Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

a odkut jsi? Pokud někde od Ostravska-Novojičínska tak já,Strakonicko Ferda,jinak nevím

zdravim potřeboval bych poradit,mam superba 2009 jak zjistim kod colubuse?neni tam napsany je tam od vyroby,a v manualu taky neni,měli by mi ho řict v heleru podle vin ne?plati se za to něco?nebo muže mi ho někdo zjistit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec Borci dneska sem dal do oc ll columbusa a po precteni tohoto vlakna cekam ,že asi zitra nenastartuju  :kol-47: Tak bych se chtel optat jestli nekdo z okoli Brna kdo by se me na to mrkl a sladil by me to diky

nastartoval si?dnes jsem take zakoupil columbuse do Oc II jede naviguje ale nejde multifunkčni volant,a bojim se že zitra take nenastartuji...co tedy musim koupit řidici jednotku volantu?poradi mi někdo nebo je někdo s okoli Ostravy..kdo to děla??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, mam v Superbu II Columbuse uz skoro 3 roky. Posledni rok se mi stava, ze dochází k velkému vybíjení při odstaveném vozidle.  V zimě se mi teď stává, že nenastartuji už po tom co auto nejelo více než den. To se mi sice často nestává, ale přestio mě to dost znervózňuje. Na základě posledního testovani u kamarada to nejspis bude Columbusem. Stejne tak se mi posledni asi rok stava, ze se nekdy necekane zhosrsi prijem radia. U toho vybijeni, jsem tady cetl, že určité FW to dělaly. Co jsem se ptal v okolí tak by to ten můj FW údajně vbýt neměl. Teď jsem byl asi týden nemocný, tak auto stálo zaparkované doma a tak jsem to trochu sledoval. Při odstavení měla baterie napětí 12,2 během cca 14 hodin klesla na 11,8 pak jsem ji zapojenou ve voze nechal dobít a to se opakovalo ještě druhý den. teprve třetí den zůstalo napětí stabilní. To vypadá jako kdyby tam první 2 dny zůstalo něco běžet co usnulo až teprve po dvou dnech. Nějaké rady a tipy? Verze HW a SW by měly být vidět zde . Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a odkut jsi? Pokud někde od Ostravska-Novojičínska tak já,Strakonicko Ferda,jinak nevím

mam octavku II měl jsem nexuse,ted jsem dal colubuse,funguje naviguje,ale nejde multifunkčni volant,a bojim se abych zitra nastartoval...co mam koupit geteway,jake čislo?uměl by si mi to udělat??jsem s Ostravy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar lidi, mám stáhnuté nové poi body a měl bych dotaz jak to dostat do navi. Uložil jsem to na kartu.

 

A další dotaz je. Dal jsem update FW a při vložení DVD s FW softwarem mi to napíše toto (Nevím jak vložit foto):

 

SWL CD detected but invalid Clamp State - please remove the CD an either

1) change the clamp state to Hour Mode and re-insert the CD or

2) press any of the Menu buttons to continue with normal operation

 

Pak bych měl problém s traffic. Fungovalo to a teď najednou to nezobrazuje.

 

Jde o OII bez FL. Ale to by nemělo mít vliv. Mám Gateway novou, kvůli vybíjení baterie.

IMG_3805.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím panové,

 

jsem s Columbem a OII FL nováček a mám pár dotazů. Pročetl jsem myslím většinu tohoto vlákna, ale dozvěděl jsem se akorát, že každý Columbus je jiný, tak se zeptám přímo na ten můj.

 

Mám 3T0035680A, HW05, SW2684, mapy - WE 7011, hlasové ovládání funguje, nemám multifunkční volant.

 

1. Je tu někdo na Mostecku (severní čechy), kdo by mi zvládl nahrát nejnovější firmware a mapy, případně za kolik?

2. Při stisknutí tlačítka Phone se rádio ztlumí, když jsem koukal pod sedačku spolujezdce, tam jsem žádnou jednotku nenašel, takže předpokládám, že nemám GSM modul, abych mohl telefon spárovat s rádiem a telefonovat přes něj. Umí jej někdo sehnat, co nejlevněji a případně namontovat nebo se mám raději zeptat v autorizovaném servisu? Opět na kolik by to cca vyšlo?

3. Na kolik vyjde parkovací kamera + montáž, z vlákna jsem pochopil, že to Columbus umí?

4. Je možnost i předních parkovacích senzorů?

 

Myslím, že jsem celkem zručný a dost věcí klidně zvládnu, pokud se podělíte o návod.

 

Díky za Vaše odpovědi / nabídky - pokud možno na email ( boris.bockl (at) gmail.com ).

Editováno: , autor: Boris Böckl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

To by mě taky zajímalo, zkoušel jsem všechny možné formáty, ale Columbus to nevidí (paměťová karta, na disk jsem to nezkoušel). A jenom pro informaci, co se nahraje na HDD, tak už kromě smazání se s tím dělat nic nedá - přesunout ani zkopírovat zpátky na SD kartu, tak bacha na to...

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ono se to z FB ani stáhnout nedá. Je to na českém xda.

Bez urážky, ale jako součást programu dát iso, které udělal josi a software, který je Continentalu resp. Volkswagenu...

tak potom je titulek ve spodní části okna programu dost na místě. :-)

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím

Měl bych taky jeden dotaz .....jde přes SD kartu přehrát video ve formátu MP4 nebo resp. jakým způsobem pustit film ,když jej mám na mediu,popř. zkopírovat na HDD?

Děkuji J.

Video ve formátu MP4 nejde. Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TO: Junior20 - odpověděl Ti jOska... originál příslušenství škoda - MDI to umí, stejně jako třeba umí i TV tuner...

 

Ale mě zajímá, zda někdo nepřišel na to, jak to udělat bez další ivestice přímo do Columbuse - jinak jsem nepochopil tu příručku, to je k čemu, k tomu našemu dotazu asi ne co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...