Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Uz jsem to v kanalu 50 prehodil na 1 , ale porad stejny ..

At to drzim pri startu Columbuse, nebo pozdeji - vzdy se zobrazi jenom ty slozky

AM

FM

DAB

nic vic - zadna zmena

Tak jsem udelal posledni pokus , odpojil jsem baterku a po pripojeni se uz do serv. menu normalne dostanu... :)

Jeste jeden poznatek:

V 10 bitove jednotce 19 (Gateway) se typ auta meni v bitu 8 ne 7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Existuje fígl. Nevím jestli jsem ho tu už nepsal a jestli funguje u 100% téčkových Columbusů, ale mě ano.

Normálně zapnu navigování, nechám připojit telefon přes BT, vypnu navi, vytočím jakékoliv číslo (ani to druhá strana nemusí zvednout), během toho navi pustím, ukončím hovor a displej se pak už nevrátí do navigačního modu a lze ho normálně používat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, som začiatočník s Columbusom a mám otázku: Existuje pri navigácii niečo ako história? Mám na mysli, že vidím pár posledných cieľov, ako je to pri iGo software.

A ešte ďalšia otázka: Dá sa celé DVD mapy skopírovať na HDD, aby som ho už nemusel nosiť v mechanike?

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, som začiatočník s Columbusom a mám otázku: Existuje pri navigácii niečo ako história? Mám na mysli, že vidím pár posledných cieľov, ako je to pri iGo software.

A ešte ďalšia otázka: Dá sa celé DVD mapy skopírovať na HDD, aby som ho už nemusel nosiť v mechanike?

Dík

S tou historií si nejsem úplně jistý, ale zkus NAV->Paměť->Nahrát cíl->Poslední cíle

Mapy se dají na disk zkopírovat. Je pro ně vyhrazeno 10GB. Po vložení mapového DVD se to ptá jestli je chceš použít dočasně nebo zkopírovat. (za předpokladu, že je na disku už nemáš a nevložil jsi ty samé mapy).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak isto sa mi nedalo dostat do Setup menu na RNS510. Ja to pouzivam na presne stanovenie rychlosti cez menu CAN. Sak vies, nove zakony na Slovensku.

Zdravím, to je jen okamžité zobrazení přesné rychlosti (což jde zjistit také vynulováním průměrné rychlosti MFD během jízdy), nebo tak jde zkalibrovat nepřesně ukazující tachometr?

Menu mám také zablokované...

Editováno: , autor: milos_s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I have one errors

Address 08: Auto HVAC (J255) Labels: None

Part No SW: 3T0 907 044 AB HW: 3T0 907 044 AB

Component: Climatronic 122 0203

Revision: 00003001

Coding: 0100000000

Shop #: WSC 05051 425 71878

1 Fault Found:

9477872 - ROD - Unknown Error Code

Freeze Frame:

Fault Status: 00000001

Fault Priority: 2

Fault Frequency: 1

Reset counter: 194

Mileage: 17567 km

Date: 2000.00.00

Time: 08:56:42

tak sem zjistil ,že je potřeba přepinovat ,aby šlo AC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím opět po dlouhé době všechny příznivce RNS 510,

chtěl bych se poptat na zkušenosti s novým SW /opravným flešovacím CD/ pro RNS 510, který se nedávno dostal do značkových servisů?

Ještě ani nevím typ SW, ale poslední byl 1024. Tohle je opět něco nového a zatím jsem přehrání SW nepodstoupil. Pravdou je, že přehrání SW na 1024 vyřešilo spoustu drobných nijancí a zlobení RNS 510, ale zatím tápu co má řešit nový SW a zda do toho jít?

Víte už někdo o tom něco přátelé???? :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím opět po dlouhé době všechny příznivce RNS 510,

chtěl bych se poptat na zkušenosti s novým SW /opravným flešovacím CD/ pro RNS 510, který se nedávno dostal do značkových servisů?

Ještě ani nevím typ SW, ale poslední byl 1024. Tohle je opět něco nového a zatím jsem přehrání SW nepodstoupil. Pravdou je, že přehrání SW na 1024 vyřešilo spoustu drobných nijancí a zlobení RNS 510, ale zatím tápu co má řešit nový SW a zda do toho jít?

Víte už někdo o tom něco přátelé???? :aggressive:

pro stary druh co mas ty 1024 neni novejsi nelze preflesovat poslednim cd flash zduvodu jineho Hardweru
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, to je jen okamžité zobrazení přesné rychlosti (což jde zjistit také vynulováním průměrné rychlosti MFD během jízdy), nebo tak jde zkalibrovat nepřesně ukazující tachometr?

Menu mám také zablokované...

Tak si daj odblokovat niekym, kto ma napr. Vag-Com. Nie, tachometer sa neda skalibrovat, aspon takto nie. Ale ak niekto vie ako, nebolo by zle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...