Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Stiahol som tiez V16 ale cez filecrypt z odkazu vyssie a super. Stale ale riesim to uvodne boot logo. Neviem vlozit boot logo SKODA do MRM a nasledne ho nahrat do RNS510 .Stale mam iba cierny display pri startovani navi.Je mozne vkladat lubovolne boot loga cez manager?ma s tym niekto skusenost?diky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.Ako zistím heslo ktorým je zamnkutá origo.karta pre Amundsen +.Aký je ďalší postup na nahratie novej mapy na takúto kartu? Všade sa píše iba o kartách na ktorých je možné zmeniť CID. Ďakujem za info.

Editováno: , autor: johnny74
Zle vlakno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, zkouším vypálit Centrální Evropu zkonvertovanou z BMW , podle návadu

uživatele jan.machalik  potřebuji totiž mapu Chorvatska alespoň z roku 2018 a nedaří se.

Po vypálení v programu imgBurn, Nero a dalšími se po vložení do Columbuse nic neděje.

Tedy přesněji napíše hlášku ukončit navigování , ale již se neobjeví hláška jestli chci mapu trvale uložit nebo používat z DVD.

Zkoušel jsem různá média i mapu jsem použil z různých odkazů a vše je stejné. Pokud zkusím použít jinou vypálenou mapu orig. pro Columbuse ,tak vše funguej. Přehrál jsem tedy firmware z 1404 na 2760. Tím jsem si smáznul mapu West V16 a po vložení mapy Centrál z BMW to píše vložte navigační DVD.

Napadá mi ,jestli není potřeba použít ještě novější fw, v záloze mám jsště 5238 ,ale nechci zbytečně riskovat.

Budu rád za každou radu.

Děkuji.

Pepa


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, nainstaloval jsem si do auta Columbus, vše funguje, jen se mi zdá, že ty reakce jsou celkem takové zpomalené. Jedná se o verzi Hw-Version:21 SW-Version:6270, což by měla být jedna z posledních verzí s SSD, čili jsem myslel, že to bude celkem svižné. Nemám zatím s čím porovnat, ale třeba zesiluju hlasitost, zesílení proběhne hned, ale ukazatel na displeji naskočí se značným zpožděním…je to běžné? Mohlo by pomoct přeinstalovat na verzi 6276? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si, že to myšleno tak, že se dají mapové podklady distribuovat jako kompletní balík a ne to kouskovat jako v případě koncernu (byl to pouze marketingový tah, nic víc). To že se jedná o starou platformu asi ani tak moc nehraje roli. Každopádně ty mapy od BMW jsou v pohodě, takže mě to taky moc nevadí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však říkám, že v tomhle systému, kdy udělají East a West to nemá v podstatě smysl. Byl záměr, aby lidi ze střední Evropy kupovali 2x mapové podklady. Šlo to udělat v jednom balíku, ale proč, když na jednom produktu lze vydělat 2x :-)

Jak říkám, dneska už nemá smysl se tím zabývat, je tu návod (jsou i k stažení) na mapy od BMW, tam je Central Europe a to je přesně to co potřebuji [emoji106]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...