Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

dobrá diskuse chlapi!!!!!!!!!!!!!!

jo,já myslím že to vyjde jen musíte počkat na vyjádření vyvolávačů toho srazu!jinak nás tu moc není že?ještě týden vydržíme a pak to lupnemevšude do všech odkazůne?takový malý útok. :D

Jsem :feve: takže ten týden klidně vydržím čekat, ale organizátoři se nějak neozývaj B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Organizátoři jsme tak nějak všichni :D Zatim se nikdo organizace neujal, jen Lukáš psal o tom, že zjistí, jak je to s tim letištěm... Klidně bych si to vzal pod patronát, ale jak to tak vypadá, tak mám na měsíc dopředu zabitý víkendy :disgust: Takže pokud bych měl já nadhodit datum, tak možná 17. 3. v sobotu a to záleží na tom, jestli 3.3. zmáknu zkoušku z matiky :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tedy:ehm!

beru to tedy takto:1)bereme i fabie

                           2)datum slezu pevně na 17.3.2007

                           3)místo vyberte někdo jiný(povídám v 5 lidech(autech)nemá cenu zařizovat letiště to se vejdemněkde u pumpy popř.někde u obchodáku!

dál bych hodil poloviční cestu mezi Pl.a Č.B.NEBO NEE?

Ehmm, vložím se do toho, smím-li :p

1) Jménem Fabii děkuji :worthy

2) V sobotu po obědě obvykle spím, ale snad se s tím dá něco udělat.

3) Věděl bych o jednom letišti, resp. o nepoužívané, volně přístupné pojížděčce, je u ní i pár opuštěných úlů, takže úplné letiště. A nedaleko je i podle mého názoru hodně dobrá hospoda, kde by se dalo naobědvatúnavečeřet, kdyžtak zamluvit i bowling nebo tak něco. Jinak je to Bechyně.

Tak popřemýšlejte octáviamani a octaviawomani, hm?

Editováno: , autor: mischicka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ještě doma červenej baret se 3 peckama,,,byl jsem tam na štábu jak stálo to starý letadlo, naproti jídelně.. B)

Je to sice tajná informace, ale když jsi byl četař, tak Ti snad můžu prozradit, že letadlo tam pořád je a dokonce k němu před rokem a půl přibyl i tank z Tejna :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak do Bechyně sem taky párkrát zajel. Vozil jsem tam velitele z letiště v ČB. Dělal jsem mu osobního řidiče. Rok 98/99. Byla sranda, když jsem jako záklaďák s hodností rotnýho zdravil v Bechyni ty profíky s hodností desátníků a četařů :D

jinak, když bude čas, tak se tam taky stavim.

Editováno: , autor: oggy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak do Bechyně sem taky párkrát zajel. Vozil jsem tam velitele z letiště v ČB. Dělal jsem mu osobního řidiče. Rok 98/99. Byla sranda, když jsem jako záklaďák s hodností rotnýho zdravil v Bechyni ty profíky s hodností desátníků a četařů :D

jinak, když bude čas, tak se tam taky stavim.

Heslo toho srazu bude "Barety s sebou" kol106

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...