Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

FW je jedno. Stačí jakejkoliv soft na vypálení, kde lze nastavit co nejnižší rychlost vypalování. Já mam třeba starý Nero. A DVD mám dvouvrstvý Verbatim DVD-R DL. Vypálíš obraz na disk, vznikne tak automaticky spustitelný DVD - funguje zaváděcí soubor. A kde? Třeba na ulozto.cz . Stačí si projít předchozí stránky.. :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

než tady budu pročítat všech 228 stánek, zeptám se rovnou. Nejde mě spustit bootovací menu trojhmatem, již jsem v minulosti několikrát firmware aktualizoval. Musí se tato funkce zpřístupnit diagnostikou, nebo je i jiná cesta, nebo žádná není...,

odpovím si sám. Je, ale musí se zvolit správná kombinace tlačítek, ach jo.....jen škoda, že to tu nejde smazat   :wallbash:

Editováno: , autor: jirmen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím Vás,

tak som si to tu prečítal snaď celé. Padlo milion otázok ohľadom aktivácie AV vstupu ale ani jedna odpoveď.

Ako je to s aktiváciou volby TV a AV? Kedze Odblok obrazu za jazdy na RNS je ale tieto dve funkcie plus funkcia v nastaveni - ´´atkivovat AV´´ je zasedla. Co je nutne, aktualizovat FW nebo jine? 

Nebo jenom nejake prevodník-adapter ktorý to activuje????

Dokaze niekto priamo odpovedať dopovedať?

 

Ďakujem Všetkym vopred!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar páni

 

vidím že sa vyznáte a preto dúfam že mi pomôžete .... trapim sa uz asi týždeň s prehraním mapy z V10 na V13. Nakoniec som to dal cez maps tool v 2.1.3 cez SD kartu, ale prišiel som o POI  a nejde mi to nahrať. Aj keď ich naimportujem nefungujú. Poraďte  prosím.

3T0035681A

HW- H26

SW - 6276 

Editováno: , autor: Neoskgo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim chlapi, mam otazku je mozne ked nahodim FW 4020 na RNS 510 nahodit najnovsie mapy V13?

Superb 2 / 2010

Teraz mam tieto parametre.

Part N> 3T0035680A

HW-Version - H42

SW-Version - 2724

SV SW-Version - C_EU_9_242_T500

HW Vehicle - 0xC801

Dikes.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 22. 8. 2016 at 4:20 PM, rarach89 said:

Není jednodušší si za 20Kč koupit dvouvrstvé DVD, vypálit na něj mapy a zkusit to hodit do navi? Možná i rychlejší. :rolleyes:

Je viem mas pravdu. Ale mam nastudovane, ze treba ak chces novsie mapy mat firmware minimalne 38xx lebo mas nerozdeleny disk a tam sa to nezmestiii. Tak len chcem vediet ci tie mapy V13 pojdu na FW 4020.

 

Tak doplnam odpoved ak by niekto hladal ......

na RNS 510 , Part N> 3T0035680A, HW-Version - H42, SW-Version - 2724 som pouzil firmware 4020 -rozdelenie disku 60/35/5 zo stranky http://www.rnsfirmware.com/ a nasledne nahral mapy V13 (7348)

Vsetko funguje aj POI body su a extremne zrychlenie celeho radia.... ;);):)

Editováno: , autor: Bocian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravim Panove, na dotaz aktivace AV/TV nikdo nic nevi vid?

tak druhy dotaz mam sprovoznenou couvaci kameru sle po jej aktivaci se v leve casti nezobrazuje auticko se senzorama, kdyz kameru vypnu auticko senzory zobrazuje na celem displeji normalne

 

nevite jak aktivovat i v rezimu kamery???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Takže kdybys alespoň trochu chtěl hledat, je to tu napsané asi stokrát.
Pokud máš aktivované rozšířené menu, tak dlouze držet tlačítko SETUP - poprvé ti tam skočí menu rádia a po nějaké chvilce by tam vyskočilo rozšířené menu kde najdeš všechny informace. Pokud rozšířené menu nemáš, tak ti tam skočí jenom to menu rádia a potom to rozšířené už ne, v tom případě pouze přes diagnostiku.


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Stringo napsal:

Takže kdybys alespoň trochu chtěl hledat, je to tu napsané asi stokrát.
Pokud máš aktivované rozšířené menu, tak dlouze držet tlačítko SETUP - poprvé ti tam skočí menu rádia a po nějaké chvilce by tam vyskočilo rozšířené menu kde najdeš všechny informace. Pokud rozšířené menu nemáš, tak ti tam skočí jenom to menu rádia a potom to rozšířené už ne, v tom případě pouze přes diagnostiku.

