Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

tak už mám také new dotykovku a spokojenost teda zatím,v týdnu zajedu do česany a pokusíme se nějak udělat to odblokování za jízdy,soudruzi tam určitě něco vymyslej,pak dám vědět jak to dopadlo ;)

Jak si dopadnul? ;)

zatím bohužel nijak mám nyní jiné věci na řešení ve své rodině a firmě zároveň chjo také mě to štve že za jízdy to nefunguje protože spolujezdec se bčas nudí,každopádně se mi zdá že ta navi je trošku divná občas nezobrazuje počet satelitů a občas také nemůže najít silnicia jezdí po poli což nechápu když jsem na volném prostranství

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

There is a new RNS510 on Allegro portal (Allegro is very similar to Ebay). The price is in PLN.

I wonder if it's possible to change an inviting logo and light under buttons.. ?

http://www.allegro.pl/item212574332_vw_mfd...pa_pl_i_eu.html

its possible to change ligting of buttons but not inside the displays because it must be in red colour,I have the same navi with logo WV but its possible to change reflash of SW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatím bohužel nijak mám nyní jiné věci na řešení ve své rodině a firmě zároveň chjo také mě to štve že za jízdy to nefunguje protože spolujezdec se bčas nudí,každopádně se mi zdá že ta navi je trošku divná občas nezobrazuje počet satelitů a občas také nemůže najít silnicia jezdí po poli což nechápu když jsem na volném prostranství

To nezní moc dobře, zatím asi pořád bude lepší vydržet u Nexusu bez dotyku než tápat a bloudit s Trinaxem s dotykem :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatím bohužel nijak mám nyní jiné věci na řešení ve své rodině a firmě zároveň chjo také mě to štve že za jízdy to nefunguje protože spolujezdec se bčas nudí,každopádně se mi zdá že ta navi je trošku divná občas nezobrazuje počet satelitů a občas také nemůže najít silnicia jezdí po poli což nechápu když jsem na volném prostranství

To nezní moc dobře, zatím asi pořád bude lepší vydržet u Nexusu bez dotyku než tápat a bloudit s Trinaxem s dotykem :-/

Jsem stejného názoru. Asi bude rozumné minimálně počkat do vydání dalších mapových podkladů, ať už to budou nové standardní od Navtequ nebo nějaké specifické pro Škodu. Volkswagen taky čeká s masivnějším nasazením až do 45. týdne. RNS 510 lze objednat jen v Touranu, v žádném jiném voze to zatím není možné. Já zatím zůstávám u RNS MFD DVD, u které jsem mimo jiné velmi mile překvapen detailním pokrytím Slovenska včetně ulic v menších městech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Týden pryč a pořád nikdo nic? Myslel jsem, že se s námi někdo rád podělí o zkušenosti s navigací z různých kouptů republiky. Například, že je navigace v některých částech přesnější nebo že zná nějaké nové kruhové objezdy, které nám pořád přibývají všude v republice. Osobně by mě zajímalo, zda výměna za starší navigaci spočívala jen v demontáži, přepojení konektorů a montáži, nebo jestli bylo třeba auto něco naučit, zda spolupracuje s MaxiDOTem, hands-free sadou, atd. Další poznatky nebo třeba fotky obrazovek z menu by, myslím, byly přínosem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Týden pryč a pořád nikdo nic? Myslel jsem, že se s námi někdo rád podělí o zkušenosti s navigací z různých kouptů republiky. Například, že je navigace v některých částech přesnější nebo že zná nějaké nové kruhové objezdy, které nám pořád přibývají všude v republice. Osobně by mě zajímalo, zda výměna za starší navigaci spočívala jen v demontáži, přepojení konektorů a montáži, nebo jestli bylo třeba auto něco naučit, zda spolupracuje s MaxiDOTem, hands-free sadou, atd. Další poznatky nebo třeba fotky obrazovek z menu by, myslím, byly přínosem...

Těžko Trinax s horšíma mapovýma podkladama bude znát víc kruháků, když ve Strakonicích nebo co to tu bylo za město zná sotva tři ulice...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mysli ze cena asi bude cca stejna, spis jde o to ze me mrzi ze budu muset dat do auta cd changer pokud budu chtit trinax, pze jsem si na Audienci docela v tomhle ohledu zvyknul :)

Ja mam tez Audience! Takze bych taky ten cd menic potreboval...ale zase si rikam ze uz to ma ten hardisk, jen nahrajes pisnicky a hotovo! Pak to ma ctecku pametovych karet a taky AUX vstup, tak proc tohle nevyuzit!! ;) Za ten menic das docela dost penez pak musis tahnout kabely pres cely auto a MP3 to stejnak neumi (myslim)!! :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mysli ze cena asi bude cca stejna, spis jde o to ze me mrzi ze budu muset dat do auta cd changer pokud budu chtit trinax, pze jsem si na Audienci docela v tomhle ohledu zvyknul :)

Ja mam tez Audience! Takze bych taky ten cd menic potreboval...ale zase si rikam ze uz to ma ten hardisk, jen nahrajes pisnicky a hotovo! Pak to ma ctecku pametovych karet a taky AUX vstup, tak proc tohle nevyuzit!! ;) Za ten menic das docela dost penez pak musis tahnout kabely pres cely auto a MP3 to stejnak neumi (myslim)!! :feve:

Tak mam taky par origo cdecek, samozrejme ze bych je mohl kdyztak naladovat na hadr..... ja ani nevedel ze to neui mp3, to je trosku skoda..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...