Přejít na obsah

"Co vám kdy zlodeji čorli"


Ice

Doporučené příspěvky

Na Fábce několikrát vypáčený a vylomený zámky, jak to někdo chodí kontrolovat. Stalo se to klidně i před supermarketem, ve 13 hodin, stál jsem ještě na parkovišti přímo u zastávky plné lidí čekajících na bus. Nechápu, byl jsem jen pro kuřivo, tak cca 3 minuty. To už se stalo několikrát na různých místech a v různou hodinu. Největší krizovka je v Brně ulice Lidická! Nejhorší, tam nikdy večer neparkujte! Naši černí spoluobčané tam mají zmáknutý perfektní systém. Na ulici Lidické se nachází Městské divadlo Brno. Z oken koukají jak se sjíždějí auta návštěvníků, jakmile všichni zmizí v útrobách divadla, ví naši koumáci, že mají minimálně 45 minut než bude přestávka a že za tu dobu si můžou dělat co chtějí! Taky to tak dopadá. Do divadla jsem jel 2 x autem a 2 x jsem měl vypáčený zámek. Naštěstí panel si beru sebou, takže se nikdy nic v mé "social edition" neztratilo. Kadopádně od těchto dvou návštěv, jezdím do divadla radši šalióóóó´ <_<;)

Největší škoda na autě byla, když mi ukradli z kufru rezervu!

Bilance zloděje.

- PRODANÝ OBUTÝ DISK DO ZASTAVÁRNY..... je to nová guma cca. mohl dostat tak 400,- Kč.

Bilance mojí peněženky a mého auta.

-ROZBITÉ PŘEDNÍ OKNO (KOUPĚ NOVÉHO + NECHAT OPĚT POKOVIT)

-ROZBITÝ PLASTOVÝ DRŽÁK A CELÝ MECHANISMUS STAHOVÁNÍ OKNA

-UKRADENÁ REZERVA

Suma sumárum - koupě okna, tonování, stahování, disk, guma, práce v servisu = cena kolem 9.000,- ----- spoluůčast pojišťovny 10.000,- takže na mě pojišťovna udělala fuck

Jelikož mám taky dva metry a něco trošku přes metrák, tak veřejně vyhlašuji, že jestli se někdo takto ještě zkusí "podívat" na moje auto a já ho u toho chytnu, bude ZLE!!! :ph34r:;)

Ps: a pro zajímavost... tato událost se stala na ulici pod okny uživatele "LUGO"... takže bych si na něj dával setsakra pozor a jestli se Vám někdy snažil prodat nějakou rezervu, tak mi hnedka napište! :D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V priebehu rokov -

zo 105 na parkovisku kradli benzin aspon raz tyzdnne . obcas nechali spodny dsroub od nadrze na zemi obcas zobrali, po zavareni sroubou .... okradli cele auto , nechali len gumove tesnenie od dveri

na 120 mizli stierace

na favorite, capicky od ventilov, anteny a pod.

na fabii daky sk.. curak slohol z jednej strany puklice

lamat ruky a nohy, vytlkat zuby !!! :fakac:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V priebehu rokov -

zo 105 na parkovisku kradli benzin aspon raz tyzdnne . obcas nechali spodny dsroub od nadrze na zemi obcas zobrali, po zavareni sroubou .... okradli cele auto , nechali len gumove tesnenie od dveri

na 120 mizli stierace

na favorite, capicky od ventilov, anteny a pod.

na fabii daky sk.. curak slohol z jednej strany puklice

lamat ruky a nohy, vytlkat zuby !!! :fakac:

To je docela náhoda, protože mě někdo taky šlohnul puklice jenom z jedný strany. Takže jestli to byl ten stejnej tak už to má komplet <_<:t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V utery poklice origosky z fabky! Nicmene se to opakuje kazdyrok, takze uz je ani nekupuju a auto nemyju, jen na dovolenou.

nie si sam aj mne nejaka svina pred dvoma dnami bola nakupovat asi potreboval obe predne puklice (original). ja ho chytit tak mu dolamem nohy a ruky :kol-51:

p.s.: zatoto by som ruky odtinal :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V utery poklice origosky z fabky! Nicmene se to opakuje kazdyrok, takze uz je ani nekupuju a auto nemyju, jen na dovolenou.

nie si sam aj mne nejaka svina pred dvoma dnami bola nakupovat asi potreboval obe predne puklice (original). ja ho chytit tak mu dolamem nohy a ruky :kol-51:

p.s.: zatoto by som ruky odtinal :aggressive:

to naserie, ja mam len 3, o jednu sa mi tiez postaral nejaky spoluobcan..kupis si tam zas tie origo alebo kasles na to? ak by si na to kaslal kupil by som od teba jednu z tych co ti ostali, pripadne obidve (do zasoby)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď v sobotu stěrače Bosch Aerotwin. Je to malý zázrak, vydržely mi na autě skoro celý rok!

