Přejít na obsah

Přerušovač směrovek


Kryšot

Doporučené příspěvky

No sice částečně odbočím, ale taky mám problém...známá má Octaviu 2,0 Elegance MR2000. Nedávno se jí začala stávat jedna věc....zapne blinkr, všechno funguje jak má, ale někdy jak jej vypne tak přerušovač jako kdyby přerušoval(kliká) i když není žádná směrovka na páčce zapnuta. Kliká do té doby než se prostě hodí zase směrovka(po dobu blikání směrovky to nedělá) a jak se vypne tak buď je to v klidu a nebo přerušovač zase pracuje.

V případě že přerušovač pracuje a není zapnutý žádný blinkr, tak to nebliká žádnými světly(blinkry), akorát že to furt kliká jak kdyby přerušoval :angry:

Nevíte někdo čím to je? Nebo nestalo se někomu něco podobného?

Podarilo sa Ti uz problem odstranit? Presne tato zavada sa sa sporadicky objavuje a aj na mojej Octavii r.v. 2004. Ak ano budem vdacny za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No sice částečně odbočím, ale taky mám problém...známá má Octaviu 2,0 Elegance MR2000. Nedávno se jí začala stávat jedna věc....zapne blinkr, všechno funguje jak má, ale někdy jak jej vypne tak přerušovač jako kdyby přerušoval(kliká) i když není žádná směrovka na páčce zapnuta. Kliká do té doby než se prostě hodí zase směrovka(po dobu blikání směrovky to nedělá) a jak se vypne tak buď je to v klidu a nebo přerušovač zase pracuje.

V případě že přerušovač pracuje a není zapnutý žádný blinkr, tak to nebliká žádnými světly(blinkry), akorát že to furt kliká jak kdyby přerušoval :angry:

Nevíte někdo čím to je? Nebo nestalo se někomu něco podobného?

Podarilo sa Ti uz problem odstranit? Presne tato zavada sa sa sporadicky objavuje a aj na mojej Octavii r.v. 2004. Ak ano budem vdacny za radu.

Nazdárek mám ten samej problém a řešení ? Velmi jednoduché kupte si nějaký spray na čištění kontaktů a vystříkejte pořádně tu páčku vždy tak po půl roce se mi to objeví a stačí to zatím prostříkat ,samo vím že mi ta páčka odchází ,ale takhle to praktikuji už dva roky azatím OK. lollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ha - me to zacalo blbnout az se to vydrelo a pruzinky - ty perka co tam jsou uz nestaci to tlacit takze vydreni je na 1 miste pak jsem se setkal s bordelem - nekdo tam strikal neco jako asi olej ci co - hruza - je tam malej zlabek a do nej to cele zateklo a byla tam kaluz :( - origo tam je bila vazelinka na el. spoje - dal jsem novou na nove medene plosky a packa jako nova :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mně to bylo v tom vystražným trojúhelníku. Prý to odchází celkem často. Zajel jsem do značkového servisu a tam mě to přišlo na 850kč <_< . Na netu se to dá najít i levněji, ale kdo to vyrábí netuším (viz. odkaz).

Na dokladu mám kód: 1U0953235B 300

http://www.mevek.cz/shop.php?search=1U0953235B

Ten prerušovač blbne tak ,že sa ten pohyblivý kontak na tom malom relátku čo je tam odohne a potom už nedosadá(stráca kontakt). Preto ked blbne treba ten kontakť napružiť a je pokoj.Poprípade môžeš tie kontakty prečistiť (preškrabať maličkým skrutkovačom).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

zdravim.....mam trochu jiny problem, blinkry mi prestaly fachat z niceho nic! zadny nepravidelny blikani ci sviceni jsem bohuzel nepocitil. Takze ted kdyz dam packu smerovek dolu, tak se nestane nic, jenom prerusovac jednou cvakne, ale dal nedela nic! Ani vystrazny nepustim....nevite co to je, jestli jenom ten prerusovac vymenit, nebo je to neco vic?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim.....mam trochu jiny problem, blinkry mi prestaly fachat z niceho nic! zadny nepravidelny blikani ci sviceni jsem bohuzel nepocitil. Takze ted kdyz dam packu smerovek dolu, tak se nestane nic, jenom prerusovac jednou cvakne, ale dal nedela nic! Ani vystrazny nepustim....nevite co to je, jestli jenom ten prerusovac vymenit, nebo je to neco vic?

