Přejít na obsah

Jednotky multif.volantu


cosby

Doporučené příspěvky

Tak už jsem dneska na to přišel, problém byl přesně v tom co píše Dream7000.... nakodoval jsem jen podvolantovku a ne i řídící jednotku motoru..... Takže už mi to maká na 100%. Vyšlo mi to celkem na 1199Kč i s pošotvným a věc kterou bych už chtěl v každým autě.... Každopádně díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Caute, mam v plane dat si dorobit MF volant, auticko je o2 predfl 2007 elegance. teraz mam akurat tempomat (netusim co je pp, ci pc), kedze neviem aku mam podvolantovku, uvazujem ze bude zla a bude treba vymenit

budem urcite davat stary volant (kvoli airbagu a cene)

 

a teraz otazka, aku podvolantovu jednotku mi treba? pripadne bude mi treba aj nieco ine (nejaky kablik sa tu spomina, nema to uz volant ? ci je samostatny?)

z toho co som pochopil by som asi mal hladat jednotku CD, ta by mala mat "vsetko" (keby ma v buducnosti napadla nejaka volovina dorabat)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahoj chlapi. Prosím o potvrzení či vyvrácení mojí doměnky.

Mám Superba II 2010 a sehnal jsem si multifunkční volant také ze Superba II a chci ho vyměnit za obyčejný. Mám propojovací kablik, airbag, volant a jedinné co ještě potřebuji je podvolantová jednotka. Co jsem se dočetl na Webu, tak musim sehnat 1K3 953 549 CD? Jiná mi tam asi nepujde co? Mám tempomat, palubní počítač (ten by měl být prý u všech Superbu), maxidot a chtěl bych dodělat multifunci volantu a časem i propojení na telefon Bluetooth. Nevíte někdo, kdo by ji měl na prodej? Na Webu jsem sehnal nejlevnější za 3k5 bazar a 5k5 nový, ale to je darda. Díky moc za info, zda sháním správnou jednotku s koncovým CD a také pokud by někdo o někom prodávájícím věděl. Hezký den všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...

Zdravím, trochu oživím téma. Dodělal jsem na O2 rs 08 mf volant, použil novou podvolantovou jednotku CH ale nikde tu není psané přesně kódování jednotky. Můžete mi alespoň lehce popsat, jak nakódovat novou jednotku? Moc díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...