Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

to tu zasejc nějak zdochlo ne??????

jaký byly čerti co?nebo že by vás všechny odnesly?snad ne!

a jak probíhají předvánoční nákupy?toto šílenství jako každoročně zvládám v absolutním klidu s nohama na stole :D vyrazím volně poslední dny a něco koupím,moc toho není jen něco pro děcka zbytek mi odpadá :D

no a co ten srázek tedy?letos už nee?no moc jich nebylo,měli bychom se stydět že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to se někdo má,nt a určo na dálku,to fakt zamrznutí nehrozí :D otázka je jestli se to vyplatí

no nic,tak snad se sejdeme aspon v roce 2009 když to v 2008 nevyšlo,pokud se nepletu tak jsem se zdrcnul akorát s Dolim na kávě,s Lískym na pokecu u přestavby na face,s Olem v posledním jeho okamžiku v P....e v Č.B.,s Mihou krátce na ulici kdy přijel se svým žabožroutem

Tak aspon nezapomente na pokec here,už nás tu moc není,první záchvěvy byly silnější ale snad se to zlepší a možná se někdo ještě přidá tak zatím zduř

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani hlavní bavič jako je oggy se tu vyskytuje jen zřídka,netvrdím že tu musíme být denně,ale když jednou za týden,tak by tu mohli zanechat aspon stopy :D

Tak já tady teda nějakou stopu zanechám lol Na Mikuláše jsem trochu vystrašil našeho prcka, ale držel se celkem statečně. já byl samosebou za čerta :kol-29::rock:

post-599-1228945102_thumb.jpg

post-599-1228945117_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...