Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

před 11 hodinami, plasmo napsal:

Poslední mapy jsou V15 8515, ty by si měl mít mapy východní evropy V11, což je rok 2014. Jaká máš HW Vehicle a HW Radio? Případně mrkni sem http://www.my-gti.com/3983/volkswagen-rns-510-hardware-and-software-firmware-versions :-)

Tak to fakt nevim, to jsem nenasel =( když podrzim ten setup, tak mi to vyflusne je to co je na fotkach

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, prosim vas neviem si rady :/

 

Prisiel som s autom na Korziku, vystupili sme z trajektu a odvtedy sa mi na navigacii spusti len logo skoda a opat sa restartuje, to robi uz tyzden v kuse. pocas jazdy, vzdy ked je kluc v zapalovani. Ked ho vyberiem, navigacia zhasne. Po vlozeni kluca do zapalovania sa len zobrazi logo a pokazde sa snazi naskocit, ale vzdy odznova, od ciernej obrazovky, ku logu a opat a opat.... 

Neviete mi prosim niekto poradit, co by to mohlo byt?

 

Skoda SuperB II combi 2010

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 5/16/2018 at 9:40 PM, cavallo said:

Nazdarek, mal by som otazku na RNS510 ,navi zacala samovolne restartovat ,naskoci iba LOGO a to je vsetko. 3T0 035 680 , HW11,SW:1104 podla udajov na radiu.   Odpojenie od batt samozrejme nepomohlo. Myslite ze by pomohol fw 4020 alebo 5238? vsimol som si ze su aj modifikacie 4020F,4020H a niekde treba znova kodovat . Vie niekto poradit ktoru skusit?P.S. skusal som pripojit manager RNS ,vycital som servisne info /test SW/no to je vsetko kedze sa radio vypina viac sa nedalo,ani info o HDD sa mi nepodarilo nacitat.  diky 

IMG_3315.JPG

Ahoj, mne zacalo robit to iste, ako si to prosim ta riesil? dakujem :) 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
4 minutes ago, Jan Fuka said:

dobry den chci se zeptat jesli nekdo nevi v jakem formatu nahravat napalovane dvd do columbuse a jesli jde vubec prehravat napalovane dvd jednou sem se dostal na to ze my to vzalo no nevim v jakem formatu to bylo dekuji

ISO format, cez CD Burner, ktory stiahnes a nainstalujes za 3 minuty zdarma. Pred tyzdnom som to robil. Ked ti to nepojde, precisti cistickou laseru dvd mechaniku v navigacii. Cd kupis v nay elektro za 5€. Drzim palce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, RonaldColumbus napsal:

ISO format, cez CD Burner, ktory stiahnes a nainstalujes za 3 minuty zdarma. Pred tyzdnom som to robil. Ked ti to nepojde, precisti cistickou laseru dvd mechaniku v navigacii. Cd kupis v nay elektro za 5€. Drzim palce

Dobry vecer no to neni format  nebo jo?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete koukat na filmy nebo videa v Columbusu, musíte na klasické DVD vypálit co nejpomalejší rychlostí video ve formátu DVD, což znamená, že musíte mít složky "Audio_ts" a "Video_ts" prostě klasický původní DVD formát. Pokud chcete mít více filmů na jednom DVD, použijte nějaký DVD konvertor, který Vám spojí a překonvertuje např. více .avi videí do jednoho DVD videa s možností přeskakovat kapitoly (jednotlivá videa).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pani po aktualizácii máp V15 na Slovensku všetko ok Poľsko ok vošiel som do Nemecka konkrétne v Berlíne mam už len prázdno nedá sa nikam navigovat bo som proste nikde prehral som soft na 4210 ktorý tam aj bol vymazal mapy co tam boli nahral zase nové V15 a stále nepomáha pred tým som tam mal V12 a všetko v pohode šlo prikladám aj foto 

DSC_5077.JPG

DSC_5084.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj. Když vyměním autobaterii, bude po mě Columbus chtít nějaký pin? Auto mám dovezené z Německa, koupil jsem ho v dubnu v AAA. Žádný pin k němu nemám. Jak postupovat? Mohu ho nějak vyžádat ve škodovce? Rádio je původní, žádná dodělávka. Před zimou chci vyměnit autobaterii, mám s větší kapacitou.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, nevim, zda to sem uplne patri. Stalo se mi, ze jsem zastavil u zavor, zhasnul motor. Po chvilce jsem nastartoval a rozjel se. A naskocila hlaska na Columbusu. “ZOBRAZENI NASTAVENI KLIMATIZACE NENI MOZNE”. Nejaky napad, cim by to mohlo byt?? Pred mesicem vymena BCM za novejsi z roku 2011. Vse nakodovano. Puvodne tam byla stara z koncici 087 bez pismena. Dekuji 

4FBEC039-F321-499C-A0CE-3C857B2D1F3F.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 9. 2018 na 14:41, jan.machalik napsal:

Ahoj, pokud vymenis baterii, tak neni potreba pin. Staci, kdyz auto jednou nastartujes a pin se nacte automaticky z jednotky :)

Ahoj, podle jakých jednotek to rádio pozná? Měnil jsem před rokem rádio stream MP3 za columbus. Současně jsem vyměnil i budíky, GW a climatronic. Nyní když jsem vrátil původní rádio, chce to po mě pin, který samozřejmě nemám a servisku jsem od původního majitele nedostal. Myslím si, že se to bude párovat s budíkama, takže jedině vyčíst pin z rádia nebo zajet do škodovky aby mi jej sdělili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok a zeptám se ještě dětailněji, jen pro info, píšeš že je pin uložený v budíkách, To se jako po CANu pošle z rádia pin do budíků a tam se uloží? Spíš jsem očekával, kvůli bezpečnosti, že budíky mají svůj pin, který posílají a rádio si jej přečte a dle toho zjistí zda již bylo připojené či ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, chtěl bych se zeptat ohledně toho  pamatování PINu měl jsem originální rádio z výroby nemusel jsem zadávat PIN. Vyměnil jsem ho za originální Columbus a chce po odpojení baterie PIN pokaždé. Jde nějak dostat ten pin do budíků abych ho nemusel zadávat? Nezadává se to sice moc často, ale říkám si že bych ho mohl časem ztratit nebo zapomenout;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...