Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

V parrotu by to nemelo byt... Diagnostika nejaka chyba? Kouknul bych na kodovani a chyby. Kdyby  yl nakodovan SS, by to nehralo vubec ne?

JOhny, zeptam se blbe, nahodou zlumene hlasove pokyny nemas? Normalne koleckem v tu chvilku kdy to ma mluvit ... A v menu navi to vyple neni? Pro jistotu zkotrlovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byla jen reakce na tu vlastni diagnostiku...

Jinak co, vzit sd kartu nahrat na ni nejake mp3 a zkusit nahrat na hdd, jde nejde, jde prehrat? ano? Zkusil bych prehrat mapy.

A navigace je oddelena od SW RADIA, musi se flashovat zvlast z 2 vrstveho DVD, takze pokud si vymenil disk a tam uz navi nebyla nahrana, tak si s tebou povidat ani nemuze.

Editováno: , autor: ka_r_los
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle označení H04 je to starý HW a ten nikdy s face soundsystémem mluvit nebude. Pomůže jen výměna celé navigace. Další pokusy jsou zbytečné. Je nutné ji prodat někomu kdo nemá soundsystém a neuvažuje o něm a sehnat si novější model.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš SoundSystem tak to může být tím, že máš SS 10ti kanálovej a Columbus 8mi kanálovej, mě to taky nemluvilo, jinak fungovalo všechno, jen nemluvila navigace. Koupil jsem LED Columbus s 10ti kanály a všechno funguje jak má... Dělal mi to Ferda25, tak ho kontaktuj a poptej se ho, jestli to nemůžeš mít stejné jako já...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mapy se po výměně disku přenesly z DVD na HDD. Zkusil jsem v momentě, kdy má navigace mluvit přidat hlasitost, ale stejně to nejde. Jak jsem psal, Columbus není origo z výroby, ale dodělávanej po vykradení. Auto je vyrobeno 05/2010 a Columbus 02/2010, to mi zas takovej rozdíl nepřijde. Auto mám asi týden, tak jsem to chtěl všechno rozchodit a aktualizovat, ale jestli říkáte, že to chodit nebude, tak to nemá cenu. Navigaci zas tolik nepoužívám, tak uvidím jak moc mi bude vadit, že na mě nemluví. Každopádně děkuji všem za cenné informace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nahradni dil, neni radio jako radio.

Jak napsal Ferda, je to stara hw verze. Ale musi se nechat, ze je to aspon origo do skodovky:) pokud na to stacili penize z pojistky, tak to nebude origo nova koupe, ale jednotka za 20k ze servisu. Urco k tomu neni ani manual a o PINu uz se mluvilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevite jaky posledni FW nahrat do tohodle radia abych ho neumrtvil. Zobrazuje v NAVIGACI spatne cestinu. a jake posledni mapy???

 

   Řídící jednotka SW: 3T0 035 680 A
   Díl: RNS-MID       H01 2664

 

Diky.

 
Editováno: , autor: John1976
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám zkoušet tu verzi 4020 na HW04, případně jaký nejvyšší firmware doporučujete použít na Columbus 3T0035680A, HW04?

Jak jsem psal, ta navigace pro mě není zas tak úplně důležitá, nicméně pokud by fungovala jak má, tak bych se nezlobil :)

Editováno: , autor: JohnyWaker78a
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvyšší možná verze software: 5274. Doporučuji nahrát jen 5218, ale to je tzv. tovární software, který vše vymaže. Pak se musí jednotka nastavit opětovným kódováním diagnostikou.

 

Nejstarší hardware, který podporuje BAP soundsystém = funguje navigování hlasem je verze 11(pokud není záměrně přepsaný).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ferda25 - jsem z České Lípy a neznám nikoho s diagnostikou ani nevím, jestli by mělo smysl navštívit místní Škoda servis, jak tady již bylo zmiňováno. Pochybuji, že i v autorizovaném servisu by si s FW, případně s kódováním poradili. Bez ohledu na to, za kolik by to bylo...

 

Nyní mi funguje vše kromě těch hlasových pokynů, otázka zní, zda to má smysl a jestli to přinese nějaké zásadní vylepšení.

Editováno: , autor: JohnyWaker78a
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzete nekdo poradit s timto. Diky

 

Nevite jaky posledni FW nahrat do tohodle radia abych ho neumrtvil. Zobrazuje v NAVIGACI spatne cestinu. a jake posledni mapy???

 

   Řídící jednotka SW: 3T0 035 680 A
   Díl: RNS-MID       H01 2664

 

Diky.

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stači nakodovat .  xxxxxxxxxxxxxx3xxxxx .  Nech kodovani jak máš jen na 6té misto od konce dej . Nakodovat a restartovat navigaci a je to  :kol-47: 

 

Přiklad mého kodovani :  00000440000000300000.

 

 

Menu se ti zmeni na toto : volkswagen_rns_510_changing_display_vari  velqhv.jpg

Editováno: , autor: BiGGy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...