Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

Zas se tu nic nedeje... :unsure:

To je tady naprosto normální <_<

Pořád se něco děje, zvlášť v Budějkách:

1) Kolegovi z práce minulý týden ukradli F RS

2) Dnes mi říkal, že včera v noci ukradli F Sport

Takže si dávejte bacha na své miláčky, prt. je to zdá se nějaký organizovaný gang :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zas se tu nic nedeje... :unsure:

To je tady naprosto normální <_<

Pořád se něco děje, zvlášť v Budějkách:

1) Kolegovi z práce minulý týden ukradli F RS

2) Dnes mi říkal, že včera v noci ukradli F Sport

Takže si dávejte bacha na své miláčky, prt. je to zdá se nějaký organizovaný gang :feve:

Herdek filek :feve: Ale koukám že jsou to samý lepší výbavy, takže se snad o svůj tříhrnek bát nemusím. Auto mám přímo před baráke, v nejhorším případě budu nocovat s nabitou vzduchovkou na balkoně :kol-51:

Editováno: , autor: oggy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Herdek filek :feve: Ale koukám že jsou to samý lepší výbavy, takž1e se snad o svůj tříhrnek bát nemusím. Auto mám přímo před baráke, v nejhorším případě budu nocovat s nabitou vzduchovkou na balkoně :kol-51:

Tomu kolegovi ho ukradli asi za dvě hodiny co byl pryč od auta, to další během 10 minut, zdá se, že to je na objednávku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zas se tu nic nedeje... :unsure:

To je tady naprosto normální <_<

Pořád se něco děje, zvlášť v Budějkách:

1) Kolegovi z práce minulý týden ukradli F RS

2) Dnes mi říkal, že včera v noci ukradli F Sport

Takže si dávejte bacha na své miláčky, prt. je to zdá se nějaký organizovaný gang :feve:

Herdek filek :feve: Ale koukám že jsou to samý lepší výbavy, takže se snad o svůj tříhrnek bát nemusím. Auto mám přímo před baráke, v nejhorším případě budu nocovat s nabitou vzduchovkou na balkoně :kol-51:

hovada, nechci ti brát iluze, ale na ND se bere všechno, jinak F sport byla i HTP, s podivem

barva, SPZ, podle čeho hledat - koukat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zas se tu nic nedeje... :unsure:

To je tady naprosto normální <_<

Pořád se něco děje, zvlášť v Budějkách:

1) Kolegovi z práce minulý týden ukradli F RS

2) Dnes mi říkal, že včera v noci ukradli F Sport

Takže si dávejte bacha na své miláčky, prt. je to zdá se nějaký organizovaný gang :feve:

Coze? To uz tam radeji jezdit nebudu!!! kol4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechystáte se někdo o víkendu na Tuning Show do Blatný? Říkal jsem si, že bych se tam dojel podívat, kdyby bylo lepší počasí...

Cau Kuci, ted je tuning Show v Blatny? O tom ani nevim!! No mozna bych jel... ;)

My s bruderem jedem na Pyrocar, viz. Žďárská Letka, takže určitě ne e.

Pyrocar? Co to je? :D To je nekde tam u Vas v okoli?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechystáte se někdo o víkendu na Tuning Show do Blatný? Říkal jsem si, že bych se tam dojel podívat, kdyby bylo lepší počasí...

Cau Kuci, ted je tuning Show v Blatny? O tom ani nevim!! No mozna bych jel... ;)

My s bruderem jedem na Pyrocar, viz. Žďárská Letka, takže určitě ne e.

Pyrocar? Co to je? :D To je nekde tam u Vas v okoli?

Koukni Pyrocar 2007

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechystáte se někdo o víkendu na Tuning Show do Blatný? Říkal jsem si, že bych se tam dojel podívat, kdyby bylo lepší počasí...

Cau Kuci, ted je tuning Show v Blatny? O tom ani nevim!! No mozna bych jel... ;)

říkalo to pár cedulí kolem cesty:) a taky je o tom zmínka na http://tuning-show.tuning-sport.cz/ , kdyby bylo hezky, tak bych se tam dojel podívat :) jinak asi pojedu na ryby ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak to jen trosku z ruky Pribyslav, ale urcite to bude zajimavy!! ;)

Si piš, kdybys náhodou dojel, hledej velký zelený stan :p

S rezervovaným parkovištem pro Ždárkou letku :-)

To bude aková akce že to nemáš šanci nanajít ...mischickovo auto tam budou okukovat všichni ...budou si myslet že je to hasičů jak je červená :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

říkalo to pár cedulí kolem cesty:) a taky je o tom zmínka na http://tuning-show.tuning-sport.cz/ , kdyby bylo hezky, tak bych se tam dojel podívat :) jinak asi pojedu na ryby ;)

Jo, uz jsem na to koukal. Uvidim, cislo na Tebe mam, tak kdyz tak dam vedet!! :)

Uvidíš... Rozhodnu se asi v průběhu soboty, podle počasí, ale to prej má bejt hnusný :( Tak nevim... Číslo na tě taky mám, tak se nějak domluvíme ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak to jen trosku z ruky Pribyslav, ale urcite to bude zajimavy!! ;)

Si piš, kdybys náhodou dojel, hledej velký zelený stan :p

S rezervovaným parkovištem pro Ždárkou letku :-)

To bude aková akce že to nemáš šanci nanajít ...mischickovo auto tam budou okukovat všichni ...budou si myslet že je to hasičů jak je červená :p

No reservé parkoviště uvidíme, to samé s SDH Okinkou, když má ten děravý chladič, ale stan bude, velký, zelený, vojenský a vytopený :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No reservé parkoviště uvidíme, to samé s SDH Okinkou, když má ten děravý chladič, ale stan bude, velký, zelený, vojenský a vytopený :p

To bude nejaka velka akce letky? :unsure:

To bude tak veliká akce letky že i hasici se budou stydět že mají tak malé mužstva :palec2:

Editováno: , autor: Geoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No reservé parkoviště uvidíme, to samé s SDH Okinkou, když má ten děravý chladič, ale stan bude, velký, zelený, vojenský a vytopený :p

To bude nejaka velka akce letky? :unsure:

To bude tak veliká akce letky že i hasici se budou stydět že mají tak malé mužstva :palec2:

Kurna, tak to aby se to jmenovalo Letkacars, ne?! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...