Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

No ty si jezdi podle čeho chceš, mi ostatní mapy aktualizujeme... [emoji23]

A abys hned v dalším příspěvku nespamoval, poradím ti jak na to a to rovnou ve 3 variantách:

1. Zajeď do Škodovky a kup si mapové podklady, ty vlož do Columbusu a nahraj

2. Najdi na fóru někoho z lidí co to upgradují v rámci svých prováděných úprav, zajeď k němu, zaplať mu pár korun a on ti to nahraje

3. Projdi si celé tohle vlákno ať víš do čeho jdeš, stáhni si mapy, vypal na DVD a nainstaluj si to sám (vše potřebné k upgradu map i SW tu několikrát napsané je)

[emoji106]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 9. 2018 na 17:55, Stringo napsal:

To je divné. Po prvním zadání by se měl nový PIN uložit...

Mohu potvrdit, že některé columbusy se SW do 1000 chtějí PIN opakovaně. ;) Jinak do budíků se neukládá PIN jako takový, takže se nedá z budíků zjistit, ale dá se při výměně budíků daný kód zkopírovat z původních do nových. Při změně PINu na columbusu kód v budíkách zůstává stejný ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 10. 2018 na 4:50, Stringo napsal:

No ty si jezdi podle čeho chceš, mi ostatní mapy aktualizujeme... emoji23.png

A abys hned v dalším příspěvku nespamoval, poradím ti jak na to a to rovnou ve 3 variantách:

1. Zajeď do Škodovky a kup si mapové podklady, ty vlož do Columbusu a nahraj

2. Najdi na fóru někoho z lidí co to upgradují v rámci svých prováděných úprav, zajeď k němu, zaplať mu pár korun a on ti to nahraje

3. Projdi si celé tohle vlákno ať víš do čeho jdeš, stáhni si mapy, vypal na DVD a nainstaluj si to sám (vše potřebné k upgradu map i SW tu několikrát napsané je)

emoji106.png

Koukam ze jsem narazil na opravdoveho mistra sveta. Kdyz jsi tak chytrej  co maji servisy za verzi map do techto zastaralej navigaci? Jestli nahodou jsi nezapomel  co je za rok a kdy naposledy byli vydane mapy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě furt baví jak každej dokáže najít na googlu tohle vlákno, ale najít si alespoň informaci jaká je nejnovější verze - to je problém. Nebo si třeba projít posledních 30 stránek, když jich tu je jenom 256.

Ještě víc mě baví, když na to má někdo náladu reagovat. Ale budu hodnej a taky poradím. kol100

Když nejsi schopnej hledat a číst, tak se ani do aktualizace nepouštěj. Objednej si DVD za 5 litrů (cca 30 vteřin hledání) http://www.navigace24.eu/eshop/D323-navigacni-dvd-skoda-vw-seat-zapadni-evropa-2018-v15-aktualizace-map-pro-navigacni-systemy-columbus-rns-510-mediasystem

nebo si to nech v autorizáku nalejt cca za 5500. Další možností je zajet k ferdovi do Strakonic, kde hádám že se vejdeš do poloviny této částky i s aktualizací FW a změnou loga.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On to nedělá jen Ferda ve Strakonicích, tohle už umí spoustu lidí po celé ČR a ceny za aktualizaci map jsou od 500,- do 1500,- ale jak tu bylo řečeno, chce to ČÍST a ne se registrovat a napsat, "hele sorry jako nemůžu nikde nic najít, tak snad mi pomůžete..."

Ale na druhou stranu, alespoň@JirkaPiha našel správně vlákno a nezakládal nový offtopic [emoji106]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 3. 10. 2017 na 12:06, ferda25 napsal:

Downgrade lze samozřejmě udělat i bez povolení v rns manageru, vždy záleží na typu použitého softwaru a podle toho se musí opět použít vhodný typ softwaru.