Jinak rezervu kradou naprosto pravidelně, teď už jí v autě nenechávám, resp. nevozím. Žena měla několik let Felicii,

kterou už nechávála otevřenou, protože jí vykradli celkem šestnáckrát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď v sobotu stěrače Bosch Aerotwin. Je to malý zázrak, vydržely mi na autě skoro celý rok!

Jinak rezervu kradou naprosto pravidelně, teď už jí v autě nenechávám, resp. nevozím. Žena měla několik let Felicii,

kterou už nechávála otevřenou, protože jí vykradli celkem šestnáckrát...

tak to dufam uz nie to by ma uz ............. uz by som zahajil :horse: a kto by sa priblizil tak :kol-51: a dopadol by asi :crutch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V utery poklice origosky z fabky! Nicmene se to opakuje kazdyrok, takze uz je ani nekupuju a auto nemyju, jen na dovolenou.

nie si sam aj mne nejaka svina pred dvoma dnami bola nakupovat asi potreboval obe predne puklice (original). ja ho chytit tak mu dolamem nohy a ruky :kol-51:

p.s.: zatoto by som ruky odtinal :aggressive:

to naserie, ja mam len 3, o jednu sa mi tiez postaral nejaky spoluobcan..kupis si tam zas tie origo alebo kasles na to? ak by si na to kaslal kupil by som od teba jednu z tych co ti ostali, pripadne obidve (do zasoby)

chcel by som zase origo. musis zistit ci sa daju zohnat aj na kusy alebo iba ako sada. ak by sa dala zohnat iba sada tak by sme sa mohli dohodnut. inak su to puklice (komfort).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chcel by som zase origo. musis zistit ci sa daju zohnat aj na kusy alebo iba ako sada. ak by sa dala zohnat iba sada tak by sme sa mohli dohodnut. inak su to puklice (komfort).

no mam pocit ze len na sady ale nie som si isty. mohli by sme sa teda dohodnut ak by to bolo na sady...zalezi teda aj kolko za to mozu chciet, predpokladam ze asi dost.., mam puklice vlastne uz len na plechacoch na zimu tak do toho sa neoplati moc vrazat..

mam tie iste puklice co mas ty na foto v avatare, comfort, preto som sa aj ozval..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chcel by som zase origo. musis zistit ci sa daju zohnat aj na kusy alebo iba ako sada. ak by sa dala zohnat iba sada tak by sme sa mohli dohodnut. inak su to puklice (komfort).

no mam pocit ze len na sady ale nie som si isty. mohli by sme sa teda dohodnut ak by to bolo na sady...zalezi teda aj kolko za to mozu chciet, predpokladam ze asi dost.., mam puklice vlastne uz len na plechacoch na zimu tak do toho sa neoplati moc vrazat..

mam tie iste puklice co mas ty na foto v avatare, comfort, preto som sa aj ozval..

mas pravdu ta cena je dost cca 1700sk za sadu. kazde ak by sa dala objednat len sada a tak by som ti mohol za rozumnu cenu (dohodli by sme sa) predat tie moje zvysne. co ty na to ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chcel by som zase origo. musis zistit ci sa daju zohnat aj na kusy alebo iba ako sada. ak by sa dala zohnat iba sada tak by sme sa mohli dohodnut. inak su to puklice (komfort).

no mam pocit ze len na sady ale nie som si isty. mohli by sme sa teda dohodnut ak by to bolo na sady...zalezi teda aj kolko za to mozu chciet, predpokladam ze asi dost.., mam puklice vlastne uz len na plechacoch na zimu tak do toho sa neoplati moc vrazat..

mam tie iste puklice co mas ty na foto v avatare, comfort, preto som sa aj ozval..

mas pravdu ta cena je dost cca 1700sk za sadu. kazde ak by sa dala objednat len sada a tak by som ti mohol za rozumnu cenu (dohodli by sme sa) predat tie moje zvysne. co ty na to ?

ok, moze byt :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To snad není možný,asi před hodinkou jsem se vracel z Plzně a před Prahou jsem zastavil na tý Benzině,co je ještě na dálnici,abych si koupil něco k pití.Hned jak jsem vystoupil,přišel ke mně kluk a ptal se jestli ho vemu do Prahy,od pohledu nějaká smažka,tak jsem mu řekl,že stopaře neberu.No tak asi 10 metrů popošel a postával tam a koukal na moje auto,bylo mi to divný,tak jak jsem zašel za roh benzinky,schválně jsem se přes roh mrknul,jestli tam něco nedělá,no a ten čurák už měl v ruce šroubovák a chystal se na zámek u kufru.Ihned jsem vylít,zařval a vyběhlo jsem za ním.Měl ale sto metrů náskok a zmizel tam někde v poli ve tmě,tak jsem se na něj vysral.Ale můžu vám říct,že jsem měl černo před očima,kdybych ho chytil,tak ho vážně snad umlátím.A nejlepší bylo,že jsem měl v kufru staženou roletku,takže tam bylo vidět no a já tam nic neměl

Tak to je docela hustý, škoda že si ho nechytil mohlo bejt o jednu smažku míň.

