Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Chlapi tak dnes jsem tam dostal fw 904 vse ok udelal jsem aktualizaci na MFSW+Testmode_SWL_CD_4.814.901.iso (2660 ) a bohuzel volant nejde a maxik se kousne v menu už nevím jak to udělat jsem z toho docela hotovy kazdy firmware 60 minut to je na palici.Nemate nekdo reseni nebo neudela mi to nekdo mohu Praha,Mělník , České Budějovice , Strakonice , Písek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1)Počkej ja tam měl 2620 upravenou na maxik a volant a vse slo ok.

2)Pak jsem udelal update 27xx ten mi znicil volant a maxik

3)Tak pak jsem udelal dovngrade na 9xx

#Integrationphase: Delivery cw22/08 C3/C4A/C5C/C6-samples

#VwSwPartNumber:1T0035680B/7L6035680B/3T0035680

#VwSwIndex:0900/0902/0904

#AppsBuild:C_EU_7.112_t994 C3/C4A/C5C/C6

4) Jsem znovu delal update na 2620 a ono nic maxik nejde a volant taky ne.

Ted mam ted udelat downgrade na 904 na Trinaxe?A pak pujde zase update na 2620 upraveny ? A vse bude okk?

Můžeš mi prosím dát ten odkaz na 904?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádné jen problemy kdyz nesel MF volant a maxik.Ted uz je to ok s upravenym Firmware

Takze se da rici, ze novy firmware je jen pro FL auta ?

Muze nekdo udelat souhrn zasadnich novinek, resp. proc fo tohoto firmware vubec jit ? A tim myslim majitele FL vozu, aby se v takovem hodnoceni neobjevily potize lidi s predFL auty.

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přeji dobrý den pánové.

Po přečtení všech 118 stránek z toho vůbec nejsem rozumný.

Tak doufám že mne někdo odpoví, kdo toho ví víc než já.

Mám Columbus v SUP II z výroby. auto MR 2008. Columbus HW 02 SW 0764. Otázka zní: Jaký nejvyšší FW mohu do této sestavy dostat.

Pokud jsem to dobře pochopil, tak do starších HW nové verze FW nejdou. Nebo se mýlím?

Jaká další vylepšení se dají do Columbu dostat.

Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj sw 0764 je snad nejstarší, který se dával.

SW 2684 nebo 2724 z toho udělá úplně jinou navigaci včetně možnosti nahrát nejnovější mapy, podpory SDHC karet, hlasového ovládání atd.

někde píšou, že SDHC karty jdou až od HW 04, ale vím minimálně o dvou navi, kde fungují s novým softem na HW02

taky se dá udělat sw odblok obrazu...

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za reakce.

Vše už řeším. Asi je to opravdu nejstarší sw. Auto bylo vyrobeno 04. 2008

Potom stálo téměř 2 roky za sklem v autosalonu. Když jsem ho kupoval mělo najeto 7.5 km.

Sehnal ho dobrej kamoš co tam dělá. Tak doufám že nestahovali tachometr. Bylo za super cenu s hezkou výbavou. Jen trochu zastaralý tip.

Tímto chci ještě jednou poděkovat za rychlé reakce. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to 'had666':

Tak KM se dají jednoduše z ŘJ vyčíst.

Sedm a půl kilometru je fakt ranec :palec2:

A zastaralý typ? No u někoho znamená zastaralý měsíc u někoho 10 let.

Zastaralý jen co se týče Navi Columbus. Jak tady čtu tak asi nejstarší verze. Jinak já byl zvyklý vždy čekat na funglovku na objednávku.

Ale tohle bylo výhodné :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych veřejně poděkovat uživateli Joska. Ve velice krátké době jsme se dohodli na upravě.(4 dny od dotazu) A i když jsou zitra velikonoce tak mi vše dnes předělal. A to k mé naprosté spokojenosti. Velice vstřícné a férové jednání. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...