Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Možno zbytočná poznámka, ale problém môže byť aj v tom, ak si dal do zapaľovania kľúče. Treba len odomknúť auto, zapnúť tlačidlom columbus a skúsiť tak. Len pozor na vybitie batérie - po zime ;) ak si to tak robil tak podľa mňa je to čítačka DVD. Možno skúsiť aktualizovať cez SD kartu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skúsil som to tak ako si napísal, z 15 pokusov sa mi len raz ukázala možnosť inštalovať a keď som na to ťukol tak sa nič nestalo. Takže to bude mechanika DVD. Už som objednal novu tak keď príde rozoberiem a vymením ju a snáď to potom už bude čítať a inštalovať normálne. Dik za odpoveď. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz k telefonnímu seznamu, který mám v Columbu naimportovaný skrze BT. V telefonu mám všechny kontakty zadané správně, tj. v kolonce jméno je jméno a v kolonce příjmení mám příjmení. V radiu se ale z nějakého důvodu vše abecedně řadí podle křestního jména a vyhledávat jde také pouze podle něj. Když tedy začnu zadávat "PETR", tak mi to vypíše všechny Petry. Když ale zadám "NOVÁK", tak se to tváří, jakoby žádný Novák v telefonu nebyl. Omlouvám se, jestli se to tu už řešilo, ale nikde jsem takové téma nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jan.machalik: Moc díky, v Maxidotu jsem to opravdu nehledal, pořád jsem se snažil tuto volbu najít přímo v Columbovi :-).

Jestli mohu ještě dotaz k tomu nastavení telefonu v Maxidotu - je tam položka "Nastavení vypnutí" - k čemu je? Myslel jsem, že se tím nastaví doba, jak dlouho má být telefon spárován po vypnutí zapalování, ale nevím... Po vytažení klíčku se spárování okamžitě ukončí, takže to je doba platná jen při nevyndání klíčku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Vracím se k tématu z počátku března, kde jsem házel dotaz, k čemu je na Maxi-Dotu v menu nastavení telefonu položka "Nastavení vypnutí." Kdyby to někoho zajímalo, tak to je doba, po kterou má ještě pokračovat hovor přes bluetooth, pokud aktuálně probíhá a je v tuto chvíli vytažen klíček ze zapalování (tj. že se hovor ihned přepne/nepřepne na telefon). Jinak trochu komicky-úsměvný proces zjištění této informace skrze infolinku Škoda: Než jsem odpověď získal, trvalo to přes měsíc, kdy byla první odpověď, že neví, ať se obrátím na autorizovaný servis. Tam taky neví, prý by se obrátili na infolinku Škoda. Následovalo X mailů a postupování dál a dál, ale nakonec se zadařilo :-D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
On 8/19/2015 at 9:19 AM, zelo7 said:

Stitek_Columbus1.jpg

 

Ahoj,

tu je schéma zapojenia Columba. Tebe budú chýbať v konektore C buď pin 5 a 11, alebo 6 a 12 (pravdepodobne druhá možnosť).

Schému jednotky HF ti bude ale musieť poslať niekto iný, nefunguje mi ELSA.


Ahoj řeším stejný problém - po přepojení handsfree BT jednotky za novější s A2DP mě při přehrávání hudby hraje jen pravá strana. Nenašel by se tu někdo z Brna / okolí kdo už to dělal a zvládl by mě s tím pomoct? Případně aspoň navést na správnej typ kabelu a koncovek a jak rozebrat konektor v BT jednotce - zbytek asi zvládnu... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Suriwan napsal:


Ahoj řeším stejný problém - po přepojení handsfree BT jednotky za novější s A2DP mě při přehrávání hudby hraje jen pravá strana. Nenašel by se tu někdo z Brna / okolí kdo už to dělal a zvládl by mě s tím pomoct? Případně aspoň navést na správnej typ kabelu a koncovek a jak rozebrat konektor v BT jednotce - zbytek asi zvládnu... 

V okoli Mikulova popr. po dohode v Brne ti to muzu zapojit ja. V pripade zajmu mi napis zpravu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 8. 2019 na 14:16, rarach89 napsal:

Chce to vybrat vhodnej FW a postupovat správně. A mapy nejlépe z DVD pokud to jde. Je tam ochrana proti vybití baterky, proto se ti to vypíná. A přes kartu si taky můžeš oddělat navi.

Obojí jsem dělal vždycky za jízdy nebo s nastartovaným autem aby nehrozilo vypnutí. Někde tady budu mít i CD a DVD + mám diag pro zapnutí servisního menu a na další blbinky. A dokonce jsem z Bohnic sousede. ? Ale po operaci nohy 3 měsíce nechodím, sotva doskáču o berlích do garáže (ale mám automat, tak jezdím).

Hned vedle nás je rolbař - největší odborník v oblasti.

Chtěl bych z map V13 přejít na aktuální V17. Bohužel mechanika DL DVD vyplivne, nechce je číst. Klasické DVD či CD bez problému… FW mám 5218, SD kartu + CD připravenou dle toho návodu, ale stále více čtu o tom, že si lidi odrovnali navi. Čím to, proč se to děje? Co ovlivňuje, že někdo je v poho a někomu se to podělá? Je tu příp. někdo z karlovarska, kdo by mi s tím pomohl?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Dusanbe82 napsal:

Dle typu HW desky. Mohu nabídnou Klášterec n/O, jinak jsem z Chomutova. Mapy nahrávám přes servisní kabel, případně mám i náhradní DVD mechaniku.

P.

Poznáš to z těch fotek? Klášterec, Chomutov, obojí v pohodě. Když budu mít cestu okolo, mohu se ti ozvat a domluvili bychom se? Díky moc

IMG_0032.jpeg

IMG_0033.jpeg

IMG_0034.jpeg

IMG_0035.jpeg

IMG_0036.jpeg

IMG_0031.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 5/14/2021 at 1:19 PM, Alessi said:

V okoli Mikulova popr. po dohode v Brne ti to muzu zapojit ja. V pripade zajmu mi napis zpravu.

Psal jsem zprávu ale žádná odpověď. Najde se někdo jinej v okolí Brna kdo reaguje? :) Nerad bych rozebíral interiér sám abych tam zbytečně něco neolámal... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...