Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

v pondeli budu mit tu mapu a novou navi k prod...

Aku novu mapu, nieco aktualnejsie nez tam momentalne je (myslim v tom radiu RNS 510)?

BigMac: dik za rozsiahle info aj ked ma to nepotesilo lebo predsa len Teleatlas ma SK pokryte ovela lepsie ako Navteq (cca 46%)..

Tak totu som nasiel ake ma Navteq pokrytie. Ked sa na to tak pozeram tak ani CR na tom nie je nejak moc dobre :(

A tu zas pisu nieco comu nejak nerozumiem ale clanok je zo vcerajska....

Editováno: , autor: Scenic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se toho nebál a jakmile bude možnost, tak do toho taky půjdu, co se týče map tak je pro mě situace taková, že nyní používám Blaupunkt Luka MP3 a Garmin Nuvi 660, přičemž ten Garmin údajně používá mapy Navtequ a využitelnost obou těchto přístrojů z mapového hlediska je prakticky stejná (nemám žádnou rozšiřující mapu ČR, ale pouze základ dodávaný přímo Garminem). Nestalo se mi, že by někdy nevěděla cestu a že sem už hledal různý pr.dele. Navíc už z logiky věci nemůže Škoda dodávat na žádném trhu něco, co je nepoužitelný, tím spíše navigaci za nemalou částku a proto pokud by bylo pokrytí nedostatečné, tak by musela použít rozšiřující mapu ČR, kterou by nebyl probém sehant stejně tak jako novou ŘJ parkovacího asistenta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se toho nebál a jakmile bude možnost, tak do toho taky půjdu, co se týče map tak je pro mě situace taková, že nyní používám Blaupunkt Luka MP3 a Garmin Nuvi 660, přičemž ten Garmin údajně používá mapy Navtequ a využitelnost obou těchto přístrojů z mapového hlediska je prakticky stejná (nemám žádnou rozšiřující mapu ČR, ale pouze základ dodávaný přímo Garminem). Nestalo se mi, že by někdy nevěděla cestu a že sem už hledal různý pr.dele. Navíc už z logiky věci nemůže Škoda dodávat na žádném trhu něco, co je nepoužitelný, tím spíše navigaci za nemalou částku a proto pokud by bylo pokrytí nedostatečné, tak by musela použít rozšiřující mapu ČR, kterou by nebyl probém sehant stejně tak jako novou ŘJ parkovacího asistenta.

Zní to logicky, snad tak myslel i někdo jiný-navi jsou stejné v celém koncernu a na západ od našich hranic je pokrytí 100%, takže pánové z VW řekli ano pro Navteq, ale kdo ví jestli mysleli na ČR, co když si řekli, že tady se prodají 3 navi za rok, takže je to jedno?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem ji namontoval,mám ji od Alesia,vše opět bez problémů.Je na něj spolehnutí.Mapy pojedu zkusit odpoledne,ale v mém městě(cca 10 tis lidí jsou jen hlavní tahy.Nexus uměl víc.Ale uvidím odpoledne.

V autě vypadá luxusně,zkoušel jsem dvd,hraje jen když auto stojí.Ale to taky nějak vyřeším.

Zítra dám další info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem ji namontoval,mám ji od Alesia,vše opět bez problémů.Je na něj spolehnutí.Mapy pojedu zkusit odpoledne,ale v mém městě(cca 10 tis lidí jsou jen hlavní tahy.Nexus uměl víc.Ale uvidím odpoledne.

V autě vypadá luxusně,zkoušel jsem dvd,hraje jen když auto stojí.Ale to taky nějak vyřeším.

Zítra dám další info.

Filmy budou hrát do 6 km/h a jediný způsob jak je rozchodit je tam pořídit nějaký modul co bude navi tvrdit, že jedeš pořád míň než 6...ale jinak je luxusní, to je pravda. Vyzkoušej ty mapy a napiš sem srovnání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mapy pojedu zkusit odpoledne,ale v mém městě(cca 10 tis lidí jsou jen hlavní tahy.Nexus uměl víc.Ale uvidím odpoledne.

Skvele mapy NAVTEQ-u, bravo Skodovka :-(. Nebyt tejto blbej zmeny dodavatela map tak je ta navigacia genialna!!! Inak len pre porovnanie (aspon pre SK) pokrytie NAVTEQ-u je zhruba na urovni co mal TELEATLAS pred 4 rokmi :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je asi pravda,že nexus umí víc.Nicméně zkoušel jsem to po Plzni a víceméně v pohodě.Body zájmu perfekt,výpočet tras od nejrychlejší,po nejkratší apod.taky super.Rychlost podstatně lepší.Je pravda,že tahle navi má velký potenciál,je krásná a Nexus je proti ní dědeček,ale chvilku bude trvat,než doroste!

Já nelituju už jen kvůli tomu dvd,je to luxus!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...