Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Ako vam funguju nove mapy v11 ja mam firmware 4120 a ukazuje mi to o 20m pozadu nevie niekto poradit kde je problem?

Ahoj.

 

Cetl jsem kdysi na jinem foru, ze mas nejakou dobu (pul hodky tam myslim psal) jet se zaplou navigaci, ale bez naplanovane trasy. Pak zastavit, vypnout motor. Melo by se to srovnat. Nevim jestli to funguje, ale za pokus to stoji. Pak dej vedet, jak jsi dopadl ;-) 

 

T.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

 

Cetl jsem kdysi na jinem foru, ze mas nejakou dobu (pul hodky tam myslim psal) jet se zaplou navigaci, ale bez naplanovane trasy. Pak zastavit, vypnout motor. Melo by se to srovnat. Nevim jestli to funguje, ale za pokus to stoji. Pak dej vedet, jak jsi dopadl ;-) 

 

T.

Zkusil jsem, nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I flashed 5269. No recoding required.But now i have a little problem. The car is always 5-10m behind the real position on the street. I did a factory reset on navigation and navigation memory and drove about 20 minutes in the city.First impression was ok but after 20 minutes the position start to lag behind. I have the antena mounted in the dash, 6-7 sat 3d fix all the way but inaccurate positioning.Can i install 5270 or can i go back to another fw ?Thanks for the help

Odpoved znela

.I had a similar issue after upgrading. Time was incorrect on the vehicle compared to the GPS. Correcting the time and a reset of the Nav to default settings improved things ~80%. Things were 100% after a 40 minute round trip.

Snad to pomuze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jeste poprosim odborniky, z jineho soudku, mam problem, Columbus v predFL O2 s FL volantem ( teda VW FL volantem, ale to by melo byt stejne ), vse spravne nakodovano, nejdou tlacitka a nejde vyjet z menu navigace ... na predface volantu se to resilo tim skoda fixem pro predface, tady se musi taky i kdyz to je novy volant a CH podvolantovka? Diky za info ... D

Editováno: , autor: danikd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...