Přejít na obsah

Ztrácí se chladící kapalina


Vita TDI-PD,Decin

Doporučené příspěvky

Mel jsem podobny problem a zjistil jsem, ze to tece ve spoji mezi hadici a chladicem. Lehnul jsem pod auto a dotahl to (chce to dat dolu kryt na motor), bohuzel ze shora to moc neslo.

lenze to ti tecie na lavej strane, mne to trochu tecie na pravej strane chladica auto je vybavene klimou. tecie to v tom mieste kde je spoj na chladici s kovu na plast.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem podobny problem a zjistil jsem, ze to tece ve spoji mezi hadici a chladicem. Lehnul jsem pod auto a dotahl to (chce to dat dolu kryt na motor), bohuzel ze shora to moc neslo.

lenze to ti tecie na lavej strane, mne to trochu tecie na pravej strane chladica auto je vybavene klimou. tecie to v tom mieste kde je spoj na chladici s kovu na plast. nestretol sa s tym niekto resp. neprisiel na odstranenie ? vymena chladica to vyriesi to je jasne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

nikdo mi nedokáže říct, čím to je, ale já mám G12 (růžová) a musím dolévat cca co 3 měsíce, takže za rok spotřebuju téměř 3-4 litry této kapaliny.... A to mám vyměněno celé ústrojí, od expanzní nádobky až po těsnění pod hlavou.... nějak se mi nechce věřit slovům škodovky, že to je v pohodě... auto je r.v. 2001... jak jste na to Vy ostatní?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikdo mi nedokáže říct, čím to je, ale já mám G12 (růžová) a musím dolévat cca co 3 měsíce, takže za rok spotřebuju téměř 3-4 litry této kapaliny.... A to mám vyměněno celé ústrojí, od expanzní nádobky až po těsnění pod hlavou.... nějak se mi nechce věřit slovům škodovky, že to je v pohodě... auto je r.v. 2001... jak jste na to Vy ostatní?

omlouvám se, dolévám 3-4 x do roka, ne 3-4 litry.... nicméně jednu a půl flašky G12 za rok dolívám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já minimálně, mám jednu litorvou flašku už asi 2 roky, a to v ní ještě tak čtvrt litru je.

hmmm, tak jenom se mi potvrzuje, že tam něco nehraje... ale čím to může být, to fakt nevím, jak jsem psal, vše je nové, protože po koupi z bazaru jsem až později přišel na to, že mi ta chladící kapalina proniká do olejové soustavy, proto se vše měnilo a nebyla to levná oprava....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmm, tak jenom se mi potvrzuje, že tam něco nehraje... ale čím to může být, to fakt nevím, jak jsem psal, vše je nové, protože po koupi z bazaru jsem až později přišel na to, že mi ta chladící kapalina proniká do olejové soustavy, proto se vše měnilo a nebyla to levná oprava....

A co někde kolem chladiče? Nemíváš pod autem loužičku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmm, tak jenom se mi potvrzuje, že tam něco nehraje... ale čím to může být, to fakt nevím, jak jsem psal, vše je nové, protože po koupi z bazaru jsem až později přišel na to, že mi ta chladící kapalina proniká do olejové soustavy, proto se vše měnilo a nebyla to levná oprava....

A co někde kolem chladiče? Nemíváš pod autem loužičku?

právě že ne, nikde nic neteče, nikde nic nekape, prostě tomu nerozumím....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...