Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Tak ja to nevydrzel=)))A ani se neptejte v cem to mam=)))

V garáži? Do F to nejde, ne :p?

nemam ted u sebe fotak, fotky budou zitra!! Jojoi, chlape do F jde snad vse=))))))))))))))))))))))))))))))))))Sedi to tam jak ucho na hrnci!!!!

to je jen výmluva nemám u sebe foťák jako by jsi nevěděl, že když to sem napíšeš tak to bude chtít každej vidět ach jo :feve: nemáš to sem psát vůbec nebo to sem dát rovnou s fotkama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci nevim jakou tam daval jestli tu z tourana nebo tu novou do tuarega takhle tam jde ta z toho tuarega a nic sem zatim nepredelaval sstacilo by jenom ji kousek zapustit lol

Copak narvat jí tam fyzicky jde, kdyžtak použiješ kladivo, ale to Ti komunikuje s maxidotem atd.?

ja ji nemam ve fabce zapojenou jenom sem vam ukazoval jak tam pasuje ja ji davam sobe do galaxy a resim ted zapojeni canu nikdo neni totiz schopen poradit jak zapojit prevodnik canu z romstra :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja to nevydrzel=)))A ani se neptejte v cem to mam=)))

V garáži? Do F to nejde, ne :p?

nemam ted u sebe fotak, fotky budou zitra!! Jojoi, chlape do F jde snad vse=))))))))))))))))))))))))))))))))))Sedi to tam jak ucho na hrnci!!!!

to je jen výmluva nemám u sebe foťák jako by jsi nevěděl, že když to sem napíšeš tak to bude chtít každej vidět ach jo :feve: nemáš to sem psát vůbec nebo to sem dát rovnou s fotkama

Nemam duvod se na nic vymlouvat.fotak nemam a kvuli tobe nepojedu delat fotky, mam i jinou praci mozna narozdil od tebe=)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci nevim jakou tam daval jestli tu z tourana nebo tu novou do tuarega takhle tam jde ta z toho tuarega a nic sem zatim nepredelaval sstacilo by jenom ji kousek zapustit lol

Copak narvat jí tam fyzicky jde, kdyžtak použiješ kladivo, ale to Ti komunikuje s maxidotem atd.?

Mischicka - teď možná pro někoho blbá otázka, ale raděj se zeptám, když to budu instalovat do G5/Oct2 a nemám maxidot, tak krom toho že mi to palubák nezoobrazí, tak to ničemu vadit nebude, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci nevim jakou tam daval jestli tu z tourana nebo tu novou do tuarega takhle tam jde ta z toho tuarega a nic sem zatim nepredelaval sstacilo by jenom ji kousek zapustit lol

Copak narvat jí tam fyzicky jde, kdyžtak použiješ kladivo, ale to Ti komunikuje s maxidotem atd.?

Mischicka - teď možná pro někoho blbá otázka, ale raděj se zeptám, když to budu instalovat do G5/Oct2 a nemám maxidot, tak krom toho že mi to palubák nezoobrazí, tak to ničemu vadit nebude, ne?

to mas uplne jedno jestli nemas maxidot tam ti to ukazuje jenom dodatecne sipky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mischicka - teď možná pro někoho blbá otázka, ale raděj se zeptám, když to budu instalovat do G5/Oct2 a nemám maxidot, tak krom toho že mi to palubák nezoobrazí, tak to ničemu vadit nebude, ne?

Nene, navi normálně ukazuje směry a další údaje na svém dispeji, maxidot ukazuje totéž, je to jenom o tom, že když to nemáš na maxidotu, v zorném poli, musíš občas otočit hlavu na navi, ale jinak to nevadí.

Já většinou na maxidotu mám taky jiné údaje než navi, to jen když jedu v neznámém velkém městě, na to je to fakt dobré, ale jinak se bez toho obejdeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...