Přejít na obsah

Jak rozleštit přední světla


Majký

Doporučené příspěvky

Já použil Tempo....stojí pár korun a jde to s ním dobře...ale pokud máte škrábanec hluboký třeba 0,1mm bude to nekonečné leštění,než seberete vrstvu 0,1mm..natož větší škrábance...mě tam dva malé zustaly(koupil jsem použité xenony) ale když je světlo pořádně vyčištěné,tak to není vidět,pokud někdo nebude strkat hlavu 10cm ke světlu...A s tím jestli je to poznat v noci si nejsem tak jistej...to by musel být škrábanec tak od traverzy... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po nahodnom zajdeni do modelarskych potrieb som narazil na tuto pastu.Je to na konecne vylestenie plastov.Tie hrubsie skrabacce mi tam sice ostali (ale aj na tie uz mam riesenie-jemnu lapovaciu pastu,ktoru som nasiel v domacich zasobach po starom otcovi) ,ale svetlo je na pohlad ovela cirejsie a aj v noci vidiet,ze svieti ostrejsie,ako predtym.Tie drobne skrabance ,ktore robili to svetlo matnym,zmyzli uplne.Naozaj to vyzera ovela lepsie.

post-5-1173280125_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem tento problém vyřešil tak, že jsem do vrtačky upnul takovej ten hadrovej leštící kotouč, světla jsem pokropil olejem a začal leštit. Nesmí se na to tlačit a hlavně hodně mazat - za 10 min obě světla jak nový.

btw., stejným způsobem jsem vyleštil i poškrábanej displej na mobilu :)

Editováno: , autor: CJake
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ja som to skúšal s tou zubnou pastou pre istotu a na šťastie na starom svetle.Zostalo to ešte horšie ako to bolo.Tak som to skúsil s pastou na display po dvoch hodinách som to vzdal efekt takmer nula.Na konec som to skúsil z návodom od CJaka.Môžem vrelo odporučiť rýchle a hlavne efektívne.Vďaka za radu CJake. :palec2:

Editováno: , autor: rjozo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

rovnako v modelarstve. hned som otravil kamarata cez modelarstva a zobral ma hned do predajne ktora predava tamyie. /tusim tak sa to pise/ a potom sme preliezli este dalsie modelarstva a teraz mam v hlave iba to ze chcem auto so spalovacim motorom na dialkove ovladanie.

takze ak to zapocitam do ceny rozlestenia svetioel tak som si mohol kupit nove svetla...

hehe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...