Přejít na obsah

Přední repro


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

ČUS CHLAPY MOTŘEBUJU OD VÁS PORADIT. RÁD BYCH DO PŘ DVEŘÍ NĚJAKÉ LEVNĚJŠÍ REPRO (DO 1500,-)

MOJI HORCÍ FAVORITI JSOU SINUS LIVE SL-F160 ZA 1330,-(O TY VÝŠKÁČE MI NEJDE ANI VYHYBKU--PREJ NEJSOU NIC MOC U SINUS.L.)

NEBO IMPACT RSW 165XF ZA STEJNOU CENU.

BABO RAĎ NEBO VÁS NAPADÁ NĚCO JINÉHO S LEPŠÍM ZVUKEM A TUTO CENU!?

DÍK EVRY

post-4812-1182687647_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro Fancarhifi-: díky za reakci

impacty budou asi lepší ne.?ještě jsem viděl ve výprodeji Magnat CAR FIT 216 nebylo by to lepší (když dříve stáli M.O.2500,-)jestli nejsou moc hluboké ?.Samozřejmě vyšší cena nemusí znamenat lepší zvuk?!nikde jsem nenašel pořádnej obr. car fit--asi maj(dle těch špatnejch obr.) taky pěnové uložení membrány.?!

Proto bych tě ještě chtěl poprosit o tvůj odborný názor.(které: Impact, Magnat car fit , Sinus l.?? ! )

díky moc Evry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
ja som pred casom riesil tiez tento problem, pocul som ze sa tam davaju takzvane slim repro koly tej stahovacej liste co je za reproduktorom, no rozobral som to vsetko poriadne premeral a cuduj sa svete krasne mi tam vosli HERTZ DSK 165 S MONTAZNOU HLBKOU 61mm a celkovou hlbkou 68mm, tie podlozky som si vyrezal z MDF dosky ci ako sa to vola a v pohode, nic som nemusel laminovat ani membrana nenaraza do tapacirungu, nic nechrci ani nevrci, vsetko sedi tak ako predtym, tapacirung dosadol presne na dvere, nic neodstava ako keby tam boli origo repro, prose krasny zvuk, maximalna spokojnost -_-

no, ja taky chci kupovat repro (dopredu i dozadu) a v jednom e-shopu mi poradili prave HERTZ DSK 165, ze sou s Fabii I v pohode kompatibilni=)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Cauves, to mi chces rict, ze rok stary Pioneer za 6000,-kč nestaci original reprakum jo? vbruje mi pravy repro v prednich dveri... to je nejake divne ne?

....rezonance způsobuje limitace zesilovače rádia.Jeho výkon je nedostatečný a při vyší hlasitosti nestačí na reproduktory...

...rada zní...vyměnit rádio... :palec2:

...například bych ti mohl nabídnout Kenwood KDC-410 (2990,-)

http://www.fancarhifi.unas.cz/novinky/Kenwood%20kdc-w410.JPG

...nebo nový model ///Alpine CDE-9870 za 3790,-

http://www.fancarhifi.unas.cz/novinky/cde-9870r_new.jpg

...má i vstup pro iPod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Jakej máte názor na značku Phase Evolution? Já kdysi měl model PCS 165.20, ale musel jsem ho vrátit - nevešly se tam (hloubka 70 mm.). Dělaj něco do 5tis s menší hloubkou?

Já nepotřebuju velký výkon, ale aby to pěkně hrálo i při nižších hlasitostech. Rádio mám Sony Xplod (CDX-CA750), ve svý době stál kotel - na orig. repro hraje velice slušně, navíc mnoho možností nastavení (čeština, pásm. propust, eq...).

Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...