 

Navigace s originálním software do 5xxx do 5999 rozhodně nedoporučuji downgradovat... navigace od software 6xxx se nesmí nikdy přehrát na nižší verzi než 6xxx, jinak ji můžete rovnou hodit do kopřiv. 

Ahoj ferdo,

 

řeším aktualizaci mapy v Columbu a narazil jsem na protichůdné názory které jsou napůl od tebe, a napůl z v webu gpsunderground.com. V Columbusu mám SW 6270 a tady píšeš že SW 6xxx nesmí jít níž, chápu-li to tedy dobře je možný jedině update na vyšší SW 6276? 

Na tom webu je tabulka podle kterého se zjistí jaké má rádio označení (C10/C11/C12) a tady nastává ten problém. 

Podle tabulky mám typ C12 a k tomu se vztahuje SW: 5274 Update by josi takže nižší než 6xxx ? Číslo v Columbu mám 3T0035686K a z toho jsem tedy odvodil C12.

Poraď tedy jak to je - mám mapu Sat Nav RNS510 EU West V15 a zatím jsem ji tam nedostal, dvouvrstvé DVD nic nenačetlo tak zkusím instalaci z karty. Nevím jestli je problém s vypálením nebo verzí SW. 

Hlavní otázka tedy jak chápat tyto protichůdné informace?

 

Díky PB

 

 

Výstřižek1.JPG

IMG_20181121_165016.jpg

Výstřižek.JPG

Editováno: , autor: perbin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 11. 2018 na 18:43, perbin napsal:

Poraď tedy jak to je - mám mapu Sat Nav RNS510 EU West V15 a zatím jsem ji tam nedostal, dvouvrstvé DVD nic nenačetlo tak zkusím instalaci z karty. Nevím jestli je problém s vypálením nebo verzí SW. 

 

Probllém bude spíš v mechanice, ta odmítá po letech číst DL media

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spoločnosť Columbus vypúšťa batériu aj po upgradu brány

 

Ahoj:
Doplňte spoločnosť Columbus / RNS510 3T0035680A na 5274 modifikovaných FW. Systémové info zobrazuje 3T0035680G a pracuje. V mojom prípade som dodal Columbus na Škoda Octavia VRS MY07 Pre Facelift. Môj automobil má systém Skoda Sound System s 12 reproduktormi a súčasťou modelu DSP / zosilňovač Model SK35-DSP číslo 1Z0035456. Snažím sa vyhnúť vyčerpaniu problému s batériou a vylepšil som svoju bránu na 1K0907530Q, preprogramovanú pomocou VCDS bez chybových kódov. Ale Columbus stále vypúšťa moju batériu, dokonca aj s novou bránou. Snažil som sa s bránou 7N0 a vypúšťa batériu, aplikoval 5270_sk_fix a odčerpal batériu a 1200_gw_all nevyrieši môj problém. Mal som rovnaký problém pod číslom 5238 modifikovanou a pod číslom 5269. Urobím most medzi rádiovou poistkou a ďalšou voľnou olovenou poistkou, ale Columbus začína až po stlačení tlačidla napájania. Nejaký nápad? Môže to byť DSP? Je možné kódovať tento DSP / zosilňovač? Nevidím žiadnu možnosť.
Vďaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volkswagen RNS 510 CY Europa West V16

Volkswagen RNS 510 CY Europa West V16
rns510v167sdi3
Andorra, Belgien, Dänemark, Deutschland, Finnland, Frankreich, Gibraltar, Griechenland*, Vereinigtes Königreich, Irland, Italien, Liechtenstein, Luxemburg, Monaco, Niederlande, Norwegen, Österreich, Polen*, Portugal, San Marino, Schweden, Schweiz, Slowakei, Spanien, Tschechien*, Ungarn, Vatikanstadt.



Format: ISO
Plattform: Volkswagen RNS 510/RNS 810
Sprache: Multi
Größe: 6,11 GB
Hoster: uploaded
winrar: V 5.61
 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...