Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

A ešte jedna prosba či by niekto vedel pomôcť s nakódovaním do druhej octavie som kúpil starší columbus 3T0 035 860A (na štítku je SW: 2664 a HW: H05) Je to O2, predfacelift mr. 2005 s maxidotom so soundsystemom bez parkovacieho asistenta a bez MF volantu, gateway 1K0 907 530 F s SW 0120. existuje nejaký upravený sw do radia aby nevybíjalo baterku? len neviem aká verzia je v rádiu keďže nejde (alebo som manták a neviem) spustiť to servisné menu aby som sa tam dostal (VCDS mám) Veľmi ďakujem za akúkoľvek pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím hraním v SS záleží jaký máš Columbus a jaký máš SS, když je starší Columbus s 8.kanálem a novější SS s 10.kanálem tak to blbne, mě konkrétně to hrálo blbě a nemluvila navigace, musí se to sladit společně, aby byl columbus i SS stejný (stejný počet kanálů)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlapi. 

Mám Columba v Superbovi, 3T0035680B, HW71, SW4120. Podařilo se mi nahrát mapy CD_8196 V12 EE přes maps tool windows pomocí komprimace na 1 vrstvé DVD (přes SD se nezadařilo) a chci dohrát POI (které vygeneroval maps tool) přes SD a za Boha to nejde. Import proběhne, ale POI nejsou. Zkoušel jsem ještě přehrát SW EU_4120_FW_60_35_5 (pro rozdělení HDD, jestli to nepomůže a nic). Už fakt nevím. Pomohl by SW_5269 nebo to na tento typ Columba nejde? 

Nevíte jak na import POI? Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlapi. 

Mám Columba v Superbovi, 3T0035680B, HW71, SW4120. Podařilo se mi nahrát mapy CD_8196 V12 EE přes maps tool windows pomocí komprimace na 1 vrstvé DVD (přes SD se nezadařilo) a chci dohrát POI (které vygeneroval maps tool) přes SD a za Boha to nejde. Import proběhne, ale POI nejsou. Zkoušel jsem ještě přehrát SW EU_4120_FW_60_35_5 (pro rozdělení HDD, jestli to nepomůže a nic). Už fakt nevím. Pomohl by SW_5269 nebo to na tento typ Columba nejde? 

Nevíte jak na import POI? Dík.

 

 

No ja na SD kartu udelal slozku PersonalPOI do ni dal soubor s POI body s priponou .db3 a v pohode mi to slo nahrat do Navi.

mam to jako posledni polozku v nastaveni POI bodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

No ja na SD kartu udelal slozku PersonalPOI do ni dal soubor s POI body s priponou .db3 a v pohode mi to slo nahrat do Navi.

mam to jako posledni polozku v nastaveni POI bodu.

Dělám to stejně. V SETUP > navigace >  Personal POI > Importovat. Tváří se, že to asi za 10min. naimportuje (cca 706MB poi.db3)  Ale už nejde nic, nikde je nevidím...Detaily a smazat zůstane šedivý.... Kde se potom s POI pracuje? Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím chlapy ,potřebuji poradit už jsem prolezl snad celý internet a nemohu přijít na to jak rozjet svoji RNS 510 H74 verze VW

 

Po několika letech úspěšného laborování s firmwary v mé OII předFL s Maxidotem a MF volantem se mi povedlo při FW 3800noru se kterým fungovala v pohodě a po updatu od Josiho (1200_gw_all) na řešení vybíjení baterie dostat navi do stavu že nejde vůbec spustit.Po upgradu tohoto fixu spořádaně vysunula CD a tím to skončilo. 

 

Zkoušel jsem samozřejmě reset  < > eject a kombinaci na downgrade eject mic setup abych ji donutil sežrat znova CD s FW 3800noru ale bohužel nejsem schopen ji donutit aby se nějak probrala.V autě se po zapnutí světel ani nepodsvítí.

 

Nevím jestli nebude nějaký problém s obsahem eeprom paměti v navi. 

 

Budu vděčný za každou radu protože fakt už neví co s ní.

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem,

 

koupil jsem auto s Columbusem, parkuji každý den venku ve městě je to hotovka že budu mít za pár dní "díru v autě" nebo to tak taky někdo máte? 

 

Už jsem trochu mimo ze všech diskuzí a článků, člověk má pocit že mu to do prvního rána nevydrží. 

 

Každý majitel Columbuse musí parkovat v garáži pod kamerama či na vlastním dvorku nebo to někdo používáte normálně a parkujete prostě venku ve městě?

 

Není někde nějaká anketa nebo statistika která mi řekne zda mám raději vyměnit "Colomba" za jiné rádio nebo se to dá risknout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží kde parkuješ a jaký je tam pohyb v noci. Já třeba parkoval 3 roky 10km od Plzně a nic, parkoval jsme i v Plzni párkrát a taky nic (možná štěstí). Podle mě pokud parkuješ přímo v centru nějakého většího města, kde je pohyb i v noci, tak by neměl být problém. Každopádně bych udělal jednu věc a to takovou, že bych zainvestoval 4000,- a nechal si zevnitř oken nalepit bezpečnostní čirou folii, přes tu ti jen tak někdo díru do auta neudělá, rozbije sice okno (udělá pavouka), ale okno nevysklí a většinu těch fetek co to berou (zloděj většinou chce celé auto a ne nějakýho Columbuse), tak je to odradí, protože se chtějí do auta dostat rychle a nepředvídají nějakou takovouhle překážku... Já je už na předních oknech mám, není to vůbec poznat, že to je nalepené :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...