myslím že je to spínačem varovných světel,pokud to nemaká ani když chceš aktivovat varovná světla tak je to tímto spínačem,pokud to maká je to spínačem pod volantem,nic jiného to být nemůže

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry za OT ale chcel by som sa spytat ci do OI sa boli smerovky s trojblikom ako sa davaju teraz do novsich modelov z koncernu.Jazdil som chvilku na VW Golf V. a rychlo som si na to zvykol. DIky

Dělal to tady jeden místní čel, ale nějak na to nemá v poslední době čas. Hledej "tripling" ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...
Zdravím,

mám problém se směrovkami. Dám blinkr, 1x blikne a nic. Pokud zapnu varovná a zase je vypnu, tak blikání pokračuje vesele dál. Varovná fungují bez problémů vždy.

Díky za radu

Taky jsem to mel, chce to prihnout vsechny packy ROVNOMERNE na obou stranach, aby mely vsechny DOBRY kontakt a pak je to ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Prosím poradí mi niekto. Už som vymenil prerušovač. Chvíľku to bolo OK, ale zase začal blbnúť. Ak keď sú smerovky vypnuté prerušovač sa ozýva - ťuká. Môže to mať súvis s alarmom? Mám tam škodovácky alarm, ktorý taktiež blbne, radšej ho nezapínam. Pri zapnutí alarmu - diaľkovým ovládaním smerovky bliknú aj 10x, niekedy jedna zostane svietiť. Dá sa to nastaviť? Najradšej by som alarm vypol, ale neviem ako. Zatiaľ ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím poradí mi niekto. Už som vymenil prerušovač. Chvíľku to bolo OK, ale zase začal blbnúť. Ak keď sú smerovky vypnuté prerušovač sa ozýva - ťuká. Môže to mať súvis s alarmom? Mám tam škodovácky alarm, ktorý taktiež blbne, radšej ho nezapínam. Pri zapnutí alarmu - diaľkovým ovládaním smerovky bliknú aj 10x, niekedy jedna zostane svietiť. Dá sa to nastaviť? Najradšej by som alarm vypol, ale neviem ako. Zatiaľ ďakujem

tak to mi delalo take,uz jsem chtel kupovat novej prerusovac,ale pak jsem dostal radu od zkusenejsich kolegu a stacila vystrikat ta packa na spousteni blinkru sprejem na cisteni kontaktu.a od te doby je klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem Vám pekne. Dnes som dal dole horný kryt volantu, podarilo sa mi vybrať aj konektor z páčky. Konektor som prestriekol kontaktným sprejom. Páčku som si rozobrať netrúfol (asi by bolo potrebné demontovať volant), tak som sprejom striekol dovnútra popri páčke. Dúfam, že som tým niečo nepo.... Zatiaľ je to OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravim vsetkych,

prosim o radu. Mam octaviu I facelift 2002. Nahodne pocas jazdy alebo nastartovaneho motora sa mi spusta samovolne taktovac smeroviek (smerovka cvaka, ale neblika). Je to cim dalej tym castejsie. To iste som zazil aj na obdobnej firemnej octavii zhruba rovnakeho veku. Je to nejaka casta choroba? Co treba vymenit, co to asi stoji?

Vdaka.

Marian.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsetkych,

prosim o radu. Mam octaviu I facelift 2002. Nahodne pocas jazdy alebo nastartovaneho motora sa mi spusta samovolne taktovac smeroviek (smerovka cvaka, ale neblika). Je to cim dalej tym castejsie. To iste som zazil aj na obdobnej firemnej octavii zhruba rovnakeho veku. Je to nejaka casta choroba? Co treba vymenit, co to asi stoji?

Vdaka.

Marian.

Nejdřív prostříkej páčku na blinkry dost to pomáhá :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...