Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Když tady řešíte kódování. Rád bych se na něco zeptal.

Navi mi mází 2 chyby. Druhá je jasná - nepřipojená druhá anténa.

Ale co ta první? Může to souviset s novou jednotkou park. asistenta 1Z0 919 475 A (adresa 10) ?

U té mám kódování 000002.

Nikde jinde žádná chyba není. Jen u rádia a navi.

Address 37: Navigation (J0506) Labels: User\3T0-035-680.lbl

Part No SW: 3T0 035 680 HW: 3T0 035 680

Component: RNS-MID H03 0904

Revision: AB001001

Coding: 080004000401000100

2 Faults Found:

01042 - Control Module; Not Coded

000 - -

Freeze Frame:

Fault Status: 01100000

Fault Priority: 5

Fault Frequency: 1

Reset counter: 213

Mileage: 41264 km

Time Indication: 0

Date: 2009.01.30

Time: 22:55:16

00856 - Radio Antenna

011 - Open Circuit

Freeze Frame:

Fault Status: 01101011

Fault Priority: 5

Fault Frequency: 1

Reset counter: 213

Mileage: 41264 km

Time Indication: 0

Date: 2009.01.30

Time: 22:55:20

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I have one errors

Address 08: Auto HVAC (J255) Labels: None

Part No SW: 3T0 907 044 AB HW: 3T0 907 044 AB

Component: Climatronic 122 0203

Revision: 00003001

Coding: 0100000000

Shop #: WSC 05051 425 71878

1 Fault Found:

9477872 - ROD - Unknown Error Code

Freeze Frame:

Fault Status: 00000001

Fault Priority: 2

Fault Frequency: 1

Reset counter: 194

Mileage: 17567 km

Date: 2000.00.00

Time: 08:56:42

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak asi nepotěším...

clima compresor work with BAP protocol,

other circulation of air, and the heater for the last windowwork without BAP protocol, becasue have one errors with good coding

good coding is 01000000 but dont work clima compresors and l in my cars only FL O2

No docela by mě to zajímalo jestli běží nebo ne...Chce to výměník(někde v areálu nějaké firmy - bývá tam běžně i teď kolem 25°C) a zajet tam s autem a nastavit v autě chlazení a hned se pozná co a jak. Rolbař psal, že mu to funguje...tj možná, že vw má ještě staré ovládání klimakompresoru - no tak to pak chce ovládání z VW a z faceliftové O2 a přeházet ledky...pro šikulu práce na hodinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík, už mi to funguje. Už viem ako kopírovať. Mne vadí tá nemčina. Keby mi aspoň išlo prepnúť do anglického jazyku, tak to by mi nevadilo., ale nemecky - to je koniec.

Vie niečo niečo ten Columbus, čo sa v návode nepíše? Napr. chcem dokúpiť do opierok LCD. Budú sa vedieť všetky LCD zosynchronizovať?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík, už mi to funguje. Už viem ako kopírovať. Mne vadí tá nemčina. Keby mi aspoň išlo prepnúť do anglického jazyku, tak to by mi nevadilo., ale nemecky - to je koniec.

Vie niečo niečo ten Columbus, čo sa v návode nepíše? Napr. chcem dokúpiť do opierok LCD. Budú sa vedieť všetky LCD zosynchronizovať?

CD zatim nikdo nerozjel a na starsich typech mozna ani nepudou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík, už mi to funguje. Už viem ako kopírovať. Mne vadí tá nemčina. Keby mi aspoň išlo prepnúť do anglického jazyku, tak to by mi nevadilo., ale nemecky - to je koniec.

Vie niečo niečo ten Columbus, čo sa v návode nepíše? Napr. chcem dokúpiť do opierok LCD. Budú sa vedieť všetky LCD zosynchronizovať?

Pořád nemáš ty mapy?

2pepik: už tolik nechlastej. Vypadávají ti písmenka. :_icon_smich2:

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus,já se do tohoto menu dostavam přes kompa s kabelem, a softem.Myslim že bez tohoto to nejde.Pokavad mysliš TSW menu,kde se dozvíš tip S.W. a tek dále

Tak isto sa mi nedalo dostat do Setup menu na RNS510. Ak mas moznost robit s VAGom, zmen si v jednotke navigacie hodnotu v prisposobeni kanal 50 na 1. Mne ide spustit to menu aj bez restartu dlhym drzanim tlacitka SETUP. Ja to pouzivam na presne stanovenie rychlosti cez menu CAN. Sak vies, nove zakony na Slovensku.

Ozaj chlapi, existuje to zobrazovanie parkovakov aj na Touaregu, nejako?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O kanálu 50 už jsem mu to psal. Mě to potom jde taky bez restartu jen dlouhým držením tlačítka setup.

Uz jsem to v kanalu 50 prehodil na 1 , ale porad stejny ..

At to drzim pri startu Columbuse, nebo pozdeji - vzdy se zobrazi jenom ty slozky

AM

FM

DAB

nic vic - zadna zmena

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...