Příště neřvat, potichu se za nim přikrast, chytit za vlasy a omlátit s nim o zem. pokud byl plešatej, tak proste dokopat, žádné poldy nevolat, narvat do kufru a prodat arabakum na orgány a za to si nechat spravit když tak ten kufr. Hajzl. Čorkaře nesnáším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brachovi taky vykradli karu v jedné vesnici na východě Slovenska. Nechal ji u jednoho hotelu s vírou, že si na to nikdo netroufne a vydali se s přítelkyní do hor. Rozflákali mu zadní malé okýnko a vybrali - to se podržte: sluneční brýle z přístrojovky a dámské plavky dvoudilné (pravda, byly to Areny!:)), pak sundali hliníkáče a nechali mu to na břichu. Dobří spoluobčané, když viděli, že na tom už někdo dělá, tak zavolali odtahovku a nechali to odvézt na vrakoviště, aby mu prej z toho něco zbylo, takže když se brácha vratil z kráshého výletu, auto bylo fuč. Po tom šoku a stresování, kde je jeho vozítko, následoval druhý, když přišel na to vrakoviště a tam jeho kára zase na břichu - že to ti kokoti ani nehodili na špalky! Je to hnus, člověku se chce brečet! V tomhle obdivuju třeba Němce, které jinak moc nemusím - tam si ale umi sjednat pořádek, v nějaké Bavorskíé vesnici by se tohle nemohlo stát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ku_vy, sekat ruky, nemužu si pomoct. O víkendu jsem byl na MX závodech v Pacově a očesali mi čepičky z ventilků. A to ještě jen dvě, ze strany, která byla postavená k příkopu, to nechápu, tak když už, tak vemu všechny 4 ne, smradi nevychovaný... Tak ale když to není nic většího, toto se dá občas skousnout... lollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice mam octu ale

- 2x radio

- bryle dioptricky, klice, nalepky a klicenky octavia clubu z loketky :D

a pokazdy nevlezli do kufru - zde muzika rockford fosgate za 35000 :D hihi, hlavne ze si nalepili nase samolepky

Byli to znalci a ti poznali, že ta tvoje muzika stojí za starou belu!!! :DTo ty nálepky mají cenu! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Na Fabii Combi 9/2003 jsme si hned první zimu ulomili zadní stěrač, a nendávno nám po projetí díry na silnici ve městě odpadla přední origo poklice a protože to bylo slyšet a byla vidět, tak jsme po cca 40 m zastavili na zastávce MHD. Když jsem se vrátil zpět, poklice už tam nebyla, tzn. že ji někdo po cca 20 s čmajznul :angry: Jinak nic. Auto drží.

A ještě máme Feldu - jen znak na kufru. Překvapivě i anténa drží celých 10 let. Origo poklice jsme sundal a dal obyčejný za 49 Kč/ks, ty tam budou napořád. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak sem se dneska dozvěděl docela zajímavej příběh jak z filmu od známýho. Jeho příbuznej. měl novou oktávi kombíka. Asi před rokem mu jí ukradli. Měl na baráku kameru namířenou na auto, takže všechno natočený. Chlápka poznal a byl to policajt od nich z města. Když to šel nahlásit, tak mu na služebně sdělili, že jestli chce aby se mu vrátili děti ze školy zdravý, tak ať drží hubu... Do dneška ten policajt v tej oktávce jezdí... Neřikam kde se to stalo, protože mu nechci způsobit žádný problémy. Měl doma dneska to video, tak mi to ukazoval....Docela hnus...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem se dneska dozvěděl docela zajímavej příběh jak z filmu od známýho. Jeho příbuznej. měl novou oktávi kombíka. Asi před rokem mu jí ukradli. Měl na baráku kameru namířenou na auto, takže všechno natočený. Chlápka poznal a byl to policajt od nich z města. Když to šel nahlásit, tak mu na služebně sdělili, že jestli chce aby se mu vrátili děti ze školy zdravý, tak ať drží hubu... Do dneška ten policajt v tej oktávce jezdí... Neřikam kde se to stalo, protože mu nechci způsobit žádný problémy. Měl doma dneska to video, tak mi to ukazoval....Docela hnus...

Tak to je pak blbý...to se s tim nedá nic dělat??

Editováno: , autor: 2P4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...