Přejít na obsah

Převodovka 1.6 74kw


Tyco

Doporučené příspěvky

Nazdar přátelé.

Mám Octavii 1.6GLXI 74kw rok výroby 1998 a zlobí mě řazení.

Někdy nejdou zařadit rychlosti jako by se táhla o neco opírala, pak to najednou cvakne a rychlost je tam.Dělá to jen někdy.Přes zuby to nejde.

Nevín jestli je to v táhlech nebo v převodovce. :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar přátelé.

Mám Octavii 1.6GLXI 74kw rok výroby 1998 a zlobí mě řazení.

Někdy nejdou zařadit rychlosti jako by se táhla o neco opírala, pak to najednou cvakne a rychlost je tam.Dělá to jen někdy.Přes zuby to nejde.

Nevín jestli je to v táhlech nebo v převodovce. :huh:

tak to mi dela taky. Vetsinou ale jenom jednicka. Kdyz je to studeny, tak to jde celkem dobre, ale jak se to ohreje, tak tam jednicku prakticky nedam (pomaha ale hezky nejdriv za 3, pak za 2 a potom tam jde jednicka dobre). Vubec nevim cim to muze byt. Chystam se na ten olej v prevodovce, ale az bude venku trochu lip :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl jsem stejný problém, nastříkal jsem všechny táhla řazení na které jsem viděl a dosáhl v motoru olejem (konkord), prohýla a je hotovo, taky jsem namazal kloub pod řadící pákou. Řadím lehce a bez problémů. Někde jsem četl, že u 1.6 74kw to řazení jde ztuha od výroby tak nevím co je na tom pravdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar přátelé.

Mám Octavii 1.6GLXI 74kw rok výroby 1998 a zlobí mě řazení.

Někdy nejdou zařadit rychlosti jako by se táhla o neco opírala, pak to najednou cvakne a rychlost je tam.Dělá to jen někdy.Přes zuby to nejde.

Nevín jestli je to v táhlech nebo v převodovce. :huh:

tak to mi dela taky. Vetsinou ale jenom jednicka. Kdyz je to studeny, tak to jde celkem dobre, ale jak se to ohreje, tak tam jednicku prakticky nedam (pomaha ale hezky nejdriv za 3, pak za 2 a potom tam jde jednicka dobre). Vubec nevim cim to muze byt. Chystam se na ten olej v prevodovce, ale az bude venku trochu lip :)

Detto. Presne to iste. Rano kym je studena nejde ani za pana zaradit jednotka. Tak ide dvojka par metrov a najblyzsia krizovatka tam jednotka vbehne. Olej je vymeneny, tiahlo premazane a robi to stale. Uz si to nevsimam. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne zasa na 1.8T radi spiatocku s takym sklbnutim a je pocut jak sa o seba zadrhnu zuby, nechapem preco. ked necham spojku tak 5sekund zoslapnutu tak ide zaradit v pohode, a ked je studeny motor tak ide ties radit v pohode. Akonahle sa mi zohreje tak pri kazdom radeni spiatocky musim cakat ako dilinko, neviete co je tam zle? uz som koli tomu vymenil lamelu aj olej. Niektory tvrdia ze su pokazene synchrony a niektory zas ze to auto ani nema spiatocku synchronizovanu :(

Editováno: , autor: danone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 12 let později...

Zdravím má Octavii liftbag 1.6 75kw a zniceho nic mi přestalo radit když je motor vypnutý tak to jde a když chci nastartovat jakoby s rychlostí tak to hodí s autem a když nastartuju tak to nejde zařadit nevíte čím to je bylo mi řečeno že spojka ale říkal sem si takhle z ničeho nic tak se ptám zde ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...