Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
V 11. 3. 2019 na 15:54, Stringo napsal:

Zkus ty mapy konvertované z BMW, tam je obyčejné DVD a starší mechaniky s ním nemají takový problém jako s dvouvrstvým DVD.

 

Tohle sice není poslední verze, ale mám ji a nenašel jsem zatím nic neaktuálního.

https://uloz.to//!iCVsIiPsvDU4/bmw-middle-europe-2017-for-columbus-iso

 

Soubor byl smazán :-( nešel by znovu nahodit? Díky.

Editováno: , autor: karel21
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

tak hotovo..nahrán zpět firmware z verze 5274 na 4120 přes CD s my-gti.com ....sice obavy zda to půjde byly,ale co šel jsem do toho.Nahrány poslední mapy Západní Evropa 2019(V16) přes SD kartu.Vše funguje jak má a stálo mě to jen 4 CD **mou chybou :-)**  a podpora přes internet lidí co se o to zajímají a rádi bezúplatně pomůžou.Teď jen zajedu nakodovat multifunkční volant atd. za guru fora dieselpower.cz do Orlové  za Paskalem někteří ví o koho jde***mimo jiné zlatý člověk co rád poradí i když nemá čas.Na rozdíl od některých co sice naznačí jak na to,ale dovez,přijeď a hlavně měj prachy a není problém**....jsem si pořád říkal,že tyto diskuze na www forech o autech jsou o pomoci dalším členům...no,ale je to jinak.Nic méně mě vše funguje jak má a děkuji všem co rádi pomohly a pokud budu moci někomu já poradit,tak není problém a stačí se ozvat.Ještě pokud je někdo z Ostravska tak mám kontakt na chlapíka co o navigacích v autech a odblokování či vyčtení kodu...atd  za pár kaček a ještě poradí co a jak stačí napsat a dám kontakt.

IMG_20191025_182245.jpg

IMG_20191025_182254.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bandyboss tobě jsem chtěl taky poděkovat za podporu přes internet.Už jsem počítal,že ti ji pošlu,ale vše se podařilo.....nevím zda ten Fix pomůže,ten jsem nezkoušel,ale zda by i pomohl tomu když přepnu na páčce menu v maxidotu,tak už se nedostanu zpět na jinou položku,až do vypnutí klíčku.

Editováno: , autor: galaher
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
V 25. 10. 2019 na 19:44, galaher napsal:

tak hotovo..nahrán zpět firmware z verze 5274 na 4120 přes CD s my-gti.com ....sice obavy zda to půjde byly,ale co šel jsem do toho.Nahrány poslední mapy Západní Evropa 2019(V16) přes SD kartu.Vše funguje jak má a stálo mě to jen 4 CD **mou chybou :-)**  a podpora přes internet lidí co se o to zajímají a rádi bezúplatně pomůžou.Teď jen zajedu nakodovat multifunkční volant atd. za guru fora dieselpower.cz do Orlové  za Paskalem někteří ví o koho jde***mimo jiné zlatý člověk co rád poradí i když nemá čas.Na rozdíl od některých co sice naznačí jak na to,ale dovez,přijeď a hlavně měj prachy a není problém**....jsem si pořád říkal,že tyto diskuze na www forech o autech jsou o pomoci dalším členům...no,ale je to jinak.Nic méně mě vše funguje jak má a děkuji všem co rádi pomohly a pokud budu moci někomu já poradit,tak není problém a stačí se ozvat.Ještě pokud je někdo z Ostravska tak mám kontakt na chlapíka co o navigacích v autech a odblokování či vyčtení kodu...atd  za pár kaček a ještě poradí co a jak stačí napsat a dám kontakt.

IMG_20191025_182245.jpg

IMG_20191025_182254.jpg


 

A proč jsi nepoužil 5274 ? A nemáš někde všechny potřebné soubory co byli zapotřebí k instalaci ? Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj, neválí se někomu náhodou doma rámeček pro columbus pro O2 FL s climatronicem ve stříbrno/karbonovém dekoru?

 

ramecek1.thumb.jpg.3f51678804e294d33025d4a791c5373b.jpg

 

Jinak bych se chtěl zeptat, vím, že to jde, jen nevím jak. Prodal jsem kdysi Columbuse a dal do auta Bolero, auto jsem prodal kamarádovi a dal si tam Columbuse, FW jsme aktualizovali na 5238 (nyní je HW i SW verze stejná jako u předchozího Columbusu), jak se prosím dá přes VCDS změnit boot logo ze starého na nové? Přes boot image to nechci dělat, když ten FW už by to měl mít v sobě a stačilo by to přepnout přes tu diagnostiku. Možná plácám nesmysly, ale myslím, že jsme to tak kdysi dělali.

 

Děkuji za případné odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar borci,

 

najde se tu nějaký sebevrah, který by mi udělal downgrade (5274 -> 2xxx) na Columbusu + nahrál mapy? Laboroval jsem nad tím několik večerů s nulovým výsledkem.

 

Ideálně Brno o okolí, ale zvládám cokoliv po trase Brno - Praha ;)

 

Díky předem!

 

Vojta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...