Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

To omezení by mohlo být jedině z důvodu použití interiérové GPS antény.

V odkazu je navi jako příslušenství a pravděpodobně k tomu dodoávají interiérovou anténu.

Používám i aplikaci v telefonu, která využívá GPS a nemám s ní problém s příjmem signálu, i když jsem se jej původně obával. K telefonu nemám externí anténu, takže bych se ani neobával u Columba s interní anténou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Potřeboval bych poradit..

Měl jsem ve Fabii zapojený zesilovač Blaupunkt se subwooferem. Rád bych ho zapojil na

Columbus.. Byl mi doporučen HiLow převodník..

6-kanálový se mi zdá zbytečný a tak jsem našel tohle..

Je možné použít tenhle??

Tady

Nebo jiné nápady, jak zapojit ten zesilovač??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, mam GSM II, telefon s Androidem a Columbus. Auto RV 2009 prosinec. Telefon se mi s normalne spoji, ale na displeji Columba se rozhazi kontakty. Vsechny kontakty mam pojmenovane pouze v poli Prijmeni, kde mam dohromady jmeno nekdy i firmu. Dokud jsem mel telefon WM6.5 bylo to OK. Ted s tim androidem si to tam dava jak se mu zlibi nektere polozky zacinaji prijmenim, jine firmou v zavorce, jindy je tam krestni jmeno. V telefonu i v outlooku vse zustalo jak ma byt. Jen pri tom sparovani a nahrani seznamu do auta se to rozhazi. Uvitam jakekoli tipy nebo nasmerovani. Jen bych berad menil ty kontakty. mam jich asi 900 a vetsinu vicepolozkovych, ale i do toho bych sel pokud by to vedlo s jistotou k cili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejspíš bude problém v GSM jednotce při spárování s telefonem - asi neumí android.

Jak jsem psal mobil se s GSM sparuje seznam se nahraje, ale format je divny. Telefonovat pres HF lze take bez problemu. Oblibene kontakty lze ulozit a jedou bez potizi ostatne stejne jako ostatni, ale vyhledavat se z nich neda diky tomu, ze jsou prapodivne usporadane a pres Columba lze vyhledavat pouze od zacatku retezce nikoli fulltextove. Stava se , ze pokud mam nekolik Karlu tak jeden je zobrazen jako Karel Prvni a dalsi je treba zobrazen jako (Firma), Karel atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Přestaly se mi na Columbovi ukládat stanice do paměti rádia. Respektive se uloží a po cca hodině, kdy je vytažený klíček ze zapalování uložené stanice prostě zmizí. Setkal se s tím někdo?

nevie o tomto niekto niečo ? stalo sa mi to tiež...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuciii, kuciiii, nema nekdo skodovacke cislo toho kabelu co je k mikrofonu k Columbu ? Mikrofon mam, ale ma kratky kabel, potrebuji to prodlouzit ... jinak, kam se zapojuje ten mikrofon ? Nema nekdo schema? A kam se fyzicky umistuje? Diky moc za rady ...

Kdyby mel nekdo ten kabel na prodej, ozvete se! Diky. DD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...