Přejít na obsah

"Co vám kdy zlodeji čorli"


Ice

Doporučené příspěvky

Já jsem jednou šel do tátovo 110L si půjčit nářadí a baterku. Přišel jsem k autu a bylo otevřený.Nic ale nechybělo, tak jsem si to vzal a odešel. Když jsem to tam přišel za cca 5hodin vrátit, auto bylo pryč i bez baterky a nikdo ho už nikdy nenašel... No a nedávno jsem šel k Fabce a akorát tam odcházel směrem od ní takovej chlápek slušně oblečenej a měl telefon u ucha. Přijdu k autu a dveře otevřený, ale nic nechybělo, otočim se a chlápek už nikde...A to je tam všude dost vidět, takže se musel vypařit sakra rychle... Jediná úhona byla trošku prohlý kryt vložky zámku a asi i trochu pochroumaná vložka, protože od tý doby to začalo zlobit...Ale stejně nechápu, čím to kdo otevřel...Možná univerzálem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na rušném parkovišti v centru Prostějova mezi 12:30 až 14:00. Octavia vyrvaná vložka zámku zničený celý zámek, klika, asi nějakým šroubovákem vypáčené rádio Sony, doničená přístrojovka. Panel rádia, který byl ve schránce před spolujezdcem fuč.

Celková škoda asi 17 000,-

Nevím jak se dá dojebané rádio, vypáčené z přístrojovky nějak zpeněžit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na rušném parkovišti v centru Prostějova mezi 12:30 až 14:00. Octavia vyrvaná vložka zámku zničený celý zámek, klika, asi nějakým šroubovákem vypáčené rádio Sony, doničená přístrojovka. Panel rádia, který byl ve schránce před spolujezdcem fuč.

Celková škoda asi 17 000,-

Nevím jak se dá dojebané rádio, vypáčené z přístrojovky nějak zpeněžit.

To dělaj nějaký fetky kamarádovi takhle ulomily obrazovku od rádia DVD taková ta co nezajíždí a je tam na stálo... rádio tam samo nechali jen udělaly škodu za desítky tisíc a tu obrazovku si tak mohly pověsit na zeď... Občas nechápeš no bratr má bazar v Nuslích a co tam chodí za póvl to by člověk :ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ukradli mi asi 2x originální kryty kol, a pak asi 3x všechny čtyři chromový čepičky ventýlků na tronech...pak už jsem se na to vyswal a dal jenom černý plastový. Naštěstí rádio a jiný závážnější věci nikdy, ale to bude asi tím že na ulici parkuju přes noc (někdy i den) málo, spíš je to zamčený na dvoře díkybohu. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak moji sestře vykradli auto přímo před domem,měla v platu udělaný výborný repráky,nějakej šmejd to otevřel,a ani se nenamáhal plato vysunout,prostě ho vyrval,takže se museli měnit ty boční plasty.No a ještě ta kurva nechala celou noc dokořán otevřenej kufr.Ty bláho já ho chytit,tak ho snad zabiju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naší rodině odcizeno

1993 - Favorit ... 14 dni starej najeto 250 km

2000 - vyčovaná Felicia - rádio, rozsekaný okno

2001 - pokus o krádež felície, rozsekaný okno a zkurvený plasty uvnitř

2003 - vykradená Fabia - symphony, palubka rozsekana, rozbite okno

2004 (jaro) pokus o kradež Fabie

2004 (podzim) Fabia sedan ukradeno, rok a půl starej

2006 mě na Bobíkovi odřeny a promáčknuty zadní dveře, ale fešně

2006 poklice z otcovejch zimáků z octavie

2006 bratrovi odřen bok Octavie - klíčem

2007 otcovi odřen C sloupek u Octavie - klíčem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak moji sestře vykradli auto přímo před domem,měla v platu udělaný výborný repráky,nějakej šmejd to otevřel,a ani se nenamáhal plato vysunout,prostě ho vyrval,takže se museli měnit ty boční plasty.No a ještě ta kurva nechala celou noc dokořán otevřenej kufr.Ty bláho já ho chytit,tak ho snad zabiju

Zabijet ne ... to by mel moc lehky a ty dost tezky ... to chce chytit a zlamat pokud mozno vsechny hnaty a rozmlatit xicht tak, ze bude jist 3 mesice pres brcko. Na takovy proste nic jinyho neplati. :fakac:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naší rodině odcizeno

