Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Čili tam byly jen "páteřní silnice"...a ne že nebyly :-) Napsal jsi to naopak v příspěvku :-)

Čili jsi zkoušel oblast East, která nemá podrobné pokrytí ČR, ale jen hlavní cesty.

Chce to dobře číst a ne slepě vypálit jinou oblast a pak se divit, že tam není co člověk očekává a říkat že je to nepoužitelné :-)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat mam columbuse + ss a vzadu mi nehrajou vubec ty spodni repra stredni od ss hraji tiše a vyškove taky..muze to byt tim ze jsou spatny nebo se to musi nejak nakodovat..driv tam bylo radio audience.a videl jsem na jednom columbusu v menu tone polozku neco jako sound a bylo to pod polozkou eq je to mozny?diky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ss je pred face a radio mi tam montovali v servisu kde jsem ho koupil a neco kodoval pri tom..radio ukazuje na maxidotu a na volantu jde jen hlasitost..znamej ho zkousel pres diagnostiku a psalo mu to nejakou chybu u toho radia ale bohuzel radium nehovi..nebo kdyby byl nekdo ochoten v ph nebo okoli mi na to kouknout?diky

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 1. 2017 na 6:35, Harley1006 napsal:

Potvrzuji funkčnost tohoto odkazu a návodu, včera přesně podle návodu a úspěšně prošlo. CD vypáleno rychl. 8x, nešla mi po 2 letech nepoužívání optika v navi, nebrala ani CD tak jsem ji rozebral a čočku omyl lihem, pak jsem zkusil CD vypálit na mém PC rychl. 10x a to neprošlo a pak jiné PC a super. Díky -_-

 

Ten iso soubou se musí nakopírovat i na tu SD kartu..? Koukal jsem že je stejný jako ten co se pálí na DVD.

Editováno: , autor: Thomas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Také bych se rád na něco zeptal. Mám vypálené mapy V14 West na DVD DL rychlostí 4x přes program Nero, po zasunutí do spuštěného Columbusu se DVD načte a začne instalovat... to trvá něco přes jednu hodinu... když dám eject tak mi to ukáže kolik zhruba je nainstalováno.... doběhne celý pruh a začne to instalovat znovu od začátku a po cca 15 minutách a odhaduji 20% mi DVD vysune a nahlásí ať vložím navigační DVD.... tudíž se mi staré mapy V13 smazaly a nové tam nechtějí jít dát... Mechanika je ok a V13 tam dám zpět v pohodě... je možné že se jen nechtějí mapy V14 domluvit s verzí SW navigace??? Máte někdo nějaký odkaz, kde zjistím, jaký SW columbusu musím mít, abych tam mohl naistalovat V14 West? Setkal se s tím někdo? Děkuju moc za rady. Hezký den všem.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...