Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

prespat muzete u nas v praci ... zachytna stanice vas rada privita a ubytuje :)

Máte dost dlohý postele a peřiny? A topíte? Aby mi tam nebyla zima a neomarodil jsem! :feve:

Tak dlouhy periny a postele urcite nikde nemaj!!! :p

:palec2::palec2::palec2::palec2:

dobrým průvodcem budiž náš všemi oblíbený a obdivovaný OGGY :D:smich:

sakryš nedělejte ze mě zase nějakýho násosku :kol-35: Já obrážim jenom zavedený putyky, na novoty si moc nepotrpim lol Jináč se spaním pro dlouhány to bude asi těžký. pro jednoho bych měl místo ve sklepě na stojáka a druhej buď do postýlky k malýmu nebo do vany. Mé ubytovací kapacity jsou bohužel omezené :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

octaviaman: tak ten kámoš by ti ty budíky udělal. Stačí říct kdy, kde, jak, proč atd. .... :)

jo,díkes,koupím ještě led smd (to bude ranec)

a co za to chce?

Nějakej drobnej peníz. By to možná udělal i zadarmíko, takovýhle věci ho baví, ale nevim furt něco dělá. Teď dodělal letadlo (ulttralight), takže bude mít čas. Zeptám se ho co by za to chtěl, ale on mi to určitě neřekne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

octaviaman: tak ten kámoš by ti ty budíky udělal. Stačí říct kdy, kde, jak, proč atd. .... :)

jo,díkes,koupím ještě led smd (to bude ranec)

a co za to chce?

Nějakej drobnej peníz. By to možná udělal i zadarmíko, takovýhle věci ho baví, ale nevim furt něco dělá. Teď dodělal letadlo (ulttralight), takže bude mít čas. Zeptám se ho co by za to chtěl, ale on mi to určitě neřekne.

O.K. zatím moc díky,nějak to nespěchá!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidičky nazdárek, opozdilci z dovolených jsou tady, ale jsem v neskutečný časový tísni, už mě to začíná sejřit. Od dovolený nejsem furt doma.

Koukám bude se chystat nějaká spářka :palec2:

No nějakou spářku by to určitě chtělo. Ale jak tak koukám, tak tady nějak vázne domluva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidičky nazdárek, opozdilci z dovolených jsou tady, ale jsem v neskutečný časový tísni, už mě to začíná sejřit. Od dovolený nejsem furt doma.

Koukám bude se chystat nějaká spářka :palec2:

No nějakou spářku by to určitě chtělo. Ale jak tak koukám, tak tady nějak vázne domluva.

Nejlepší bude aby se toho někdo chytil,nahodil termín a bude, hm?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidičky nazdárek, opozdilci z dovolených jsou tady, ale jsem v neskutečný časový tísni, už mě to začíná sejřit. Od dovolený nejsem furt doma.

Koukám bude se chystat nějaká spářka :palec2:

No nějakou spářku by to určitě chtělo. Ale jak tak koukám, tak tady nějak vázne domluva.

Nejlepší bude aby se toho někdo chytil,nahodil termín a bude, hm?

Jo termín, ale až tak za měsíc, jinak jsem uplně mimo mísu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj pánové. Asi to sem moc nepatří, ale možná mi tu někdo pomůžete. Bratránek hledá práci v Českých Budějovicích nebo v Českém Krumlově a okolí. Dělal 5 let v počítačové firmě - HW, SW, elektro, grafika, prakticky i administrativu. Nevěděl byste někdo o něčem v podobném oboru? Něco kolem IT, elektra, zabezpečovaček, grafiky, prostě techniky všeobecně??? Je to super kluk a dříč a já mu slíbil, že se mu po něčem pozeptám :) Díky moc za každé info (radši přes SZ, ať tu nedělám moc velkej bordel ;) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj pánové. Asi to sem moc nepatří, ale možná mi tu někdo pomůžete. Bratránek hledá práci v Českých Budějovicích nebo v Českém Krumlově a okolí. Dělal 5 let v počítačové firmě - HW, SW, elektro, grafika, prakticky i administrativu. Nevěděl byste někdo o něčem v podobném oboru? Něco kolem IT, elektra, zabezpečovaček, grafiky, prostě techniky všeobecně??? Je to super kluk a dříč a já mu slíbil, že se mu po něčem pozeptám :) Díky moc za každé info (radši přes SZ, ať tu nedělám moc velkej bordel ;) )

Zeptam se...Ma vejsku nebo stredni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...