Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Zdravím jsem nový, mam octavii II rv 2006 a navigaci columbus, mam nove mapy V8, no proste ty nejnovejsi a kdyz tam hodim DVD napise ze medium nezna, a nic. proste to cte jen CD, je tam asi stary SW, mate nekdo zkusenosti popripade jak a kde se da stahnout novy FW na navigaci aby cetla i DVD??? dekuji za reakci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezký den všem!

Chtěl bych se vás zkušenějších zeptat, v čem může být chyba. Mám OII 2005 a RNS510. RNS jsem tam nechal nainstalovat cca 2 roky nazpět včetně software odblok obrazu. Perfektně vše šlapalo jak má a teď autorádio začalo blbnout....zničeho nic se za jízdy zesílí jas obrazovky, nechytne se navigace, při vypnutí motoru a vytáhnutí klíčku rádio hraje dál ač by mělo být vyplý a když jej vypnu manuálně, zůstanou rozsvícené tlačítka při odchodu z auta. Osvětlení tlačítek vypne až tak samo po cca 5-10-ti minutách samo. Nebo se RNS z ničeho nic při jízdě vypne. Nebo jindy zase když běží zase normálně (protože tohle se neděje pořád), vypnu zapalování, RNS se normálně samo vypne, což je v pořádku, pokud jsem jej měl zapnutý, ale na druhej den přijdu, nastartuju a RNS se už samo nezapne. Musím manuálně tlačítkem a nezvykle dlouho se načítá. Nevím, jestli by to mohlo mít souvislost s tím, že jsem ho měl cca před měsícem a půl z přístrojovky odpojený? Nebo je chyba v něčem jiným? Prosím o radu co s tím.Děkuji moc všem za názory!

N.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtělo by to diagnostiku... ale chybu vidím v RNS

chjo...toho jsem se bál. No...dnes jsem právě byl na diagnostice a na to autorádio to tam nic neházelo. Jen statická chyba na anténu, což nechápu proč, když signál na rádio je dobrej a pak drobnější chybky, který se vymazaly a byly pravděpodobně způsobený tím odpojením autorádia.

Tak nevím :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdar, mam dotaz: moj Columbus (model 2011) ma FW 2844 a mapy East Europe 7073 (myslim ze je to verzia 6.1).

1) na aku verziu map mozem upgradovat, ak ponecham tento FW?, kde mapy stiahnut?

2) je treba upgradovat FW, alebo 2844 je OK? Ak treba, na aky a ake mapy k nemu?

dik

Editováno: , autor: mfacko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám menší problém s columbusem a telefonem HTC Desire Android 2.2 froyo, telefon připojim a všechno funguje telefon seznam, jména se ukazují na displayi akorát se mi stává že se za jízdy odpojí od tel a za 2 minuty třeba zase připojí a to se stává třeba 3x za půl hodiny, nechápu kde je chyba se služební nokii takovou hrobkou funguje skvěle a stějně tak HTC funguje dobře na jinejch HF třeba na parrotech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám Columbus firmware 1164 (mapy 7334) a Columbus strašně pomalu reaguje (něco stlačím a změna na obrazovce se projeví tak za 2 sec.). Rovněž i vypočítávání trasy není moc dokonalé - 3 varianty a jsou skoro stejné a ne moc výhodné. Pomohlo by přehrání FW? Díky za odpověď. Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak to myslíš? proč chceš vypínat displej?

Například když mám puštěný jen rádio, tak jsou na displeji zobrazeny stanice. Když dám položku "Extra", nabídne mi to "Vypnout display", tj. zobrazí se pak černá obrazovka a dole je jen v úzkém pruhu název stanice. Když se pak dotknu displeje, opět se zobrazí klasická nabídka stanic. Můj dotaz zní, jestli jde toto nastavit nějak automaticky, abych nemusel dávat to "Extra" --> "Vypnout display"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...