1993 - Favorit ... 14 dni starej najeto 250 km

2000 - vyčovaná Felicia - rádio, rozsekaný okno

2001 - pokus o krádež felície, rozsekaný okno a zkurvený plasty uvnitř

2003 - vykradená Fabia - symphony, palubka rozsekana, rozbite okno

2004 (jaro) pokus o kradež Fabie

2004 (podzim) Fabia sedan ukradeno, rok a půl starej

2006 mě na Bobíkovi odřeny a promáčknuty zadní dveře, ale fešně

2006 poklice z otcovejch zimáků z octavie

2006 bratrovi odřen bok Octavie - klíčem

2007 otcovi odřen C sloupek u Octavie - klíčem

A co pojišťovna, ještě Bobíkovi pojišťuje :p ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To snad není možný,asi před hodinkou jsem se vracel z Plzně a před Prahou jsem zastavil na tý Benzině,co je ještě na dálnici,abych si koupil něco k pití.Hned jak jsem vystoupil,přišel ke mně kluk a ptal se jestli ho vemu do Prahy,od pohledu nějaká smažka,tak jsem mu řekl,že stopaře neberu.No tak asi 10 metrů popošel a postával tam a koukal na moje auto,bylo mi to divný,tak jak jsem zašel za roh benzinky,schválně jsem se přes roh mrknul,jestli tam něco nedělá,no a ten čurák už měl v ruce šroubovák a chystal se na zámek u kufru.Ihned jsem vylít,zařval a vyběhlo jsem za ním.Měl ale sto metrů náskok a zmizel tam někde v poli ve tmě,tak jsem se na něj vysral.Ale můžu vám říct,že jsem měl černo před očima,kdybych ho chytil,tak ho vážně snad umlátím.A nejlepší bylo,že jsem měl v kufru staženou roletku,takže tam bylo vidět no a já tam nic neměl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To snad není možný,asi před hodinkou jsem se vracel z Plzně a před Prahou jsem zastavil na tý Benzině,co je ještě na dálnici,abych si koupil něco k pití.Hned jak jsem vystoupil,přišel ke mně kluk a ptal se jestli ho vemu do Prahy,od pohledu nějaká smažka,tak jsem mu řekl,že stopaře neberu.No tak asi 10 metrů popošel a postával tam a koukal na moje auto,bylo mi to divný,tak jak jsem zašel za roh benzinky,schválně jsem se přes roh mrknul,jestli tam něco nedělá,no a ten čurák už měl v ruce šroubovák a chystal se na zámek u kufru.Ihned jsem vylít,zařval a vyběhlo jsem za ním.Měl ale sto metrů náskok a zmizel tam někde v poli ve tmě,tak jsem se na něj vysral.Ale můžu vám říct,že jsem měl černo před očima,kdybych ho chytil,tak ho vážně snad umlátím.A nejlepší bylo,že jsem měl v kufru staženou roletku,takže tam bylo vidět no a já tam nic neměl

Tak to je docela hustý, škoda že si ho nechytil mohlo bejt o jednu smažku míň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naší rodině odcizeno

1993 - Favorit ... 14 dni starej najeto 250 km

2000 - vyčovaná Felicia - rádio, rozsekaný okno

2001 - pokus o krádež felície, rozsekaný okno a zkurvený plasty uvnitř

2003 - vykradená Fabia - symphony, palubka rozsekana, rozbite okno

2004 (jaro) pokus o kradež Fabie

2004 (podzim) Fabia sedan ukradeno, rok a půl starej

2006 mě na Bobíkovi odřeny a promáčknuty zadní dveře, ale fešně

2006 poklice z otcovejch zimáků z octavie

2006 bratrovi odřen bok Octavie - klíčem

2007 otcovi odřen C sloupek u Octavie - klíčem

A co pojišťovna, ještě Bobíkovi pojišťuje :p ?

jj ještě nám pojišťujou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To snad není možný,asi před hodinkou jsem se vracel z Plzně a před Prahou jsem zastavil na tý Benzině,co je ještě na dálnici,abych si koupil něco k pití.Hned jak jsem vystoupil,přišel ke mně kluk a ptal se jestli ho vemu do Prahy,od pohledu nějaká smažka,tak jsem mu řekl,že stopaře neberu.No tak asi 10 metrů popošel a postával tam a koukal na moje auto,bylo mi to divný,tak jak jsem zašel za roh benzinky,schválně jsem se přes roh mrknul,jestli tam něco nedělá,no a ten čurák už měl v ruce šroubovák a chystal se na zámek u kufru.Ihned jsem vylít,zařval a vyběhlo jsem za ním.Měl ale sto metrů náskok a zmizel tam někde v poli ve tmě,tak jsem se na něj vysral.Ale můžu vám říct,že jsem měl černo před očima,kdybych ho chytil,tak ho vážně snad umlátím.A nejlepší bylo,že jsem měl v kufru staženou roletku,takže tam bylo vidět no a já tam nic neměl

Tak to je docela hustý, škoda že si ho nechytil mohlo bejt o jednu smažku míň.

:076 svině zasraný, škoda, že sis nemohl bouchnout za nás za všechny :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...