Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

to kokta7: Nic se nenahraje...jen se ověří validita nahraného, proto je to pak otázka minuty(pokud použiješ pro ověření stejný typ datových podkladů - ono ani jiný postup nemá smysl). To že se mapa nezobrazí je jen způsobeno předchozím neúspěšným ukládáním z DVD. Kdo nechce problémy ukládá rovnou z SD karty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aky firmware mozem pouzit na 1T0 035 680C? HW.04  2680...mozem tam dat 3810 alebo 5238?

 

Firmware 1200, 

firmware 1300, 
firmware 3810, 
Firmware 3810 pre všetky zariadenia , 
firmware 3970, 
firmware 3980, 
Firmware 4020 upravený 
firmware 4020F

Firmware 5238 by josi

Editováno: , autor: pikkii
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dobrý den

Chci se zeptat, k tomuto postupu http://forum.skodahome.cz/topic/20386-columbus-trinax-rsn-510/?p=1855168

Omlouvám se, ale nepochopil jsem ten popis úplně.

Chci si to vyzkoušet.

Potřebuji tedy 8GB kartu. Je jedno jakou clas? (čím vyšší tím lepší?) naformátovanou na FAT 32 (chci nahrát mapu EAST 11)

Na SD kartě vytvořím EASTDVD a EAST adresáře. Do EASTDVD nakopíruji celé DVD s mapama. Do adresáře EAST zkopírovat hddfiles.log ( jak ho vytvořím? ((podle tohoto: Pak na svém disku C najde soubor: dvd_file.txt v kterém je komplet výpis všech souborů a co pak s tím souborem. Jak ho převedu na hddfile.log))?

Když ho tedy nějak vytvořím a budu ho mít.

Pak:

Postup v autě:

1. vložím připravenou SD kartu a počkám zda opravdu začne přehrávat vložené mp3 soubory z rootu SD karty(sd karta zůstává do konce celého procesu vložená v navigaci) - tomu rozumím .-)

2. na hrající navigaci stiskni na navi: SETUP + MIC + EJECT...počkej 20 sekund vlož cdčko s image kde vezmu copy_map (to vezmu s CD ze kterého jsem nahrával firmwar? Mám firmware verzi 5269, když jsem porovnával soubory co má Ferda tak ten má verzi 4120. Dávají se tam všechen obsah složek? Co je např. ve verzi 5269? )

TAk-že na CD bude jen image a hddfiles soubory?

Pak na konci až to napíše successfully jen počkej až vyjede CDčko. CDčko vyndej ven ze štěrbiny DVD mechaniky a navigace se sama restartuje.

Po 30 minutách je vše uloženo.

Jen pro klid duše:

Může se něco jiného změnit v navigaci? Jako např. jazyk atd?

 

Děkuji moc za odpovědi na mé otázky.

Editováno: , autor: Cd-rom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.    hddfile.log....ti vytvori ferda25 ked mu posles...dvd_file.txt  (je to zavisle od danej mapy).....2.     http://forum.skodaho...-510/?p=1855168 v odkaze si stiahnizip.gif  copy_map.zip   3,61MB  img, ktory nasledne napal na CD a to CD budes pouzivat po stlaceni SETUP+MIC+EJECT. 3......karta je stale v pristroji pockaj cca30min a jeto....aj keby nic nerobilo stale cakaj tych 30min...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

1.    hddfile.log....ti vytvori ferda25 ked mu posles...dvd_file.txt  (je to zavisle od danej mapy).....2.     http://forum.skodaho...-510/?p=1855168 v odkaze si stiahnizip.gif  copy_map.zip   3,61MB  img, ktory nasledne napal na CD a to CD budes pouzivat po stlaceni SETUP+MIC+EJECT. 3......karta je stale v pristroji pockaj cca30min a jeto....aj keby nic nerobilo stale cakaj tych 30min...

 

Tiež by som to rád vyskúšal z karty, ale zatiaľ nemám vhodný hddfile.log a link na East 11. Pomôže niekto?

Editováno: , autor: edob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, je prosim nekdo z Kralovehradeckeho kraje kdo by mi updatnul mapy v Columbusu rok vyroby 2012 na nejnovejsi plus ma zkusenosti s multifunc volantem nejde mi zesilovat/zeslabovat radio. Columbus je tam tedka cerstve namontovany. Predem diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni mám dotaz.Mám SW:2684 a když vložím dvd s mapami V11 tak to začne ukládat a až to dojde na konec tak to začne zase znovu a neuloží se to.Nevíte co s tím?Díky za odpovědi

Mám úplně stejný problém. Jestli někdo dokážete poradit, budu moc rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenahrálo se to, protože nové mapy (V11) pro západní Evropu jsou příliš velké. Dá se to zřejmě vyřešit nahráním nového firmwaru 4120, který řeší mimojiné i přerozedělení kapacity harddisku, kde je nově vyčleněno více prostoru pro navigační mapy. Já jsem to ale vyřešil tak, že jsem nechal starší firmware 4020 a nahrál tam mapy V10 pro východní Evropu. A funguje to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem byl zoufalý a zkoušel leccos, tak jsem zkusil přehrát i firmware, nahrával jsem tedy ten trochu starší 4020 a bohužel to způsobilo to, že mi nefunguje správně multifuknční volant, nefungují tlačítka ovládání hlasitosti ani přeskakování skladeb. Poradíte někdo, pomůže přehrání firmwaru, nebo to lze někde nastavit. Anebo budu muset za někým zajet, aby mi to správně nakódoval???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem sehnal V11 8129 East Europe, vypálil přes CloneCD 1x, i když ve finále byla průměrná rychlost zápisu 3,6x - asi to vypalovačka pomaleji neumí. No a mapy fungujou z dvd bez problému, ale uložit nejdou, dojede to do konce a začne se to kopírovat znova a znova. Prostě zacyklovaný. Co s tim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem sehnal V11 8129 East Europe, vypálil přes CloneCD 1x, i když ve finále byla průměrná rychlost zápisu 3,6x - asi to vypalovačka pomaleji neumí. No a mapy fungujou z dvd bez problému, ale uložit nejdou, dojede to do konce a začne se to kopírovat znova a znova. Prostě zacyklovaný. Co s tim?

me to delalo taky a musel sem to hlidat a u konce rycne vysunout,pekny oser ale na 3ti pokus sem to chytnul a sou tam,treba ti to pomuze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...