Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

pokoušl sem se pročíst cca 91 stran tohoto pokecu ale vzdal sem to asi u cisla 28.... poradi mi teda nekdo strucne s temito vecmi?

1) funguje COLUMBUS jako radio nebo mp3 prehravac i pri zaple navigaci (ze pri pustene navigaci muzu cestouposlouchat hudbu)

2) jste spokojeni s mapovým podkladem a jak se realizuji aktualizace? -daji se nekde stahnout gratis z netu nebo se musi kupovat (za kolik) u skodovky

3) na 90% budu brat navigaci primo od skodovky jako origo montaz z fabriky, plati i tam problemy s neprepocitavanim trasy kdyz sjedu z cesty?

4) odblokovani obrazu pri posteni DVD z ajizdy je jak moc narocne?

5) dá se napojit DVD i na dalsi monitory (treba do operek hlavy pro cestujici sedící na zadních sedackách)

VÍM ZE SE ASI SKORO VSECHNY PROBLEMY RESILI ALE I PRES FUNKCI HLEDAT SEM NEBYL SCHOPNY SE JICH ROZUMNE DOPATRAT ANIZ BYCH MUSEL PRECIST 90 STRAN TEXTU FORA.. DEKUJU ZA SHOVÍVAVOST

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad 1 \ ano

Ad 2 \ aktualizace je nutne zakoupit, jsou velmi drahe (cca 6tisic). Nicmene, strycek Google mozna poradi i jine reseni

Ad 3 \ mne Columbus prepocitava bez problemu

Ad 4 \ co jsem videl, cetl apod. tak pro mne ano ;-) Ale az prilis jsem po tom zase nepatral.

Ad 5 \ netusim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vas,

mam Octavii II (2.0 TDI Elegance), vyrobenou v 03/2006 (MR 2006), vybavenou autoradiem Stream bez MP3 a mam zajem zakoupit navigaci Columbus.

Bohuzel nejsem schopny precist pres 2200 prispevku v tomto tematu, hledani mi prilis nepomohlo, tak se na me prosim nezlobte, kdyz se mozna zeptam i na neco, co se tady jiz resilo.

Bude mi fungovat nasledujici, kdyz misto Streamu zapojim Columbus?

Pripadne co se musi udelat, aby to fungovalo a kdo by byl ochoten mi se zprovoznenim pomoct?

1) Ovladani Columbusu prostrednictvim multifunkcniho volantu (pouze pro radio)?

2) Graficke zobrazeni prednich i zadnich parkovacich senzoru na displayi Columbusu?

3) Vystup na display MaxiDot?

4) Zobrazovani udaju z klimatizace Climatronic na displayi Columbusu?

5) Co je potreba udelat, aby Columbus dokazal komunikovat s mobilnim telefonem pres BlueTooth, kdyz z vyroby nemam handsfree ani GSM pripravu?

6) Ma nekdo na navigaci Columbus prijem TV signalu, jako napriklad v Passatu?

Predem dekuji vsem za jakoukoliv odpoved na me otazky. Verim, ze se zde najdou borci, kterym odpoved zabere maximalne minutku. Ja bych pro kompletni precteni tohoto tematu potreboval snad mesic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

zkus Ferdu25, ten by ti umel pomoct, vcetne montaze (je z J. Cech).

Me delal minuly tyden uplne to same, co pozadujes. Tedy krome zobrazovani klimy na Columbusu.

Tam to nechodilo proto, ze se tam musi pouzit novy ovl. panel klimy z faceliftove OII, ktery si nerozumel s mym klimakompresorem.

Ale treba budes mit stesti a chodit ti to bude.

Pocitej s tim, ze to predelani bude trvat cely den - meni se nektere kabely, predelavaji se konektory apod.

R.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, jenom malý dotaz. Jakým způsobem chráníte Colomba proti ukradení? Je úžasný, měl jsem možnost se s Octavii II s Columbusem svézt a jsem unešen, ale vzhledem k tomu, že mi bylo již dvakrát zcizeno autoradio, pokaždé bez předního panelu, tak mne zajímá, jak se chráníte proti jeho odcizení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj , neměl by někdo schema nebo návod na přepojeni parkovací jednotky aby chodila u OII MR07 s Trinaxem 1Z0...?

Parkovací jednotku mám 1Z0919475A . Bude mi chodit , když mám jen zadní parkováky? Gateway typ S mám.

Editováno: , autor: carel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je pro 3T0 nový soft....1164 a přinesl mnoho nového:

start rádia zkrácen na polovic

rychlost menu při práci s mapou(mých 150 přidaných POI bodů starému firmwaru dávalo chvilkama zabrat)

řešení problému s pop-up okny(občas jim chvilku trvalo než se objevily od panelu climatroniku)

+ jsem už udělal úpravu pro starý Maxi-Dot...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...