Přejít na obsah

Fábie "FIT"


Petris

Doporučené příspěvky

Pokud to vychází z výbavy Classic, tak je nabídka motorů doplněná o 1.4 100k a 1.9TDI, které se normálně prodávají až od výbavy Ambiente a teď ceny:

1.4 100k Ambiente 368 900.-

FIT 374 900.-

1.9TDI Ambiente 428 900.-

FIT 434 900.-

Vážení, nevím jak vy, ale já než 16"kola a RS nárazník za vyšší cenu, bych raději PP, el.zrcátka, el př. okna, centrál, airbag spolujezdce, čalouněný kufr, dělená sedadla vzadu a zrcátka v barvě u Ambiente za míň peněz.

Jediné co snad může vyvážit tu cenu FITu jsou sportovní sedadla, ale ta si můžu do Ambiente pořídit dle ceníku za 10 000.- :(

A už mi modi odstraňte pls konečně někdo to varování z profilu, mám pocit, že jsem jediný, kdo to má :angry:

Editováno: , autor: MELLO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Škoda přišla s novým akčním modelem fit a setřela tak rozdíl s eRSem... Nyní se budou prohánět vesele HTP s RS nárazníkem už z fabriky. Podle mého tomu pěkně vytřely prd*l. Ale to je pouze můj názor... :huh:

http://news.auto.cz/nove-modely/skoda-fabi...-textem-rs.html

Nevidim jediny problem v tom, ze se budou prohanet HTP ve stylu RS. Komu se to libi, upravi si auto podle svych predstav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky nevidim problém vtom, že přímo škodofka dává na fábku RSnárazník, sice je divný že ktomu aspoň neudělaj zadek, ale budiš..

stejně si ho tam spousta lidí dodělává

jinak mě se eresáckej předek po dizajnový stránce nelíbí, ale ať si tam každej dá co chce kuva!!! a řešit furt problém komplexáků že má RS nárazník a HPT mi příde fakt ichtilní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě to vadí, ale co teprve majitel M3(5) kterej dal za (mimo jiné) bodykit x-set tisíc a pak potká 316tku nebo 520 s tím samým i kolama...

jinak pokud koukám na Fabuli (jakákoli verze kastle) s RS nárazníkem vepředu z pohledu zboku, tak ta prdel je se sériií děsná... ale sedl by k tomu překryt co má pán Kláca, když nejde na combi a sedana mít origo RS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak za a/ to neni poprve uz tu byla edice 100 ze :-)

za b/ je mi to uplne prdele ze davaj RSovej naraznik na normnalni fabku a bylo by mi to jedno i jako majiteli RSka :-)

za c/ docela nechapu ze to ale davaj k seriovymu zadnimu narazniku to je fakt nic moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak za a/ to neni poprve uz tu byla edice 100 ze :-)

za b/ je mi to uplne prdele ze davaj RSovej naraznik na normnalni fabku a bylo by mi to jedno i jako majiteli RSka :-)

za c/ docela nechapu ze to ale davaj k seriovymu zadnimu narazniku to je fakt nic moc

máš pravdu, bylo to už na 100 edici

mě to vcelku jedno je, jen mě zcela přízemně sejří, že na RS to bylo za nemalý peníze (vzhledem k velikosti auta myslím), ale zase "k tomu" bylo spousta dalších věcí

ten zadek je fakt děsnej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tady budeme mít najednou eReS to se budeme divit, jak je na tom ten národ dobře. Mě osobně je to vcelku taky jedno, ale jako majiteli RS mě to bude vadit 100%. Přesně jak píše P2M. Když už se chci odlišit a dám za to nemálo peněz, tak budu asi koukat jak trubka, když s tím běžně budou jezdit základní motorizace. Ostatně chápu každého, že chce ten svůj kočár něják vylepšit, ale aby to udělala fabrika takovýmhle způsobem je myslím docele věc ve světě nevýdaná a nebo si snad myslíte, že koupíte Ibizu 1.0 s nárazníkem z Cupry, nebo snad Polo HTP s nárazníkem z GTI???!!! Asi sotva co...!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, mě to ale zase nevadí: Dělaj to všechny autmobilky, viz BMW, Opel OPC atd.Horší bude, až ty RS nárazníky na HTP lidem budou dodavat za volantem horkou krev, to se potom my s origo FRS budem muset klidit z cest -_-

Editováno: , autor: Grygy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tady budeme mít najednou eReS to se budeme divit, jak je na tom ten národ dobře. Mě osobně je to vcelku taky jedno, ale jako majiteli RS mě to bude vadit 100%. Přesně jak píše P2M. Když už se chci odlišit a dám za to nemálo peněz, tak budu asi koukat jak trubka, když s tím běžně budou jezdit základní motorizace. Ostatně chápu každého, že chce ten svůj kočár něják vylepšit, ale aby to udělala fabrika takovýmhle způsobem je myslím docele věc ve světě nevýdaná a nebo si snad myslíte, že koupíte Ibizu 1.0 s nárazníkem z Cupry, nebo snad Polo HTP s nárazníkem z GTI???!!! Asi sotva co...!

tak to právě že fabriky dělají ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak, a zrovna trebas jiz zminene BMW :-)

ja nevim me tohle pripadne zbytecna podrazdenost to je jak kdybych byl nasranej ze ja sem si za cernou palubku musel priplatit a dneska uz je v classicu jako zaklad nebo kdyby byl majitel fabky v eleganci nasranej ze pak vyjel akcni model kterej uz ma spousty te vybavy kterou on si musel doplatit drazsi vybavou v zakladu a za mensi peniz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, souhlas. Nevím proč tady lidi dělaj takový vlny. Ostatně pokud dobře vím, u Octavie I bylo v podstatě to samý. Škodovka se jen snaží zatraktivnit doběhové modely.

A myslím, že člověk, který pozná rozdíl mezi normální Fabií a Fabii RS, pozná i, že jde o Combi Fit. ;) A pro ty ostatní jsou to všechno jen "stejný" Fabie-normální, RS i Fit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No u nás sa paket Fit dá objednať aj k Ambiente...

Ale tiež si myslím, že mohli radšej pridať kopec inej výbavy - trebárs taká obdoba Safe Line (4x abg+ESP), alebo čo sme tu už mali (ale vôbec to nebolo komunikované), 16V motor za cenu HTP.

No ale prečo by to robili? Aspoň u nás sa Fabia predáva tak dobre, ako nikdy predtým. RSy sú vypredané už pár týždňov, a hatchback na objednávku je tiež čisté scifi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne vadi, ze 40kW HTPka si moze mat 16tky a ja musim jazdit s 15kami :angry:

jo tak tohle mě taky sere, jak to že já musím jít vyběhat zapsání do TP...........a auto s menším obsahem motoru může mít 16" a ja maximálně 15" snad jde o stejnej vuz, akorat tehle je o nějaký to kilo těžší. :fakac:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...