 

Fakt nemám sílu tu hledat v tak rozkecaném tématu s 228 stránkama dal sem jich pár fakt na to nemám čas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, p.o.d.r.y napsal:

Fakt nemám sílu tu hledat v tak rozkecaném tématu s 228 stránkama dal sem jich pár fakt na to nemám čas

Typická reakce uživatelů s pár příspěvky a registrací včera... však na to máš lidi, co Ti to najdou, viď?

 

Je tu nástroj na vyhledávání, takže není nutné číst 228 stran.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mohu se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s touto stránkou, kde se dá navolit vlastní logo pro Columbuse http://www.netdata.be/iso/

Udělal jsem si ISO, vypálil a řeklo mě to po loadingu toto:

 

Navi jsem resetoval a běží normálně, ale logo staré.

Díky za info

 

Verze SW: 5238 custom z této stránky: http://gpsunderground.com/forum/volkswagen-seat-skoda/34434-vw-rns-510-skoda-columbus-i-firmware-guide-downloads.html

Tam instalace proběhla bez problému.

 

EDIT: Našel jsem z roku 2011 od Ferdy25 tento post, ale pokud je to rok 2011, předpokládám, že problém by byl asi stejný, nebo se pletu? Díky

EDIT2: Vím, že to hodně lidem fungovalo pro VW RNS510. Ale taky je to záležitost stará 4roky a více.

 

IMG_6143.JPG

 

 

EDIT3: (Již vyřešeno - zvoleno DVD-R a vypáleno přes Ashampoo 6 - předtím jsem si vytvořil v ConvertXtoDVD pouze soubory DVD filmu)

Další dotaz.

Snažím se vypálit DVD film, přesně podle postupu zde skoro na konci, ale neustále mě to hází chybu CD/DVD a vysune mě ho to.

Zkoušel jsem vypalovat jak v Nero Vision Express 3 tak v ConvertXtoDVD 6, nevíte někdo, kde by mohl být problém, nebo jestli se nemá něco přenastavit? Díky

 

Editováno: , autor: Pisa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim potřeboval bych radu abych nikde nic nepokazil a nezjistil, že mi něco nefunguje. Prosím o aktuální mapy do Columbuse k dnešnímu datumu nejblíže. Mám vše plně v češtině propojené s maxidotem, tak aby to vše zůstalo jen potřebuju nové mapy , spousta novějších silnic chybí. Nějaké ověřené odkazy kde co stáhnout prosím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pavel 5 Ahoj,

 

prevodniky co jsi posilal fotky tak jeden z nich jsem mel zapojen a pouze na parkovaci kameru (čína) Vše fungovalo perfektne ale s jedno jedinou podmienkou a to je ze potrebovali stabilizator napatia v aute čistych 12V 1-1,5A. Stabilizator neni problem spravit za cenu smiešnych ca 50kč 3eura. 

 

Nakoniec som ale tento prevodnik posunul dalej nakolko cena je do nejakych 2000Kč (1690,-Kč me stal konkretne) Jedinou nevyhodou tychto prevodníkov je pouze jeden vstup a to jen na kameru. Ja chtel víc tak jsem koupil z ALLEGRA a tento všem vrele doporučuji! Ma v sobe TV tuner simulator, ktorý umožní a aktivuje AV a TV vstup v RNS510. (nutno len povolit v gateway tv tuner)

 

odkaz na prevodník:

 

http://allegro.pl/adapter-av-rns-d-rns-e-dvbt-dvd-kamera-cofania-i6540915388.html

 

za dopravu chce 30zl celkem tedy 458zl což je nejakych 3000,-Kč (110eur) a to sa oplati dle meho nazoru!!!

 

funkčnost prevodníku:

 

1 samostatny vstup spínany signalom od patečky aktivuje okamzite obraz parkovacej kamery

 

2 samostatny AV + audio vstup umoznuje pripojiť k RNS aky kolvek video obraz a zvuk - ja som puzil obyčajny settobox s USB prehravaním. Je mozne využit aj tv tuner DVB-T s antenou no jedine pri stáni vozidla.

 

 

Tak asi tolko keby niekto mal nejake otazky info piste na mail rad poradím samozrejme ZADARMO!!! :-) bandyboss@gmail.com

Editováno: , autor: bandyboss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...