Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
V 3. 10. 2017 na 12:06, ferda25 napsal:

Downgrade lze samozřejmě udělat i bez povolení v rns manageru, vždy záleží na typu použitého softwaru a podle toho se musí opět použít vhodný typ softwaru.

 

Navigace s originálním software do 5xxx do 5999 rozhodně nedoporučuji downgradovat... navigace od software 6xxx se nesmí nikdy přehrát na nižší verzi než 6xxx, jinak ji můžete rovnou hodit do kopřiv. 

Ferdo, muzu se zeptat jde u columba C14 soft 6276 rozchodit multifunkci octavia 2 pred FL  taky fixem nebo vubec???

 

Dik

Editováno: , autor: bandyboss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
V 11. 1. 2014 na 19:42, ferda25 napsal:

Pro všechny co mají problém s mechanikou nebo prostě chtějí mít 100% jistotu, že doje k překopírování souborů(doba trvání: 30 minut).

 

Příprava na stole:

zvolím vhodnou kartu SD(doporučuji 8GB)  s formátem FAT32

na SD kartě vytvořím přímo na rootu adresáře:

WESTDVD

WEST

 

Do adresáře WESTDVD nakopírujte obsah celého DVD s mapou

 

do adresáře WEST z přílohy tohoto příspěvku vložte soubor: hddfiles.log

!!Upozornění tento soubor je vytvořený z dat pro verzi 8008!!

 

Pokud chce někdo vytvořit soubor pro svojí verzi musí mi poslat soubor s výpisem souborů svého média

 

Doporučuji příkaz:

dir "označení názvu media":\*.* /A-D /S /B  > C:\dvd_file.txt

 

např. (DVD s mapou vidím jako disk M):

stisknu windows(vlaječka windows na klávesnici) + R
napíšu: cmd -> enter
napíšu dir M:\*.* /A-D /S /B  > C:\dvd_file.txt

Pak na svém disku C najde soubor: dvd_file.txt v kterém je komplet výpis všech souborů(dle toho lze vytvořit: hddfiles.log)

Ještě doporučuji na root dát soubor formátu mp3(pro ověření správného načtení v navigaci)

 

Postup v autě:

1. vložím připravenou SD kartu a počkám zda opravdu začne přehrávat vložené mp3 soubory z rootu SD karty(sd karta zůstává do konce celého procesu vložená v navigaci)

 

2. na hrající navigaci stiskni na navi: SETUP + MIC + EJECT...počkej 20 sekund vlož cdčko s image(viz níže) doporučuji pálit v Alcoholu 120% co nejnižší rychlostí. Pak na konci až to napíše successfully jen počkej až vyjede CDčko. CDčko vyndej ven ze štěrbiny DVD mechaniky a navigace se sama restartuje.

Po 30 minutách je vše uloženo.

 

Odkaz na Alcohol120%:
http://www.softpedia.com/dyn-postdownload.php?p=5405&t=4&i=1

 

copy_map.zip

pozdravujem

dalo sa tenro postup upravit na verziu 8350?

ja som taky amater...ale chcel by som si tuto verziu naistalovat do superba II

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám columbus c14 a chtěl jsem zeptat zda-li je nějáká možnost upravit hodnoty pro dab tuner tak aby už zůstaly v navi uloženy? Když hodnoty upravím ručně tím, že je snížím tak rádio dab hraje podstatně lépe, a v místech kde se signál ztratil třeba na 20 sekund se po změně ztratí pouze na 1-2 sekundy, ale jakmile se navi vypne hodnoty se vrátí opět na ty původní. Prosím o radu pokud to jde nějákým způsobem uložit, popřípadě někdo kdo by mi dokázal takto můj columbus upravit. Děkuji a v příloze posílám fotky hodnot, které bych potřeboval natrvalo snížit.

IMG_20171204_130823.jpg

IMG_20171204_130847.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak my víme, že jsi šikovnej. Mě si taky do předchozího auta dával Amundsen+ a byla to rychlá profi práce za super cenu. Ale komu se chce po D1 do Humpolce a ještě si na to udělat tolik času a navíc před Vánocema. A to nemluvím o lidech co jsou např. z Olomouce apod..

Já mam mechaniku ok, tak tam jdu po třech letech hodit FW 5238 a pak už vypálený V15.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...