Přejít na obsah

Přerušovač směrovek


Kryšot

Doporučené příspěvky

Zeptam se.

Octa - 98' - jedna se o rychlost prerusovace na blinkry.

Takze je umisten ve spinaci / vypinaci vystraznych svetel.

Potreboval bych ho trosku zpomalit jeho prerusovani.

Pokud nekdo vi, rad bych radu co a jak.

Zatim se ptam, nez se na to mrknu sam.

Zda neni po rozebrani u vnitr nejaky trimr ci odpor, nebo potenciometr, co urcuje rychlost - tempo prerusovani.

Diky vsem za rady wink.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze vyreseno a zkontrolovano. Zadna soucastka na mensi napajeni odporu( co nahradit jinou kapacitou? ) k svabu neni. Tudis neni zadna regulace. Jen me udiv. 2 kontr. diod. Jedna na osvetleni znaku a druha na vystrahu.

A co se tyce ,,dale by me zajimalo proc mas v avataru ikonku forum moderator ''

tak ji klidne muzu zrusit pokud se nebude pacit.

No problemo lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahojky všichni, mám problém s přerušovačem blinkrů, nějak mi nekontrolovatelně cvaká, ale ani kontrolka, ani blinkry neblikají, vypadá to, že to vliv na polohu páčky nemá, i když s ní trochu pohnu, tak se to nemění, nesetkal se s tím někdo?, díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joo,opravit 2krát opravený a po třetím rozdělání radši obětovat ty prachy. Jak to zjistit nevím , když jsem zapnul výstražky, tak to chodilo, ale jak jenom l nebo p tak chvilu jo pak néé. Když jsem to kupoval ve škodovce tak mi řekli, že to mám vyzkoušet a jestli to není ono tak to můžu vyměnit za páčku.--solidní přístup :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska take zacalo pri zmacknuti ukazatele - pravy smer - rychle spinani.

Takze jsem rozebral spinac. Nevyndaval jsem volant, pouze jen plast sloupku - 4x sroubky a pak na prave pacce 2x sroubek. Pote jsem rozevrel spinac a vytahl celou packu. Pozor - jde to opravdu spatne, takze kdo je zrucny mozna to dokaze jako ja. Po vycisteni cerne vazelinky a jinych necistot super chod. Hlavne az to budete nasazovat tu packu zpatky, je opravdu malo prostoru na dobre uchyceni vnitrnich elementu - kluzny spinac se nachazi ve vnitrku mechanismu, takze pacicka musi sedet. Je toho tam vice - na vypinac blinkru a pod. Perko vam zadne nevylitne ale pozor na spravnou montaz. Jinak vam nebude makat nejaka funkce. Musite opravdu pochopit celicky mechanismus a pote malickym sroubovackem si pomahat pri rozevirani a spoju mechanismu. Preji uspesnou praci a hlavne az to nekdo bude delat, at ma v zaloze nahradni ukazatel. Fotky nemam. Docela jsem spechal pri montazi - prace s drobn. problemy cca 1hodka.

Takze jsem vse udelal bez demontaze volantu, protoze me sakra nejde sundat. Uz jsem pochopil jak ten airbag vyndat, ale sroubovakem ten plisek proste nenahmatam, abych ho mohl odmacknout :(

Editováno: , autor: Kryšot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

samo že to může být páčka ale na dálku řešit zavadu to nejde .......může to být i v kabeláži a dělat to může klidně komfort ........pokud ale nejdou tak komfort to nebude ten je jenom ovládá od dálky...

ale bud páčka nebo přerušovač blikačů.......................je realná...... :D:D

Editováno: , autor: MartinRS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi  i když nemám aktivovaný blinkry tak  pořád cvaká  relé ve výstražným tlačitku

nevíte někdo čím to je????prý snad vysypany páčky uvnitř  prosim HELP

dostal jsem 5bodů a 2000

Zdravím, bude to na 99% páčka blinkrů, měl sem to samé ;)

U dvouch Oct to u nas bylo prerusovacem, asi to 1% :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...