Přejít na obsah

Neorigo radio


Doporučené příspěvky

Sepiš si věci, který jdou zapnout jen se zapnutým zapalováním - počínaje větrákem topení/klimy, přes blinkry, zpětný světla až po já neví co dalšího. Pak si oddělej dekl od pojistkový skříně a najdi si podle nálepky a návodu ke svýmu autu ty pojistky, který patří k těm "klíčkem spínanejm" zařízením. No a na společným přívodu k těm pojistkám najdeš "bod č.15" ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak jsem si koupil ten adaptér na tu anténu (separátor)...ale narazil jsem na problém..objednal jsem díl určený pro vozy škoda, ale koax mi nejde vložit do separátoru (je užšší). Je v tom nějaký fígl nebo mám dodaný špatný výrobek?? podle internetové stránky je to ISO-DIN

Editováno: , autor: Krtek6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mezikusů je víc typů - podle anténního konektoru, kterej je použitej. ISO, DIN, FAKRA - to jsou jen některý z anténních konektorů, který jsou ve škodofkách za jejich dobu výroby používaný. Musíš vědět jakej  konektor máš na svodu od antény instalovaný ve vozidle a jakej je na rádiu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to už jsem zjistil taky...respektive jsem věděl, že jich je víc..ale bohužel jsem se netrefil..i když u výrobku bylo napsané "pro škoda" ...nejhorší je, že já nepoznám co je to za typ..a vysvětluj to někomu do telefonu co chceš :D ale už se to nejspíš zúžilo jen na "fajku" jak jsem zjistil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...