž docela ranec (kolem tisíc korun), ale viděl jsem "stejný" řemen i za 200 Kč. Takže někde to znát být musí..

Editováno: , autor: honza.cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky by ti mohlo pomoci řemen "namazat" smůlou :t . Ale vážně. Buď už napínací kladka nemá takové předpětí, což se, pokud ti to bude hodně vadit, dá vyřešit její výměnou, tak jsem na internetu našel sprej na zvýšení adheze klínového řemenu.

http://shop.salix.cz/weicon/index.phtml?dzid=205&zid=15

- nebo hledej na webu heslo "sprej na řemeny". Stačí fouknout a bude po problému. V neposlední řadě může být na vině i "levnější" klínový řemen. Ten origo stojí totiž docela ranec (kolem tisíc korun), ale viděl jsem "stejný" řemen i za 200 Kč. Takže někde to znát být musí..

Já koupil origo Contitech 6PK1660 za 469,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky by ti mohlo pomoci řemen "namazat" smůlou :t .

Teď jsem si vzpomněl na své motoristické začátky a u P 405 jsem řešil taky hvízdající řemen, mazal jsem ho dle rad vším možným a nic nezabíralo, až jsem zjistil, že to není řemen, ale těsnění pod výfuk. parohama.............. :smich: ale to není asi tvůj případ. jinak jako nouzovka mýdlo a natvrdo ho přidržet na řemenu, když jsem měl Plymounth Voyager tak tam měl řemen skoro 2 metry, nechtělo se mi to měnit v zimě na sněhu, tak jsem měl v nářadí i mýdlo (nebyl to žádnej šunt přece bych to auto neošidil bylo to zelený FA :D ) Origo sprej bude nejlepší to mýdlo je tak do 50km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já koupil origo Contitech 6PK1660 za 469,-

No jo, jenže není řemen jako řemen. Já mám klimatizaci a motor PD, takže ten je dlouhý jako kráva a je oboustraný drážkovaný. A to je cena jiná než bez klima. Ale známe to heslo: v každém servisu Škoda jiná cena

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...