Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Nazdarek, mal by som otazku na RNS510 ,navi zacala samovolne restartovat ,naskoci iba LOGO a to je vsetko. 3T0 035 680 , HW11,SW:1104 podla udajov na radiu.   Odpojenie od batt samozrejme nepomohlo. Myslite ze by pomohol fw 4020 alebo 5238? vsimol som si ze su aj modifikacie 4020F,4020H a niekde treba znova kodovat . Vie niekto poradit ktoru skusit?P.S. skusal som pripojit manager RNS ,vycital som servisne info /test SW/no to je vsetko kedze sa radio vypina viac sa nedalo,ani info o HDD sa mi nepodarilo nacitat.  diky 

IMG_3315.JPG

Editováno: , autor: cavallo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý deň, 

vďaka tejto téme sa mi podarilo úspešne updatovať Columbus na SW5238 z pôvodného SW2724. Mapy som taktiež úspešne nakopíroval. Avšak problém nastal u Škoda FIX pre multifunkčný volant a Maxi-Dot. Pri inštalovani naskočil Error 240 na Gateway a tak už nešiel columbus, len sa reštartoval. Opravil som to CD Fixom pre boot error. Ale nenaskakovalo logo škoda tak som upgrade spravil ešte raz bez nutnosti inštalovať mapy odznova. Momentálne to mam takto a neviem čo s tým. Multifunkčný volant ani Maxi-Dot nefunguje viete mi poradiť? Columbus je v aute Škoda Octavia 2 PredFL. 

Ďakujem za odpoveďe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 3. 2018 na 9:14, RonaldColumbus napsal:



Ako som zistil, co mam za FW, ake HW Vehicle, HW Radio? Podrzite dlho setup, asi 30 sekund a malo by vam to vyhodit nejake tajne nastavenia, kde to najdete v Info o navigacii. Mne sa to nepodarilo, mal som ju staru a tam to bolo zablokovane. Dnes mi to uz v tomto upgrade ide. Tak som musel volat kamaratovi a on mi to dal na kabel- napojil auto na servisny kabel a odblokoval to a aj mi to ukazal. pofotil som mobilom, aby som infosky nestratil a dalej doma hladal a skumal :)

Nazdar.Ako si odblokoval to info o FW,ake HW VehicleHW Radio........Vieš mi poslať nejaký návod?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
Dobrý den,
mám škodu superb II s rádiem columbus (3T0 035 680 A) HW: H05, SW: 2684 a bluetooth modul Bluetooth modul 1Z0035729E (https://www.audiocom.cz/multimedia/bluetooth-handsfree/originalni-handsfree-sady/bluetooth-handsfree-sada-skoda-vw-harman-becker-5825cz), ale nejde mi přehrávat hudba přes bluetooth. Chci se zeptat, zda víte jestli to tato sada umí, jelikož jinak mi funguje bez problémů. Pokud tato sada nedisponuje touto funkcí, můžete mi doporučit něco jiného?
 
Hledám už 2 hodiny odpovědi zde na fóru a google a bohužel nic uspokojivého jsem nenašel. :-)
 
Děkuji
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, nievdo napsal:
Dobrý den,
mám škodu superb II s rádiem columbus (3T0 035 680 A) HW: H05, SW: 2684 a bluetooth modul Bluetooth modul 1Z0035729E (https://www.audiocom.cz/multimedia/bluetooth-handsfree/originalni-handsfree-sady/bluetooth-handsfree-sada-skoda-vw-harman-becker-5825cz), ale nejde mi přehrávat hudba přes bluetooth. Chci se zeptat, zda víte jestli to tato sada umí, jelikož jinak mi funguje bez problémů. Pokud tato sada nedisponuje touto funkcí, můžete mi doporučit něco jiného?
 
Hledám už 2 hodiny odpovědi zde na fóru a google a bohužel nic uspokojivého jsem nenašel. :-)
 
Děkuji

Jedine ze vymeniš BT jednotku za novejši tvoje 1Z0035729E nepodporuje prehravani audio prez BT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím, mám prosbu, koupil jsem si Škoda Octavia II (r.v. 2011) po faceliftu. Chci aktualizovat navigaci, ale ani nevim jak stare mapy tam mam (pokud to bude 1-2 stare asi bych sa na to vyprdnul =) )…… 

      - pozna někdo z tech fotek, jak jsou stare mapy?

      - SW-verzi mam 3986 - muzu dat jinou?

      - map version HDD 8129 - co to znamena? =D....jaka je nejnovejsi? 

 

  Děkuju za odpověď xDxDxD

nav1.jpg

nav2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, CentriFUGA napsal:

Dvě těžítka z toho právě nechci, proto bych chtěl někoho kdo to umí :-)

Kdybych to chtěl dělat sám, už to dávno mám ;-)

Vím že u toho Columbuse v tátovo Superbu určitě nejde nahrát přes mechaniku ale musí se pomocí nějakého CD a karty, už to nešlo minule

v Mlade Boleslavi ti to muzu nahrat rovno prez kabel RNS manager vcetne zjisteni PIN noveho loga a odblok obrazu ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...